• Informacje na temat:

  spektakl jednego

Artykuły na temat: spektakl jednego
 • Piotr Fronczewski ciężko chory. Odwołano jego spektakle

  Piotr Fronczewski (72 l.) jest ciężko chory - donosi jeden z tabloidów. Okazuje się, że aktor niedawno trafił do szpitala. Odwołano spektakle z jego udziałem i nie wiadomo, kiedy artysta wróci do pracy. Głos zabrał jego pracodawca. "Trzymam za niego kciuki" - powiedział.

 • Festiwal Synestezje: Hey, Łąki Łan, Gooral, wystawy i spektakle

  6 grudnia w Klubie Studio rozpocznie się kolejna edycja dwudniowego Festiwalu Synestezje. Muzyka Plastyka Słowo.

 • Spektakl "Klątwa" budzi emocje. PiS chce go zablokować i zwalnia dziennikarkę

  Wystawiany na deskach stołecznego Teatru Powszechnego spektakl "Klątwa" rozwścieczył prawicowe media, duchownych i przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości. Posłowie żądają zdjęcia tytułu z afisza. W TVP Kultura za pokazanie reportażu z premiery zwolniona została już jedna z dziennikarek.

 • Joanna Szczepkowska wyreżyserowała autorski spektakl

  Aktorka i pisarka Joanna Szczepkowska wyreżyserowała autorski spektakl "Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu". Sztukę o konflikcie pokoleń można od czwartku oglądać w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa, ale uroczysta premiera odbędzie się w sobotę.

 • Klaudia Halejcio "zawala" studia przez karierę! "Nie mam prawie ani jednego dnia wolnego"

  Klaudia Halejcio (26 l.) twierdzi, że połączenie pracy ze studiami wymaga od niej ogromnej dyscypliny. Nie ukrywa, że zdarzało jej się opuszczać egzaminy ze względu na grany w teatrze spektakl. Jest jednak przekonana, że wiedza zdobyta podczas studiów pomaga jej w karierze.

 • Teatr na Open'erze: Spektakle Jarzyny i Wojcieszka

  Podczas tegorocznej edycji festiwalu Open'er będzie można zobaczyć dwa kultowe przedstawienia TR Warszawa: poruszające "4.48 Psychosis" w reżyserii Grzegorza Jarzyny z wybitną kreacją Magdaleny Cieleckiej oraz grane po raz ostatni "Cokolwiek się zdarzy, kocham cię" Przemysława Wojcieszka z muzyką zespołu Pustki wykonywaną na żywo.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska chce wyprodukować własny spektakl!

  Marta Żmuda Trzebiatowska (30 l.) obecnie nie ma zbyt wiele pracy jako aktorka. Postanowiła więc, że… sama wyprodukuje spektakl!

 • "Return to Voice": Kacper Kuszewski i język gaelicki

  Spektakl "Return to the Voice" wrocławskiego Teatru Pieśń Kozła powstał w oparciu o szkocką tradycję i kulturę. W projekcie bierze udział między innymi Anna Maria Jopek, która zaśpiewa w zanikającym języku gaelickim. To jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń teatralnych w Polsce.

 • Karolak będzie promował spektakl porodem Violi?

  ...teatrze Imka - "Kto się boi Virginii Woolf". Spektakl chce promować... porodem Violi. "Tomek przyznaje, że w ubiegłym roku teatr nie przyniósł jeszcze zysków. Teraz po cichu liczy na frekwencyjny...

 • Kacper Kuszewski: Więzień jednej postaci

  Swego rodzaju ironią losu jest, że Kacper Kuszewski, artysta grający w teatrze eksperymentalnym, śpiewający w spektaklach muzycznych czy znakomicie tańczący, znany jest głównie z roli w telenoweli. Jednak aktor bardzo lubi swego bohatera.

Zdjęcia na temat: spektakl jednego
Wideo na temat: spektakl jednego
 • Ola Szwed poprowadzi szkolenia dla biznesmenów!

  Ola Szwed pojawiła się ostatnio bez peruki na jednej z imprez, gdzie pochwaliła się, że już w czerwcu ruszy nowatorski projekt, w którym bierze udział. Gwiazda "Rodziny zastępczej" wraz z Markiem Siudymem zagra w komediodramacie kryminalnym, w którym wcieli się w postać psycholożki policyjnej. Spektakl będzie częścią szkoleń z komunikacji interpersonalnej skierowanych dla biznesmenów

 • "M jak...": Był w serialu od początku, teraz go opuszcza?! Mamy komentarz!

  w serialu, a jednocześnie jeżdżę po Polsce z kilkoma spektaklami komediowymi, w których gram; także z własnym recitalem (…) „M jak miłość” dalej jest kręcone - mówi aktor. W zeszłym roku Kuszewski

 • "Na dobre i na złe": Piotr Głowacki o filmie, teatrze i serialach

  i dostosowywać się do potrzeb widzów. Dla niego priorytetem jest teraz rola w nowym spektaklu Teatru Telewizji „Inspekcja” i postać prof. Artura Barta w serialu „Na dobre i na złe”. Piotr Głowacki jest(...) ostatniego słowa, a jego telefon wciąż dzwoni. – W tej chwili jestem w trakcie aktywnej współpracy z Teatrem Telewizji. Teraz będzie już drugi spektakl – pierwszy to „Brat naszego Boga”, w tej chwili

Dyskusje na temat: spektakl jednego