• Informacje na temat:

  spice girls teraz

Artykuły na temat: spice girls teraz
 • Emma Bunton na kolacji. Tak teraz wygląda blondynka ze "Spice Girls"!

  Emma Bunton (40 l.) była swego czas jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek na świecie. Dziś jest już nieco zapomniana, ale fani "Spice Girls" z pewnością w dalszym ciągu pamiętają jej występy z grupą reszty dziewczyn. Niedawno paparazzi spotkali artystkę na kolacji. Wcale nie uciekała przed błyskiem fleszy, wręcz przeciwnie! Porównajcie aktualne i stare fotki Emmy. Bardzo się zmieniła?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Anna Czartoryska-Niemczycka w męskiej roli

  Ostatnio rzadko pojawiała się na imprezach, wolała w tym czasie zajmować się synkiem. Teraz pokaże nam swoją nową twarz i to nie jedną! Jak Annie Czartoryskiej-Niemczyckiej pracuje się na planie nowej serii programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

 • Bunton psuje szyki Spice Girls

  Przez skręconą kostkę jednej z wokalistek Spice Girls, Emmy Bunton, grupa straciła szansę na występ w brytyjskiej telewizji.

 • Potłuczone lustra. Wywiad z Charli XCX

  - Bycie kobietą w świecie popu prowokuje stereotyp, że tylko stoję na scenie i wyśpiewuję piosenki, które ktoś włożył mi w usta - obrusza się w rozmowie z Interią znana z przeboju "Fancy" Charli XCX.

 • Victoria dołączy do Spice Girls

  Victoria Beckham (33 l.) dołączy do Spice Girls podczas ich zaplanowanego na 25 koncertów, światowego tournee. Według nieoficjalnych informacji, ma ono rozpocząć się w grudniu tego roku. Każda z dziewczyn otrzyma za uczestnictwo, w zależności od źródeł, od 10 do 25 milionów dolarów.

 • Spice Girls kontratakują

  Członkinie brytyjskiej grupy Spice Girls postanowiły odpowiedzieć na zaczepki irlandzkiego boysbandu Westlife. Najnowsze płyty obydwóch zespołów ukazują się tego samego, 6 listopada. Obie grupy stoczą więc zażartą walkę o to, kto zdobędzie pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów. Spice Girls ujawniły teraz listę utworów, które znajdą się na ich najnowszym albumie "Forever".

 • Victoria Beckham już usunęła sztuczne piersi. Teraz pora na coś innego!

  Victoria Beckham (41 l.) nie szczędzi pieniędzy, by zmienić swój wizerunek sprzed lat. Usunęła implanty piersi, a teraz stara się pozbyć tatuaży.

 • Meble od Spice Girls

  Członkinie grupy Spice Girls dostaną po 2 miliony dolarów za... zaprojektowanie mebli.

 • Victoria nie chce powrotu do Spice Girls

  Byłe członkinie zespołu Spice Girls mają podobno nadzieję na powrót na scenę. Najpierw muszą jednak przekonać do swoich planów Victorię Beckham .

 • Członkowie irlandzkiej grupy Westlife otwarcie przyznają się do tego, że chcą stoczyć pojedynek z zespołem Spice Girls. Jego stawką jest pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów. Nowe albumy obydwu grup mają premierę tego samego dnia, na początku listopada.