• Informacje na temat:

  spokojnie przyjęła

Artykuły na temat: spokojnie przyjęła
 • Majdan z powrotem przyjęty do klubu!

  Jak donosiliśmy kilka dni temu, Radek (36 l.) wywinął się od aresztu za awanturę w Mielnie, wpłacając 50 tysięcy złotych kaucji. Teraz czeka sobie spokojnie na rozprawę, ciesząc się wolnością. "Fakt" dowiedział się ponadto, że piłkarz znowu może grać w swoim klubie Polonia Warszawa. Jego właściciel, Józef Wojciechowski, wynajął za własne pieniądze prywatnego detektywa, by zbadać, co naprawdę...

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • 10 scen z życia: Maciej Zakościelny

  Na szczyt wskoczył w ekspresowym tempie. Jak sam przyznaje, za szybko. Dziś spokojnie udowadnia, że jest więcej niż ładną twarzą.

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

 • Andrzej Kopiczyński: Kto rozjaśni jego smutną starość?

  Jest nadzieja na spokojne dni dla aktora.

 • Dorota Kolak: Aktorstwo konserwuje

  Dorota Kolak opowiada o tym, jaka jest naprawdę, kto się nią inspiruje i jak wygląda życie z drugim aktorem.

 • Edyta Górniak (43 l.) przyjęła propozycję stacji TVN i wystąpi na sylwestrze zorganizowanym na Rynku Głównym w Krakowie. Za kilkuminutowy występ celebrytka zgarnie niezłą sumkę!

 • "Dumni i wściekli" najlepszym brytyjskim filmem roku

  "Dumni i wściekli" - niewiarygodna, ale oparta na faktach historia o gejach i lesbijkach pomagających strajkującym górnikom - zwyciężyła w tegorocznym rozdaniu British Independent Film Awards.

 • Maryla Rodowicz walczy o życie mamy!

  Do małżeńskich problemów, które od kilku miesięcy burzą spokojny sen artystki, teraz doszły też nowe kłopoty rodzinne.

 • "Dumni i wściekli": Geje i lesbijki na ratunek górnikom!

  6 marca na ekrany polskich kin trafi brytyjska komedia "Dumni i wściekli" o grupie gejów i lesbijek z Londynu, którzy jadą ratować walijskich górników. Polski dystrybutor filmu udostępnił 4 fragmenty obrazu w reżyserii Matthew Warchusa.

Zdjęcia na temat: spokojnie przyjęła
Wideo na temat: spokojnie przyjęła
 • Marta Wierzbicka na przejażdżce nowym autem: Tak dobrze mi się jedzie, że nawet przysnęłam!

  Marta Wierzbicka kilka dni temu pochwaliła się zakupem nowego samochodu. Celebrytka stwierdziła w swoim stylu, że "będzie jeździć jak poje**na". Teraz przyszła pora na pierwszą przejażdżkę nowym cackiem. Co prawda, na filmiku jedzie dość ostrożnie i spokojnie. Chyba aż zbyt spokojnie... "Teraz już tak wszystko sobie obczaiłam i śmigam. Nawet tak dobrze mi się jeździ, że ostatnio tak sobie

 • Noc rekinów 3D

  Po "Piranii 3D" przyszedł czas na spotkanie oko w oko z krwiożerczymi rekinami! Grupa studentów wyrusza na weekendową wycieczkę do położonego nad brzegiem zatoki domku letniskowego. Nie zdają sobie jeszcze sprawy, że pod spokojnie wyglądającą powierzchnią wody czają się rekiny. Te morskie drapieżniki nie są jednak jedynym zagrożeniem dla niczego nieświadomej grupki młodych ludzi. By przeżyć będą musieli walczyć na śmierć i życie. Gorący letni weekend zamienia się w ociekający krwią koszmar.

 • U Pana Boga za miedzą

  Kontynuacja przebojowych komedii " U Pana Boga za piecem" oraz "U Pana Boga w ogródku". Spokojne życie mieszkańców tego kąta Podlasia zakłócały tylko przybycia obcych. Czasem obcy stawał się swoim, jak Marusia, Bocian czy Marian, czasem - obcy znikał, wygnany przez lokalną społeczność, która nie chciała burzenia swojego świata. Tak jest i tym razem. Marina, atrakcyjna, dojrzała i samotna instruktorka przybywa do Królowego Mostu, by zapoznać miejscową policję z tajnikami obsługi komputera....