• Informacje na temat:

  sport łączy

Artykuły na temat: sport łączy
 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras szczęśliwi. Wielki dzień tuż-tuż!

  Choć Beata Kozidrak (57 l.) i Andrzej Pietras (63 l.) są rozwiedzeni, łączy ich troska o córki. Wspierają obie, ale o młodszej – Agacie (24 l.) – myślą teraz bezustannie. Chcą zorganizować jej wyjątkowe wesele. To kolejny ślub w rodzinie. Wcześniej za mąż wyszła starsza z córek.

 • Anna Popek i Michał Olszański: Zgrany duet

  Poza pracą łączy ich miłość do zwierząt i nietuzinkowe poczucie humoru. Prowadząc poranny program "Pytanie na śniadanie", od lat fundują widzom sporą dawkę energii, której sami mają pod dostatkiem.

 • Anna i Robert Lewandowscy: tygodnik ogłasza radosną nowinę!

  Miłość, która ich łączy, dodaje im skrzydeł. Anna (29 l.) i Robert (29 l.) Lewandowscy chcieliby także, by ich mamy znalazły partnerów na życie. Jedna z nich już spotkała kogoś wyjątkowego. W końcu słynna para doczekała się na radosną nowinę!

 • Kuba Molęda o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Lubię wyzwania.

  Raz jest Conchitą Wurst, kiedy indziej Jonem Bon Jovi. W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Kuba Molęda co rusz zaskakuje. Gdyby przygotowania do programu nie pochłaniały go tak bardzo, chętnie pomajsterkowałby przy swoim motocyklu, albo pograł w tenisa stołowego.

 • "Przyjaciółki": Krzysztof Wieszczek znalazł sobie idealnego trenera!

  Krzysztof Wieszczek, czyli Robert z „Przyjaciółek”, bardzo lubi sport, ale ma z nim pewien problem... - Trzeba trenować, a trenowanie jest męczące – mówi aktor i dodaje, że bywają takie dni, kiedy zamiast iść na siłownię czy na jogging, woli spędzać czas w łóżku przed telewizorem.

 • Mateusz Banasiuk chce wygrać "Taniec z gwiazdami"

  - Ten program to jednocześnie show, zabawa, ciężka praca i wyścig po zwycięstwo - ocenia Mateusz Banasiuk ("Płynące wieżowce", "Pierwsza miłość"). - Bardzo chciałbym zdobyć Kryształową Kulę, choć nie wiem, czy mi się uda - dodaje aktor.

 • Anna Lewandowska pochwaliła się bratem! Ciacho?

  Anna Lewandowska (27 l.) jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie zamieszcza tam zdjęcia ze swojego życia prywatnego. Ostatnio opublikowała fotkę… brata! Rodzeństwo ma ze sobą wiele wspólnego, łączy ich m.in. zamiłowanie do sportu. Żona polskiego napastnika przy okazji zdradziła, że Piotrek Stachurski jest artystą! 25-latek uwielbia chwalić się fotografiami z popularną siostrą...

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

 • Otylia za oceanem klepie biedę?

  Sport nie sprawia Otylii Jędrzejczak (27 l.) już przyjemności. W miłości, niestety, nie jest lepiej. Za oceanem pływaczka zmuszona jest podobno dorabiać...

 • Finał "Tańca z gwiazdami": Znamy szczegóły

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Zdradzamy szczegóły ostatniej odsłony tego niezwykle popularnego show.