• Informacje na temat:

  spotkania teksty

Artykuły na temat: spotkania teksty
 • "M jak miłość": Adriana Kalska chce śpiewać piosenki z własnymi tekstami

  Adriana Kalska, czyli Iza Lewińska z „M jak miłość”, od kilku lat pisze teksty do piosenek, które – ma taką nadzieję – w przyszłości dane jej będzie zaśpiewać. Na razie lądują one w szufladzie...

 • Janusz Gajos w monodramie "Msza za miasto Arras"

  Janusz Gajos wystąpi w monodramie "Msza za miasto Arras" na podstawie tekstu Andrzeja Szczypiorskiego. To raport o ludzkiej kondycji i szkodliwym wpływie ideologii. Premiera spektaklu odbędzie się 21 maja w warszawskim Teatrze Narodowym.

 • "Barwy szczęścia": Spotkamy się w sądzie

  Sadowski postanowi pozwać Alicję za oczernienie go w brukowcu i niszczenie mu życia.

 • Leonard Cohen skończył 80 lat

  Poeta, pisarz i bard, obdarzony głębokim, niskim głosem, którym śpiewa pieśni o samotności, religii i miłości - Leonard Cohen kończy w niedzielę 80 lat. Swoje urodziny Kanadyjczyk uczcił wydając nową płytę pt. "Popular Problems" - w polskiej edycji z tłumaczeniami swych tekstów.

 • Spotkanie na planie "Prokuratora“

  ...zagadka kryminalna. Premiera jesienią w TVP2. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z wczorajszego spotkania na planie nowego serialu kryminalnego TVP2 pt. "Prokurator“.

 • Anna Popek w nowej roli! Zaśpiewa!

  Anna Popek już wkrótce zadebiutuje w podwójnej roli: wokalistki, autorki tekstów muzycznych i producentki. Znana dziennikarka zajmie się produkcją teledysku do piosenki "Milord", do której sama napisała też słowa. Utwór wykonają znana wokalistka Grażyna Skowron-Matkowska, Anna Popek i jej siostra Magdalena.

 • Tekst siedzi w gębie

  ...wszyscy naprawdę w bardzo szybkim tempie, teksty pisane są praktycznie na gorąco. A i tak scenarzyści każdorazowo nas zaskakują. Teksty są błyskotliwe, inteligentne, pełne smaczków i aluzji. Dawno nie...

 • Piotr Duda, szef "Solidarności" pozywa Czesława Mozila

  Prezes NSZZ "Solidarność", Piotr Duda, oznajmił na Twitterze, że spotka się z Czesławem Mozilem w sądzie za wykorzystanie symbolu "Solidarności" bez zgody związku zawodowego.

 • Beata Kozidrak nie mówi całej prawdy o powodach rozstania z mężem?

  ..." – mówi piosenkarka, która właśnie teraz weszła w najintensywniejszy czas promocji nowej płyty.  Stąd liczne spotkania z fanami. Ostatnie miało miejsce w warszawskim Empiku. Teraz trasa koncertowa(...) nadejdzie świt, a ja wciąż mówię o nas, w Twych ramionach... nie” – czytamy w niej.  Teksty na płycie są autorstwa Beaty Kozidrak. Kompozycyjnie wspomogła ją m.in. inna piosenkarka Anna Dąbrowska (35

 • Patricia Kazadi pisze nowy rozdział

  Prowadząca "You Can Dance" od lat ciężko pracowała na swoją pozycję w show-biznesie. Młoda gwiazda stacji TVN szykuje się właśnie do wydania drugiej płyty i spotkania z miłośnikami tańca.

Wideo na temat: spotkania teksty
 • "Singielka": Casting na "tego jedynego"

  Elka ma 32 lata i nie spotkała jeszcze swojej drugiej połówki. Póki co nie zaprząta sobie tym głowy. Skupia się na pracy, w której akurat dostaje szansę by awansować. Ma napisać swój pierwszy reportaż o warsztatach psychologicznych. Zdjęcia do tekstu ma zrobić Tomasz- nowy fotograf w redakcji. Elka odwiedza rodzinny dom, żeby pochwalić się awansem. Jednak jej sukces zostaje przyćmiony zaręczynami jej przyrodniej siostry Natalii. Przypadkowo Elka słyszy rozmowę matki z Natalią o niej samej,...