• Informacje na temat:

  spokojnie pracować

Artykuły na temat: spokojnie pracować
 • Małgorzata Rozenek może spokojnie pracować! Radek zajął się domem i dziećmi!

  Przed Małgorzatą Rozenek (wiek do wiadomości redakcji) wielkie wyzwanie. Poprowadzi nowy program. Czy okaże się sukcesem? Ukochany celebrytki, Radosław Majdan (43 l.) wierzy, że tak! Chce, by Gosia skupiła się na pracy i przejął domowe obowiązki oraz opiekę nad dziećmi!

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • Maciej Orłoś boi się o przyszłość: Mam nadzieję, że będę mógł spokojnie pracować w TVP

  Choć z wykształcenia Maciej Orłoś (55 l.) jest aktorem, to jednak nie scena, a mały ekran dały mu popularność. Dziennikarz ma nadzieję, że pod rządami Prawa i Sprawiedliwości nadal będzie mu dane pracować w Telewizji Polskiej!

 • Aleksy Komorowski: Media się mną nie interesują

  Coraz częściej pracuje za granicą. Ale w Polsce też nie próżnuje, W "Ciszy nad rozlewiskiem" Aleksy Komorowski uwodzi... żonę kuzyna.

 • Ile osób pracuje na sukces Ewy Chodakowskiej? Aż trudno uwierzyć

  Ewa Chodakowska (36 l.) podkreśla, że w skład jej teamu wchodzą fachowcy, którzy są specjalistami w wielu różnych dziedzinach związanych ze zdrowym i aktywnym stylem życia. Ich liczba zaskakuje... - Będzie nas spokojnie 60-70 osób - mówi trenerka.

 • Gdynia 2014: Sąsiedzi i współpracownicy

  Opowiadający o ludziach, pośród których mieszkamy i z którymi pracujemy: "Sąsiady" Grzegorza Królikiewicza oraz "Kebab i horoskop" Grzegorza Jaroszuka - to ostatnie konkursowe tytuły, które zaprezentowano na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Anna Guzik jest spokojna o swoje córeczki. Może wrócić do pracy

  ...w ubiegłym roku aktorka odkryła, że spodziewa się dziecka, oboje nie posiadali się ze szczęścia. Radość była tym większa, że USG wykazało, iż będą mieć bliźniaki.  Guzik chciała pracować do samego porodu(...) córeczki tam czują się najlepiej. Jednak na liczne prośby widzów, producenci "Na Wspólnej" prosili o jak najszybszy powrót na plan. Córeczki są zdrowe, dobrze się chowają. Aktorka może spokojnie wracać...

 • Mariusz Bonaszewski: Wchodzę, rozwalam i znikam

  - Słyszałem, że trudno się ze mną pracuje - mówi. A jednak na brak propozycji nie narzeka. Może dlatego, że kiedy pojawia się na ekranie, wiadomo, że to obecność znacząca.

 • Dom spokojnej starości

  ...w momencie, gdy w domu opieki zaczęła pracować nowa pielęgniarka. Detektywi ustalają, że matkę klientki odwiedza tajemniczy mężczyzna, po wizycie którego jej stan zdrowia nagle się pogarsza?

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

Zdjęcia na temat: spokojnie pracować
Wideo na temat: spokojnie pracować
 • Ile osób pracuje na sukces Ewy Chodakowskiej?

  Ewa Chodakowska (36 l.) podkreśla, że w skład jej teamu wchodzą fachowcy, którzy są specjalistami w wielu różnych dziedzinach związanych ze zdrowym i aktywnym stylem życia. Ich liczba zaskakuje... - Będzie nas spokojnie 60-70 osób - mówi trenerka.

 • Fryzjerka

  Kathi, pokaźnych rozmiarów fryzjerka, żyje marzeniami. Jej DDR już nie istnieje. Nie ma mężczyzny, domu z ogródkiem i pracy. Zostały mieszkanie w wielkiej płycie, rozwód i dorastająca córka. Mąż zdradzał ją z jej najlepszą przyjaciółką, dziecko się jej wstydzi, a w banku nikt nie chce dać pożyczki. Na dodatek jest gruba. Bardzo gruba. I dlatego „nieestetyczna”. Tak przynajmniej sądzi szefowa salonu, w którym Kathi miała pracować. Jednak Kathi nie poddaje się tak łatwo! Jej recepta na...

 • Kamińska otworzyła salon fryzjerski! Kończy z aktorstwem?

  Odtwórczyni postaci "BrzydUli" przeznaczyła zaoszczędzone pieniądze na otwarcie salonu fryzjerskiego w Warszawie. Julia Kamińska zdaje sobie sprawę z tego, że aktorstwo jest zawodem niepewnym. Doświadczyła już braku propozycji zawodowych. Obecnie pracuje w teatrze, ale uważa, że jej przyszłość w tej branży może w pewnym momencie stanąć pod znakiem zapytania. Zainspirowała się swoim partnerem Piotrem Jaskiem, który zarządza grupą scenarzystów i sama również postanowiła zostać szefową. Jak...

 • Wyścig z czasem

  Przyszłość. Ludzie przestają się starzeć w wieku 25 lat i musza pracować, aby kupić sobie trochę więcej czasu. Jednak kiedy młody mężczyzna odkrywa, że ma więcej czasu niż sobie wyobrażał, musi uciekać przed skorumpowanymi funkcjonariuszami policji, żeby ocalić własne życie.

Dyskusje na temat: spokojnie pracować
 • Re: "Czterej pancerni i pies": Nieznane fakty wychodzą na jaw!

  Potwierdzam - mieszkanie było, rodzice pracowali, u pierwszej komunii też byliśmy ja i brat. Wakacje u dziadków na wsi. Nikt nikogo nie pałował, jeśli żyło się spokojnie. Ci, co się stawiali władzy są dziś na topie, a my co z tego mamy? Ludzie chcą żyć spokojnie, pracować, mieszkać...i tyle.

 • Re: "Na dobre i na złe": Zazdrość i medycyna

  Tomek ma za dużo na sumieniu, żeby spokojnie sobie pracować w tym szpitalu, to będzie chora sytuacja jeżeli zostanie

 • Re: ​"Daleko od noszy": Pamiętacie tę piękną blondynkę? Co się stało z Magdą Mazur?

  ~Sylwester masz chyba nie 27 a 13 lat bo takie głupoty wypisujesz, że ciężko to ze zrozumieniem przeczytać. Mając biceps 71 cm nie byłbyś w stanie spokojnie przy komputerze pracować mnie mówiąc o "projektowaniu". Poza tym największe bicepcy w Polsce są na poziomie 65 cm - więc pierwsza brednia się ujawniła. Zarabiając 9340 zł brutto, na rękę dostawał byś 6 574,14 a nie 8120 zł jak piszesz

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Nieznane fakty wychodzą na jaw!

  Jak to z kim ?? Wyklęci - PRZEKLĘCI walczyli Z POLAKAMI !!! Z chłopami , którzy chcieli tylko uprawiać ziemię , z nauczycielkami , które chciały tylko szerzyć oświatę , żeby Polska nie była taka zacofana jak przed wojną , z robotnikami, którzy chcieli tylko spokojnie pracować w swoich fabrykach i zarobić na utrzymanie rodziny , z żołnierzami , którzy najpierw wyzwalali wraz z Armią Radziecką

 • Re: ​Była ukochaną Janosika. Co dzisiaj robi Ewa Lemańska?

  Jakbyś był dyskryminowany, to byś nie mógł w banku pracować i mieszkać ze swoim facetem. Jak na razie żyje się tobie i twojemu facetowi nawet lepiej niż większości ludziom w Polsce. Szanuj to, a jak(...) spokojnie żyć.

 • Re: "M jak miłość": Anna Mucha nie waha się używać... ciała

  tatusia co nie? bo nie chce wam sie pracować. Ale spokojnie, i tak byście nie zarobili na takie cudo. Musieli byście robic w Szkocji na zlewozmywaku 10 lat. Przez ten czas musieli byście jeśc tylko chleb

 • Re: Paulina Holtz (Agnieszka Lubicz)

  myślę że gdyby zniknęła z obsady nikt nawet by tego nie zauważył. Słuchaj Paulina jak Cię mama wepchnęła do serialu a ty tego nie lubisz to odejdź, widać ze to nie jest twoje powołanie. Mogłabyś pracować spokojnie na jakiejś poczcie, czy w biurze.... jesteś dorosła i chyba mama nie ma nic do twojego życia. Nie grasz dobrze, twoja rola w "klanie" jest kompletnie bez znaczenia dla fabuł, oderwana

 • Re: Anna Mucha (Madzia Marszałek)

  Żyje skandalami, ale takimi prymitywnymi, takimi które kupują brukowce. Prowokuje zachowaniem, strojem. A nie lepiej żyć spokojnie i dobrze pracować. No oczywiście, za skandale lepiej płacą, no cóż co kto woli. Widocznie dla niej wzór to Doda i Wojewódzki :-(

 • Re: Weekend w serialach

  A jak już Pawłowi przyjaciele pomogą w problemach, to może On sam pojawisię w serialu? Tej postaci bardzo mi w "Pierwszej miłości" brak... a spokojnie można tak pracować na planie ( dni grania) by Aneta z Mikołajem się nie spotykali lub spotykali minimalnie;)

 • Re: Szok! Latoszek zdradzi Lenę z Agatą!

  są i to jest zdrada ! Koniec Latoszków ,koniec serialu ndinz ! Wstyd jak potraktowano chorą kobiete ! i widza ,a dziecko ? bo co ? Nie można jakoś w inny sposób to zakończyć ?Niech spokojnie odejdą jak inni Jędrsy Orlicka Burscy....Jak oni w tym szpitalu zamierzaja pracować ? On szef a te dwie podwładne ?Lena będzie od czrnej roboty ,a tanta będzie miała przywileje K ? Obrzydzenie