• Informacje na temat:

  spora rzesza

Artykuły na temat: spora rzesza
 • "Na Wspólnej": Dariusz sporo namiesza!

  ...zdarza, natomiast nie przesadzałbym z tymi rzeszami. (uśmiech) Odczuwam, że jestem rozpoznawalny, zazwyczaj są to bardzo miłe sytuacje. Ostatnio, gdy przechodziłem koło Sądu Okręgowego w Warszawie...

 • Australia na Eurowizji, czyli spore pieniądze i wielkie gwiazdy

  Mogłoby się wydawać, że udział Australii w Konkursie Piosenki Eurowizji jest najzwyklejszym w świecie dowcipem. Jednak organizatorzy wcale nie żartowali, tylko wymyślili, w jaki sposób wyróżnić 60. edycję festiwalu.

 • Jaki Kamil Stoch jest prywatnie? Rodzina odsłania jego nieznaną twarz!

  Jaki Kamil Stoch (30 l.) jest prywatnie? To pytanie zadaje sobie rzesza fanów skoczka. Rąbka tajemnicy uchyla... jego rodzina! W wywiadzie rodzice oraz siostry sportowca opowiedzieli o nieznanej stronie Kamila. Lubi porządek, czyta sporo książek, ale jest też... niezdarny i wiecznie się o coś obija! Oto kulisy życia mistrza olimpijskiego.

 • 10 utworów, które znasz, ale nie wiesz, jak się nazywają

  Usłyszałeś przypadkiem piosenkę w radiu, ale nie dosłyszałeś tytułu? Melodia chodzi za tobą kilka dni, ale nie możesz wpisać ją w wyszukiwarkę, bo nie masz pojęcia, jak się nazywa? Dobrze trafiłeś - oto 10 kompozycji, które każdy miał okazję poznać, ale jakimś cudem nie wie, jakie są ich tytuły.

 • "Polskie drogi": Wojenna zawierucha

  Serial nie ustrzegł się błędów historycznych i przekłamań politycznych. A mimo to znalazł rzesze wielbicieli i wywoływał ogromne emocje.

 • Cały "Harry Potter" na Blu-ray i DVD

  Filmowe opowieści o przygodach Harry'ego Pottera to jeden z największych fenomenów ostatnich lat. Ekranizacje wszystkich siedmiu książek autorstwa J. K. Rowling stały się przebojami kasowymi na świecie, zarabiając łącznie ponad 5 miliardów dolarów. Wszystkie części są dostępne na Blu-ray i DVD.

 • Dawid Kwiatkowski: Jego fanki nękają jego partnerkę!

  Dawid Kwiatkowski (18 l.) może się pochwalić sporą rzeszą fanek. Skutki jego ogromnej popularności odczuwa też jego partnerka taneczna, Janja Lesar (37 l.)!

 • The Weeknd: Michael Jackson z internetu

  Pojawił się nagle w 2011 roku i niemal natychmiast podbił serca słuchaczek oraz dziennikarzy muzycznych. A wystarczyło opublikować trzy utwory na Youtube.

 • Co celebrytka z "Na językach" robi z tymi rękami?

  Otwarcie nowego salonu fryzjerskiego w stolicy przyciągnęło rzesze celebrytek żądnych zniżek na ścięcie włosów. Na imprezie pojawiła się także niejaka Basia Pasek, która od pewnego czasu spełnia się w roli salonowej lwicy. Przypomnijmy, że celebrytka zasiada przy plotkarskim stole w programie prezesowej Agnieszki Szulim. Basia oczywiście bardzo chętnie pozowała fotoreporterom. Widać jednak, że sporo problemów przysporzyła jej suknia z ogromnym rozcięciem. W pewnym momencie swoje krocze...

 • Peja: Książę polskiego rapu

  Ryszard Andrzejewski, znany lepiej jako Peja, to jedna z ważniejszych postaci na polskiej scenie hiphopowej. Jedni darzą go ogromnym szacunkiem i uważają za rapera o unikatowym stylu, inni zaś są w zdecydowanej opozycji do urodzonego w Poznaniu MC. Trudno jednak podważyć dorobek artystyczny muzyka, który na rodzimej scenie zgarnął wszystko, co było do zgarnięcia. Jego kolejna płyta ("Książę aka. Slumilioner) trafiła właśnie do sprzedaży ( w sobotę, 18 października).

Zdjęcia na temat: spora rzesza
Wideo na temat: spora rzesza
 • Iron Sky

  Jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji europejskich 2012 roku, niepoprawna politycznie i historycznie komedia SF ze spektakularnymi efektami specjalnymi oraz ścieżką dźwiękową autorstwa legendarnej grupy Laibach. Gdy w 1945 roku III Rzesza chyli się ku upadkowi, z tajnej bazy na Antarktydzie naziści wysyłają na Księżyc misję ostatniej szansy. Wkrótce po ciemnej stronie srebrnego globu powstanie tajna baza, w której hitlerowcy rozpoczną realizację diabelskiego planu zemsty. W 2018 roku...

 • Kowboje i obcy

  Akcja filmu dzieje się w Silver City w Arizonie. Indianie i osadnicy muszą odłożyć wszelkie spory gdyż w mieście rozbija się statek kosmiczny...i kosmici oczywiście będą chcieli zdobyć Dziki Zachód…

 • Faceci w czerni 3

  Pojawiają się bez zapowiedzi, znikają bez śladu. Ich znakiem rozpoznawczym są czarne garnitury i okulary... a także cały zestaw kosmicznych gadżetów. Tym razem dwaj najbardziej znani agenci MIB zmierzą się z kosmitami w niezwykłym śledztwie pokonującym bariery nie tylko przestrzeni, ale i czasu. Agenci w czerni bronią Ziemi przed kosmitami już po raz trzeci - dwie pierwsze części cyklu zyskały sobie na całym świecie rzeszę wiernych fanów, zarabiając odpowiednio 600 i 400 milionów dolarów. W...

Dyskusje na temat: spora rzesza
 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  Wicde ze spora rzesza "glodomorow" mnie popiera

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Nieznane fakty wychodzą na jaw!

  Jest spora rzesza ludzi, którym było dobrze, to zwykle elita tych czasów np. panie sprzedawczynie w różnych sklepach, panowie mechanicy od aut, UB-cy, milicjanci i inni którzy społecznie awansowali w tych czasach. Wszystko wtedy postawione było na głowie. Nigdy więcej tego zidiocenia i patologii w każdej dziedzinie.

 • Re: "Singielka": Dominika Gwit zaręczy się w Wielkanoc?

  Drodzy przeciwnicy. Wypowiedziałem swoje zdanie. Nie sądzę żebym był osobą sfrustrowaną czy też zakompleksioną. Nie mam żadnych powodów do takiego stanu. Ponadto uważam, ze pasztet padł ofiarą polsatowskiej manipulacji podnoszenia oglądalności - proszę wziąć pod uwagę, że prawdopodobnie pasztetowi kibicuje spora rzesza ludzi z nadwagą, a takich w Polsce nie brakuje. Co nadal nie zmienia mojego

 • Re: Jak wam się podoba Ania w roli...

  opinię. podobnie jak spora rzesza innych osób :)