• Informacje na temat:

  spotkania dyrektora

Artykuły na temat: spotkania dyrektora
 • "M jak miłość": Urodziny kontrowersyjnego dyrektora

  ...pamiętam. Na zdjęciach z naszego spotkania zdjęć widać, że stres mnie sparaliżował. Producent filmu przedstawiając mnie papieżowi, opowiadał o mnie same dobre rzeczy. W pewnej chwili Jan Paweł II spojrzał na mnie z uśmiechem i powiedział: "Można by sądzić, że kopia lepsza od oryginału..." Nigdy tego spotkania nie zapomnę - wspomina Cezary Morawski. Kiedy w 2000 roku Cezary Morawski znalazł się...

 • Krzysztof Zanussi "reżyserem niezwykłym"

  12. Festiwal Filmów i Spotkań Niezwykłych rozpoczął się w poniedziałek, 27 kwietnia, w Sandomierzu. W tegorocznej edycji w roli "reżysera niezwykłego" z sandomierską publicznością spotka się Krzysztof Zanussi, a "aktorki niezwykłej" - Maja Komorowska.

 • "Tata, a Marcin powiedział": Spotkanie po latach

  ...w "Pytaniu na śniadanie Extra" doszło do wyjątkowego spotkania serialowych taty i synka po 20 latach! W powstającym w latach 1993-1999 serialu Radwan wcielał się wraz z Piotrem Fronczewskim(...). Aktorska kariera Mikołaja Radwana Mikołaja Radwan aktorski talent odziedziczył po przodkach. Jest prawnukiem słynnego Stefana Jaracza, założyciela i dyrektora stołecznego Teatru Ateneum...

 • Festiwal filmów optymistycznych przenosi się do Częstochowy

  Po dziewięciu latach obecności w Rzeszowie festiwal filmów optymistycznych Happy End przenosi się do Częstochowy. Dyrektor festiwalu Piotr Żukowski powiedział, że samorząd Częstochowy zaoferował "atrakcyjniejsze warunki i przyjazny klimat".

 • Hanna Lis i Kinga Rusin: kulisy spotkania byłych przyjaciółek

  ...stacją TVN - zdradza "Na Żywo" znajoma gwiazdy. - Postanowiła do tego nie dopuścić. Poszła na rozmowę do Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego, i zagroziła, że jeśli Hanna otrzyma zaproszenie na...

 • Polsat zdejmuje z emisji program "Skandaliści"

  Sobotni odcinek programu Polsat News "Skandaliści", w którym gościem był Jerzy Urban, był ostatnim w krótkiej historii kontrowersyjnego show. Polsat zdecydował we wtorek o zdjęciu "Skandalistów" z anteny, zawiesił również dyrektora Polsat News.

 • Cielecka, Ogrodnik, Wojewódzki i inni jedzą banany w obronie sztuki! Dyrektor "przywraca" prace

  Decyzja Jerzego Miziołka, dyrektora Muzeum Narodowego, o usunięciu prac dwóch artystek, spotkała się z niemal natychmiastową reakcją gwiazd i celebrytów, którzy w ramach protestu zaczęli masowo publikować zdjęcia z bananami. Do akcji włączyli się m.in. Magda Cielecka, Dawid Ogrodnik, Anja Rubik, Maja Ostaszewska i ekipa Och-Teatru. Teraz dyrektor podjął decyzję o przywróceniu wspomnianych prac.

 • Patricia Kazadi pisze nowy rozdział

  Prowadząca "You Can Dance" od lat ciężko pracowała na swoją pozycję w show-biznesie. Młoda gwiazda stacji TVN szykuje się właśnie do wydania drugiej płyty i spotkania z miłośnikami tańca.

 • Maja Komorowska apeluje do Cezarego Morawskiego: Zrezygnuj ze stanowiska dyrektora!

  Maja Komorowska (78 l.) zaapelowała do Cezarego Morawskiego, nowego dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu, by zrezygnował z tej funkcji dla własnego dobra. "Masz przeciwko sobie tylu ludzi, że nie wierzę, że uda ci się poprowadzić teatr" - mówi aktorka.

 • Tomasz Schuchardt: Agata Kulesza jest charakterna

  - Agata Kulesza jest charakterna, ale to zależy od ludzi, z którymi przebywa - mówi Tomasz Schuchardt. Z odtwórczynią głównej roli w filmie "Ida" aktor spotkał się na deskach Teatru Ateneum, gdzie oboje grają w spektaklu "Mary Stuart".

Zdjęcia na temat: spotkania dyrektora
Wideo na temat: spotkania dyrektora
 • "Na dobre i na złe": Bezczelna Burska

  W kolejnym odcinku – numer 623 – do Leśnej Góry przyjedzie Julka Burska (w tej roli Aleksandra Hamkało) i od razu ostro pokłóci się z dyrektorem Tretterem. Jak będzie wyglądało ich spotkanie?

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2707.

  Roman uparcie próbuje zeswatać brata z opiekunką Stefanka. Kolejne ich spotkanie, to jednak totalna porażka! Roman nie składa broni i zamieszcza ogłoszenie brata na portalu randkowym! Basia namawia Smolnego, żeby nie karał Przemka za ucieczkę. Kiedy Krzysztof dowiaduje się, że syn go oszukał, coś w nim pęka. W jego głowie rodzi się piekielny plan. Irena dyryguje przygotowaniami ślubnymi Ewy. Tymczasem Ostrowski ma głowę zaprzątniętą strajkiem w szpitalu! W trudnej sytuacji wspiera go...

 • "Przyjaciółki": Seks w restauracji!?

  Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) rozstała się ze swoim mężem i znowu zaczyna umawiać się na randki! W dziewiątym odcinku przebojowych "Przyjaciółek" Dorota spotka się na lunchu z Ingą (Małgorzata Socha). Podczas pogaduszek z przyjaciółką zwróci uwagę na przystojnego szefa Ingi, dyrektora Ziółkowskiego (Kamil Maćkowiak). Dorotka, z właściwą sobie kokieterią, wręczy Ziółkowskiemu swoją wizytówkę