• Informacje na temat:

  sporty spice

Artykuły na temat: sporty spice
 • Spice Girls triumfują w Vancouver

  Po prawie 10 latach stanęły znowu na scenie: na pierwszym koncercie światowego tournee w kanadyjskim Vancouver pięć brytyjskich piosenkarek rozgrzało publiczność świetnym show i najbardziej ulubionymi przebojami Spice Girls.

 • Sporty Spice, czyli Sumo Spice

  Mel C, członkini brytyjskiej grupy Spice Girls, stała się atakiem prześmiewczych ataków brytyjskich dziennikarzy po tym, jak pojawiła się w Londynie na ogłoszeniu nominacji do europejskich nagród MTV.

 • Była Spice Girl zachwycona macierzyństwem

  Mel C jest związana z Thomasem Starrem, agentem nieruchomości, którego poznała podczas wakacji na Barbadosie w 2002 roku. Para ma dwuletnią córeczkę, Scarlett. "Chcielibyśmy mieć jeszcze co najmniej jedno dziecko" - zdradza była Sporty Spice. Jednocześnie dodaje, że nie myślą z ukochanym o ślubie. "Moi rodzice rozwiedli się kiedy byłam malutka. Być może dlatego, nigdy nie byłam dziewczynką, która...

 • Reaktywacja Spice Girls w 2016 roku?

  Melanie Chisholm, znana w szeregach Spice Girls jako Sporty Spice, nie wyklucza reaktywacji zespołu w 2016 roku dla uczczenia 20. rocznicy wydania debiutanckiego singla "Wannabe".

 • Mel C boi się bezpłodności

  Sporty Spice (33 l.) boi się, że z powodu złego odżywiania i dużych wahań wagi w ciągu ostatnich kilkunastu lat, może mieć problemy z zajściem w ciążę. Ze wszystkich Spicetek tylko ona nie ma jeszcze dzieci.

 • Przedstawiciele słynnej brytyjskiej grupy Spice Girls systematycznie zaprzeczają pojawiającym się co jakiś czas pogłoskom, iż ma ona zamiar zakończyć swoją działalność. Ale nikt chyba nie poinformował o tym Mel C, znaną także jako Sporty Spice. 27-letnia wokalistka ogłosiła właśnie, iż nie ma zamiaru pracować w przyszłości z koleżankami ze Spice Girls.

 • Mel C. spodziewa się dziecka

  Eks-Spice Girl Melanie C. ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka i tym samym potwierdziła plotki , które krążyły już od zeszłego tygodnia.

 • Spice Girls: Powrotu nie będzie?

  Fani nieistniejącej grupy Spice Girls na bieżąco karmieni są informacjami o poczynaniach jej poszczególnych członkiń, wygląda jednak na to, że pogłoski o rychłym reaktywowaniu girlsbandu mogą się nie sprawdzić. Ostatnio taką możliwość wykluczyła Mel C, znana również jako Sporty Spice.

 • Geri Halliwell zaniedbuje dziecko

  Cały ubiegły tydzień Geri spędziła z przyjaciółmi na francuskiej Rivierze, gdzie uprawiała sporty wodne, pozowała do zdjęć na plaży oraz bawiła się w nocnych klubach do 4 rano. W piątek sfotografowaną małą Bluebell pod opieką jej niani, mama natomiast bawiła się w najlepsze. To ostatnie chwile, które młoda mama mogłaby spędzić z córeczką - niedługo reaktywowane Spice Girls ruszają w trasę...

 • Po raz kolejny wiadomości o rozpadzie grupy Spice Girls okazały się nieco przedwczesne. Sprawczyni całego zamieszania, Melanie "Sporty Spice" Chisholm, twierdzi, że jej słowa zostały błędnie zinterpretowane i nie zamierza opuszczać koleżanek. Również przedstawiciele wytwórni Virgin, która wydaje płyty Spice Girls, twierdzą zgodnie, że zespół wciąż istnieje w niezmienionym składzie.