• Informacje na temat:

  spider man polski

Artykuły na temat: spider man polski
 • Kim jest "polski" narzeczony Paris Hilton?

  Paris Hilton (36 l.) w Nowy Rok w górskim kurorcie Aspen zaręczyła się z 32-letnim aktorem polskiego pochodzenia, otrzymując pierścionek wart 2 mln dolarów z 20-karatowym diamentem. Kim jest Chris Zylka (32 l.), nowy wybranek dziedziczki hotelowej fortuny?

 • GrubSon ("Holizm"): Premiera albumu i nowy klip z Marceliną

  4 marca do sklepów trafił długo wyczekiwany album GrubSona "Holizm". Płytę promuje utwór "Jedna z planet", w którym gościnnie zaśpiewała Marcelina. Do numery powstał również klip.

 • "Prosto w serce": Kuba Jankiewicz wyrósł na niezłego przystojniaka

  ...głosem mówi m.in. Otto w polskiej wersji "Spider-Manie", Konrad w "Małej czarownicy" i tytułowy bohater bajki "Książę Czaruś". Jakub Jankiewicz nie kryje, że aktorstwo jest jego... pomysłem na(...)Kuba Jankiewicz, choć ma dopiero niespełna 17 lat, może się poszczycić świetnymi rolami w kilkunastu produkcjach. W pamięci kinomanów zapisał się przede wszystkim wspaniałymi kreacjami w dwóch...

 • DVD: Podwójny "Spider-Man"

  Wytwórnia Sony/Columbia ogłosiła datę premiery DVD przeboju "Spider-Man" . Na amerykańskim rynku ekskluzywne dwupłytowe wydanie zadebiutuje 1 listopada. Polscy wielbiciele człowieka-pająka będą mogli zobaczyć wydaną na DVD ekranizację kultowego komiksu kilka dni później, 7 listopada.

 • Paris Hilton i Chris Zylka: Ślub w tym roku

  .... Zagrał w kilku innych serialach i filmach, m.in. w "Niesamowitym Spider-Manie" i "Nowicjacie", który zeszłego roku można było oglądać także w Polsce na 18. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Nowe(...), w sylwestra, w walentynki, w rocznice pierwszego pocałunku, romantycznie w Paryżu czy Wenecji... Pomysłów na oświadczyny jest tyle, ilu przyszłych panów młodych. On postanowił zaskoczyć ukochaną na...

 • "Spider-Man 2": Trailer w Sieci

  W poniedziałek, 15 grudnia, zwiastun filmu "Spider-Man 2" oficjalnie zadebiutuje w Internecie. Sieciowy trailer znajdzie się wyłącznie w serwisie Yahoo!. Kinowa wersja zapowiedzi będzie mieć swoją premierę w USA dwa dni później, przed seansami wielkiego widowiska "Władca Pierścieni: Powrót Króla" .

 • "Konflikt: Bette i Joan" w kwietniu

  ...małym ekranie zobaczymy Alfreda Molinę ("Spider Man 2", "Kod Da Vinci") w roli reżysera Roberta Aldricha, Stanleya Tucci’ego ("Diabeł ubiera się u Prady", "Igrzyska śmierci") grającego Jacka Warnera(...)  Kyle’a i Allison; oraz Julia Crockett ("Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar") w roli młodej matki Kyle’a. "Outcast: Opętanie" powstał na podstawie komiksu autorstwa Paula Azacety i Roberta Kirkmana...

 • Spider-Man! Niesamowity?

  Andrew Garfield jako Peter Parker, Emma Stone w roli Gwen Stacy. Czy nowa odsłona przygód Człowieka Pająka dorówna dotychczasowym częściom serii? Zobacz polski zwiastun filmu "Niesamowity Spider-Man"

 • Mięsień dwugłowy, cotygodniowy

  ...wypunktować kilka różnic gatunkowych w tej dziedzinie. Polska szarża w kolorze blue Zaczynając od naszego podwórka, poszukajmy prawdziwego polskiego twardziela. Oczywiście, najlepiej w policji(...) przeszedł weryfikację i stanął na straży prawa w III Rzeczpospolitej Polskiej w serialu "Ekstradycja". Halski, w przeciwieństwie do bonvivanta i bawidamka Borewicza, zamiast barwnego życia prywatnego...

 • Spider-Man, Seweryn i seriale

  W poniedziałek, 26 marca, fani komiksów i ich ekranizacji będą mieli okazję zapoznać się z trzecią częścią przygód człowieka-pająka, a miłośnicy teatru otrzymają nie lada gratkę za sprawą "Szkoły żon". Wieczór zdominują jednak polskie seriale.