• Informacje na temat:

  sposoby starają

Artykuły na temat: sposoby starają
 • Agata i Andrzej Dudowie starają się odbudować swoją relację

  ...z małżonką korzystali z niego rzadko.  Agata i Andrzej Dudowie ostatnio starają się przyjeżdżać tu, kiedy tylko pozwala im na to czas. Chwile tylko we dwoje, w odosobnieniu, są małżonkom bardzo(...), rodzinnie. Przeżyli razem 46 lat i mają sprawdzone sposoby na pielęgnowanie relacji.  - Spędzanie wspólnego czasu przez małżonków jest potrzebne w każdym związku. Dlatego gdy Andrzejek był mały...

 • Rusza festiwal filmowy "Watch Docs"

  "Będzie wojna", "Wyspa Krym. Deja Vu", "Schron" - te produkcje znalazły się wśród ponad 60. obrazów, które obejrzeć można na rozpoczynającym się w Warszawie 14. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Watch Docs". Jednym z jego organizatorów jest Helsińska Fundacja Praw Człowieka.

 • Alkoholizm w serialach

  ...​Stres, frustracja, smutek, żal - pojawia się w życiu każdego człowieka. Różne są sposoby radzenia sobie z trudnymi przeżyciami. Ale używki to najgorsze rozwiązanie!

 • Dziennikarze z całego świata starają się na wszystkie możliwe sposoby dowieść, że słynna angielska grupa Spice Girls zakończyła już swoją działalność. Tymczasem jej członkinie uparcie twierdzą, że to nieprawda. Po raz kolejny w tej sprawie wypowiedziała się właśnie Mel B, która twierdzi, że jej zespół wznowi działalność koncertową w przyszłym roku.

 • Blaski i cienie życia we dwoje

  Trzy pary bohaterów i trzy sposoby na życie. Wielkie namiętności i małe codzienne kłopoty. Jak ocalić uczucie, kiedy już minie pierwsza fascynacja i trzeba się dzielić domowymi obowiązkami. Humor i wnikliwe obserwacje obyczajowe w nowym serialu o życiu trzydziestolatków.

 • Piosenkarka i dziennikarz

  Radosław Brzózka, mimo że amator, ma mnóstwo pomysłów na urozmaicenie swoich piosenek. Katarzyna Cerekwicka jako profesjonalistka, ma swoje sposoby, aby wybić mu to z głowy. W programie "Tylko nas dwoje" stworzyli zgrany duet.

 • Agnieszka Cegielska: Przynoszę do pracy własny olejek do odświeżania powietrza

  Oprócz Anny Lewandowskiej w polskim show-biznesie jest jeszcze kilka osób znanych, które otwarcie przyznają, że starają się zdrowo i ekologicznie żyć. Kilka lat temu Reni Jusis zdradziła, że pierze(...) szałwii. Okazuje się, że także Agnieszka Cegielska ma swoje sposoby na zdrowy styl życia. W najnowszym wywiadzie dla "Twojego Imerium" wyznała, że dzień zaczyna od jogi, a także ciepłego zdrowego...

 • W Anglii to był hit, a w Polsce?

  Trzy pary bohaterów i trzy sposoby na życie. Wielkie namiętności i małe codzienne kłopoty. Jak ocalić uczucie, kiedy już minie pierwsza fascynacja i trzeba się dzielić domowymi obowiązkami? Humor i wnikliwe obserwacje obyczajowe w nowym serialu o życiu trzydziestolatków "Usta, usta" .

 • Ja to mam szczęście!

  ...pomoc proponuje dziewczyna Marcina, Patrycja (Iza Zwierzyńska). Ponieważ Polakowie nie mają do niej zaufania, na wszelkie sposoby starają się sprawdzić, czy podoła zadaniu. Ponieważ Joanna ma dużo...

 • Lubimy "Rozmowy nocą"

  "Rozmowy nocą" w reżyserii Macieja Żaka trafiły na ekrany w Walentynki i od razu stały się jedną z najczęściej wybieranych przez widzów pozycji w kinie.

Wideo na temat: sposoby starają
 • "O mnie się nie martw": "Wujek-kozak"

  – Jakbym ja była takim kozakiem, wujku, to bym się wszystkim chwaliła tym siniakiem – Kaszuba po ostatniej prawniczej interwencji ma podbite oko, a dziewczynki starają się mu pomóc na różne sposoby. Zobaczcie scenę z 72. odcinka "O mnie się nie martw".