• Informacje na temat:

  sposób na zgrabne nogi

Artykuły na temat: sposób na zgrabne nogi
 • Anna Popek kusi długimi nogami w bikini! Wow!

  ...zapłacić każdą cenę, po intensywnym roku pracy. Widocznie prezenterka rozluźniła się na wakacjach i pokazała zdjęcie, na którym odsłoniła zgrabne nogi. Na co dzień raczej pilnuje, żeby fotografie na jej(...) w tradycyjny sposób. Jedno jest jednak pewne, na pewno udało jej się odpocząć i teraz Anna będzie mogła wrócić do pracy pełna energii.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • "Mam ładny biust, to go pokażę"

  - Pojawiają się argumenty, że będę pokazywała swoje ciało. No i co z tego? Mam ładny biust, ładny dekolt to go pokażę, mam kiepskie nogi - zgrabne, ale trochę za grube, to je zakryję - uważa Dorota Zawadzka. "Super Niania" po raz pierwszy oceniana była w niedzielę w programie "Taniec z gwiazdami".

 • Taylor Swift: Jej nogi są warte 36 milionów dolarów!

  Taylor Swift (25 l.) chce ubezpieczyć swoje nogi. Okazuje się, że są warte fortunę!

 • Rozbieramy Jennifer Aniston!

  Fryzura, którą naśladują miliony kobiet; najbardziej kształtne i gładkie nogi w Hollywood; figura, jakiej pozazdrościć mogą jej o wiele młodsze koleżanki. Aby uchwycić fenomen popularności Jennifer Aniston, trzeba ją rozebrać od stóp do głów!

 • Sposób na kryzys i kapelusz Jacksona

  ...szansa. Jednak, by jej nie przegapić, ten kultowy polski macho w dresie będzie musiał przebrać się za kobietę. Przekonamy się, czy Ferdkowi do twarzy w peruce i czy aby ma zgrabne nogi. Dużą rolę(...) też nie będą próżnować. Paździoch poczuje się jak Balcerowicz i wymyśli sposób na opanowanie kryzysu ekonomicznego. Zaś Boczek znajdzie kapelusz samego Michaela Jacksona. Czy to będzie kapelusz za...

 • "Madagaskar 3": Cyrk Power!

  W trzecim filmie z bijącego rekordy popularności cyklu "Madagaskar" lew Alex i jego przyjaciele opuszczają Afrykę i udają się do Europy. Cyrkowym pociągiem przemierzają ją wzdłuż i wszerz. Ich śladami podąża okrutna kolekcjonerka trofeów, a pod nogami plącze się trójka ofermowatych policjantów.

 • Steczkowska bez rajstop nawet zimą!

  ...mogły cierpliwie pozować otaczającym je fotografom z powodu zemsty pęcherza. Za prekursorkę tej mody można uznać Justynę Steczkowską. Wokalistka ma bardzo zgrabne nogi i... hopla na ich punkcie. Opracowała specjalny sposób zakładania nogi na nogę, dzięki któremu jej łydki wydają się jeszcze smuklejsze. Ponadto nawet jesienią i zimą nie zakłada rajstop - jest przekonana, że w nich jej nogi prezentują...

 • Najzgrabniejsza polska pupa

  Sprawdź ranking najzgrabniejszych tyłeczków polskiego show-biznesu!

 • Piosenkarka niezbyt często pojawiała się na imprezach branżowych, ale ostatnio wystąpiła podczas jednego koncertu i zaskoczyła swoich fanów! Celebrytka wyraźnie schudła, a uwagę zebranych przyciągnęły zgrabne nogi Kasi, które z dumą eksponowała. Okazało się, że gwiazda schudła aż 10 kilo i pochwaliła się w jaki sposób tego dokonała. Cerekwicka postawiła na modny catering dietetyczny. Regularne...

 • Nowe przygody Kiepskich

  W marcu czeka nas nowa odsłona przygód Ferdka Kiepskiego, jego rodziny oraz sąsiadów. W ich świat wkroczą nowe postacie, a fabuła będzie magiczna: Kiepski znajdzie pracę!