• Informacje na temat:

  spider-man

Artykuły na temat: spider-man
 • Kirsten Dunst o walce z depresją

  Po ponad dwóch latach od momentu zgłoszenia się do kliniki aktorka Kirsten Dunst , znana z serii "Spider-Man", jest gotowa opowiedzieć o swojej walce z depresją.

 • Asa Butterfield nowym Spider-Manem!

  Asa Butterfield, pamiętny Hugo z filmu Martina Scorsese "Hugo i jego wynalazek" (2012), w przyszłorocznym obrazie "Captain America: Civil War" zadebiutuje na ekranie jako nowe wcielenie Spider-Mana.

 • Powiększony biust Kirsten Dunst

  Gwiazda "Spider-Mana 3" Kirsten Dunst wyznała, że na potrzeby roli Mary Jane musiała nieco skorygować swój biust. "Nosiłam gruby stanik, ot co. To po prostu część mojej roli" - powiedziała aktorka.

 • Kirsten Dunst w serialu "Fargo"

  Hollywoodzka aktorka Kirsten Dunst ("Melancholia", "Spider-Man", Zakochany bez pamięci") wystąpi w drugim sezonie serialu "Fargo". Produkcja ma mieć telewizyjną premierę jesienią 2015 roku.

 • Kim jest "polski" narzeczony Paris Hilton?

  Spider Man", "Tajemny Krąg" czy "Pozostawieni". W przeszłości zajmował się także modelingiem. Na cześć nowej ukochanej Zylka wytatuował sobie na ramieniu jej imię. Dla Paris to trzecie zaręczyny w życiu...

 • Nowa wersja jednego z najlepszych horrorów wszech czasów

  29 maja na ekrany polskich kin wchodzi nowa wersja filmu "Duch" zatytułowana "Poltergeist". Jej producentem jest uznany twórca Sam Raimi ("Martwe zło", "Klątwa", seria "Spider-Man").

 • "Ash kontra martwe zło": Premiera drugiego sezonu już dziś w HBO GO

  ..."), Rob Tapert ("Spartakus: Krew i piach"), Bruce Campbell (serial "Tożsamość szpiega"), Ivan Raimi ("Spider-Man 3") oraz Craig DiGregorio (serial "Workaholics"). Za produkcję odpowiedzialni są Aaron Lam...

 • 7 filmów walczy o Oscara za charakteryzację

  Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej ogłosiła skróconą listę filmów, które powalczą o Oscara w kategorii najlepsza charakteryzacja i fryzury. Znalazło się na niej siedem tytułów.

 • Tobey Maguire ma już nową partnerkę?!

  Aktor, którego mogliśmy oglądać m.in. w serii filmów o Spider-Manie, w październiku wraz z żoną wydał oświadczenie, w którym poinformowali o rozwodzie. Para, która pobrała się w 2007 roku zapewniała, że będą się nadal przyjaźnić i wspólnie opiekować dwójką ich dzieci. Co ciekawe, wygląda na to, że Tobey Maguire nie narzeka wcale na samotność! Ostatnio paparazzim udało się zrobić mu zdjęcia...

 • GrubSon ("Holizm"): Premiera albumu i nowy klip z Marceliną

  4 marca do sklepów trafił długo wyczekiwany album GrubSona "Holizm". Płytę promuje utwór "Jedna z planet", w którym gościnnie zaśpiewała Marcelina. Do numery powstał również klip.

Zdjęcia na temat: spider-man
Dyskusje na temat: spider-man