• Informacje na temat:

  spotkanie dwóch

Artykuły na temat: spotkanie dwóch
 • "Rezydenci": Spotkanie po latach? Gwiazda "Kochanych kłopotów" dołącza do obsady

  W najnowszej odsłonie serialu "Rezydenci" dojdzie do spotkania dwóch przyjaciół z planu "Kochanych kłopotów". W jednym z odcinków zobaczymy bowiem Tanca Sade'a.

 • Wygraj wyjazd na spotkanie z One Direction w USA! (konkurs)

  Dobra wiadomość dla fanów One Direction - tylko w RMF FM możecie wygrać wyjątkowe zaproszenie na spotkanie z zespołem 17 i 18 listopada w Orlando w USA!

 • "Dynastia": Spotkanie po latach

  Na to fani soap opery czekali od lat. 24 stycznia w Los Angeles gwiazdy serialu spotkały się z wielbicielami w trakcie konwentu "Hollywood Show". W ramach promocji imprezy kilkoro aktorów udzieliło dwóch wywiadów w programach "Home & Family"(Hallmark) oraz w "Good Day L. A." (FOX). Śmiech i łzy - "Dynastia" to opowieść o ludziach, którzy mieli dużo więcej pieniędzy, ale także problemów niż...

 • Premier spotkała się z Danutą Szaflarską

  Szefowa rządu złożyła życzenia aktorce Danucie Szaflarskiej, która 6 lutego obchodzi 100. urodziny. "Życzę pani dużo zdrowia i aby energia, która od pani promienieje, nigdy pani nie opuszczała" - powiedziała premier na czwartkowym spotkaniu w kancelarii premiera.

 • O głośnej aferze z udziałem Kuby i Michała w Radiu Eska Rock, media długo nie mogły zapomnieć. Doprowadziło to do rozpadu przyjaźni dwóch panów i do wycofania ich audycji z anteny. Mogłoby się zdawać(...). Prezenterzy przytulają się do siebie i uroczo uśmiechają podczas kolacji w jednej z modnych restauracji. Spotkanie może wyglądać na biznesowe, bo prócz kart dań, na stole leżą długopisy, papiery i telefon...

 • "Medium": Okultyzm na dwie kamery

  Co przytrafiło się żółwiom z gdyńskiego oceanarium? Dlaczego Jerzy Stuhr nie chciał się wieszać po raz trzeci? Czy przez telefon da się wyleczyć ból kręgosłupa? Premiera zrekonstruowanego cyfrowo filmu Jacka Koprowicza "Medium" odbyła się 3 listopada w warszawskim kinie Kultura.

 • Emilian Kamiński: To jedno spotkanie całkowicie odmieniło jego życie!

  ..., gdyby interesem rządziło dwóch braci. Jeden byłby od pieniędzy, a drugi od spraw artystycznych i oni się zawsze dogadają”. I z moim synami tak jest. Obaj są zainteresowani teatrem, ale starszy Kajetan...

 • "Love, Rosie" : Kiedy Alex spotkał Rosie

  To z pewnością jedna z przyjemniejszych komedii romantycznych tej jesieni w polskich kinach. Christian Ditter wykorzystuje schematy, lecz potrafi im też nadać lekkości i wdzięku, które czasami burzą mało udane żarty.

 • Serialkon 2015 – dwa dni spotkań z serialami

  Najbliższy weekend, 21-22 listopada 2015 będzie należał do II edycji Serialkonu – bezpłatnej imprezy poświęconej tematyce seriali, będącej równocześnie miejscem prelekcji i dyskusji o serialach, jak i możliwością spotkań fanów różnego typu produkcji. Całość wydarzenia odbędzie się na terenie krakowskiej Arteteki Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej.

 • Dwie premiery Teatru Telewizji w marcu w TVP1

  "Amazonia" w reżyserii Bodo Koxa - brawurowa komedia Michała Walczaka rozgrywająca się w środowisku artystów teatralnych i telewizyjnych oraz "Zabójcza pewność" w reżyserii Mariusza Malca - psychologiczny thriller współczesnego angielskiego dramatopisarza Marcusa Lloyda z Magdaleną Cielecką i Grzegorzem Małeckim w rolach głównych - to dwie premierowe propozycje Teatru Telewizji TVP1 na najbliższe poniedziałkowe wieczory.

Zdjęcia na temat: spotkanie dwóch
Wideo na temat: spotkanie dwóch
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1897.

  opieki Jowita wymyka się ze szkoły na spotkanie z byłym kochankiem i proponuje mu wspólną ucieczkę za granicę. Dziewczyna prosi też Badeńskiego o pewną przysługę, a Sebastian zostaje wkrótce uprowadzony przez dwóch osiłków. Promocja wokół filmu Pawła nabiera rozpędu do momentu, kiedy Piotr Walawski odkrywa zwiastun i plakat "Zaginionej kobiety".

 • "Pierwsza miłość": "To nie jest dobry moment na rozmowę"

  nagle w drzwiach staje Grzegorz w towarzystwie dwóch uzbrojonych żołnierzy. Zniecierpliwiony Andrzej daje Wekslerowi dobę na "wystawienie" mu Igora. odc. 2227 Na prośbę przyjaciół Paulina po raz kolejny umawia się na spotkanie z Damianem. Liczy, że tym razem uda jej się wykraść klucze do sejfu. Tymczasem Bartek i Izabela wreszcie wychodzą razem na obiad. Kobieta zwierza się Miedzianowskiemu ze swej

 • Afera cukierkowa i promile Chajzera!

  Inspektor Jarosław Baciński opowiedział w "Dzień Dobry TVN" o aferze cukierkowej, która spotkała go w pracy. Jak doszło do tego, że policja sprawdzała czy jest trzeźwy w biurze?  Kom. Magdalena Michalewska z Oddziału Ruchu Drogowego wyjaśniła, czy po spożyciu cukierków z alkoholem można prowadzić samochód. Ile promili w wydychanym powietrzu miał reporter Filip Chajzer po zjedzeniu dwóch sztuk

Dyskusje na temat: spotkanie dwóch