• Informacje na temat:

  spice girls

Artykuły na temat: spice girls
 • "Ultraviolet": Spice Girls i magia Facebooka

  ...pomoc grupy młodych detektywów-amatorów, którzy internet mają w małym palcu: - Jesteśmy jak duży mózg, każdy z nas coś wnosi. - Jak w Spice Girls? Każdy ma swój styl? - Dokładnie! Trochę...

 • Cztery niepublikowane utwory Spice Girls w sieci

  Kompozycje, które nie zmieściły się na ostatni album Spice Girls - "Forever" - pojawiły się w sieci.

 • Emma Bunton na kolacji. Tak teraz wygląda blondynka ze "Spice Girls"!

  Emma Bunton (40 l.) była swego czas jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek na świecie. Dziś jest już nieco zapomniana, ale fani "Spice Girls" z pewnością w dalszym ciągu pamiętają jej występy z grupą reszty dziewczyn. Niedawno paparazzi spotkali artystkę na kolacji. Wcale nie uciekała przed błyskiem fleszy, wręcz przeciwnie! Porównajcie aktualne i stare fotki Emmy. Bardzo się zmieniła?

 • Spice Girls: "Wannabe" najbardziej chwytliwym utworem na świecie

  Naukowcy z Muzeum Nauki i Przemysłu w Manchesterze opublikowali swoje roczne badania na temat najbardziej wpadającego w ucho utworu na świecie. Zwycięzcą okazał się przebój Spice Girls "Wannabe".

 • Spice Girls: Nie wystąpią już razem przez Victorię!

  Występ Spice Girls na ceremonii zamknięcia igrzysk w Londynie był ostatnim. Choć część wokalistek zadeklarowała dalszą współpracę, Victoria Beckham odmówiła.

 • 10 naukowych faktów na temat muzyki

  Muzyka w wielu przypadkach może być świetnym obiektem badań dla naukowców, którzy analizują ludzkie zachowanie. W końcu słuchanie piosenek i innych dźwięków towarzyszy nam niemal codziennie. Oto 10 faktów na temat muzyki, firmowanych przez uczone głowy.

 • Spice Girls znowu razem?

  Byłe Spice Girls wyglądały na bardzo zadowolone ze spotkania po tak długiej przerwie. Ostatnio wszystkie widziały się w grudniu 2004 roku na chrzcinach synów Victorii. Na uroczystość, która odbyła się w Parish Church of St Michael w Londynie, zaproszonych zostało ponad stu gości. Victoria przybyła do Londynu sama, ponieważ David trenuje w Hiszpanii z Realem Madryt. Nieobecny był także Sacha...

 • Kasabian o One Direction: Są nikim. Wygrali los na loterii

  Wokalista brytyjskiej grupy Kasabian, Tom Meighan, nie ma dobrego zdania o boysbandzie One Direction.

 • Bunton psuje szyki Spice Girls

  Przez skręconą kostkę jednej z wokalistek Spice Girls, Emmy Bunton, grupa straciła szansę na występ w brytyjskiej telewizji.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Anna Czartoryska-Niemczycka w męskiej roli

  Ostatnio rzadko pojawiała się na imprezach, wolała w tym czasie zajmować się synkiem. Teraz pokaże nam swoją nową twarz i to nie jedną! Jak Annie Czartoryskiej-Niemczyckiej pracuje się na planie nowej serii programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Zdjęcia na temat: spice girls
Wideo na temat: spice girls
 • Spice girls powracają!

  Gwiazdy planują ponownie połączyć siły, by uczcić 20-lecie zespołu światową trasą koncertową. Niestety nie dołączy do nich Victoria Beckham, znana jako Posh Spice. Żona Davida Beckhama planuje skupić się na swojej prężnie rozwijającej się marce modowej. Mel C, Emma Bunton, Geri Halliwell i Mel B nie mogą za to doczekać się występów. Grupa wydała swój debiutancki singiel w 1996 roku, więc w 2016

 • Adele śpiewa Spice Girls i Nicki Minaj w samochodzie!

  Zobaczcie, jak wyglądała przejażdżka Jamesa Cordena, gospodarza programu nadawanego w CBS "The Late Late Show", i Adele. Wokalistka dała prywatny samochodowy koncert.

 • Spice Girls na żywo!

  Reaktywowany zespół Spice Girls podczas koncertu w Los Angeles 6 grudnia.

Dyskusje na temat: spice girls