• Informacje na temat:

  spotkanie mistrzów

Artykuły na temat: spotkanie mistrzów
 • Mistrzowie drugiego planu

  ...swoich mistrzów na bardzo wiele prób, a do tego jeszcze często się zdarzało, że detektywi podawali w wątpliwość inteligencję swoich współpracowników. A to mocno bolało! Mimo wszystko i Hastings, i Watson...

 • Margot Robbie: Spotkanie z mistrzem

  Uwagę filmowego świata zwróciła na siebie w zeszłym roku, kiedy u boku Leonarda DiCaprio wystąpiła w świetnie przyjętym "Wilku z Wall Street". Wówczas stało się jasne, że w karierze młodziutkiej aktorki szykuje się prawdziwy przełom.

 • Spotkanie na planie "Prokuratora“

  Nowy serial kryminalny "Prokurator“, który pojawi się w jesiennej ramówce TVP2, już dziś zapowiada się na hit na miarę głośnego "Pitbulla“. Sprawdź, co (a raczej kto) łączy oba te tytuły!

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • Drugie spotkanie z Mistrzem

  ...jest aktorem już od wielu lat... - To było drugie nasze spotkanie - wspomina serialowy Woźniacki. - Po raz pierwszy zagraliśmy w filmie "Przedwiośnie". Może zagrać to duże słowo, bo ja wcieliłem się...

 • Przez 11 miesięcy powstrzymywał się od seksu!

  Patrick Bruel - muzyk, aktor, mistrz świata w pokerze - zagrał seksoholika na odwyku w komedii "Seks, miłość i terapia".

 • Joanna Trzepiecińska i Jan Englert: To spotkanie zmieniło jej życie!

  Był wzajemny podziw i fascynacja. W środowisku plotkowano nawet o ich romansie. Jaka jest prawda?

 • Recenzja Machine Head "Bloodstone & Diamonds": Grzech przesady

  Teoretyczną szansę na zostanie drugim Slayerem (wszak Slayer jest tylko jeden!) mieli nieliczni. Jednym z nich był Machine Head. "Bloodstone & Diamonds" nic w tej sprawie zmienić nie może. Uczeń nie przerósł mistrza, za to z pewnością już dawno oprzytomniał. Dobre i to!

 • "Siostry": Maria Pakulnis uczyła się od mistrzów

  ...słowa i rzetelnie wykonywać swój zawód. Ma pani swoich mistrzów? – Oczywiście. Miałam szczęście spotkać na swojej zawodowej drodze wielkie postaci kina i teatru, m.in. Tadeusza Konwickiego, Krzysztofa Kieślowskiego, Zofię Mrozowską, Erwina Axera. To było największe wyróżnienie, móc pracować z takimi osobowościami. Moje pokolenie uczyło się od mistrzów. Korzystanie z doświadczenia starszych to...

 • Polskie gwiazdy gratulują siatkarzom

  Niedzielne (21 września) zwycięstwo polskich siatkarzy w finale mistrzostw świata nie pozostało bez echa w muzycznym show-biznesie - choć nie wszyscy mogli sobie pozwolić na obejrzenie spotkania.

Zdjęcia na temat: spotkanie mistrzów
Wideo na temat: spotkanie mistrzów
 • Sebastian Mila po meczu dostał 150 sms-ów z gratulacjami!

  Piłkarska reprezentacja Polski pokonała mistrzów świata Niemców 2:0 w spotkaniu drugiej kolejki grupy D eliminacji do Euro 2016. Bramki dla "Biało-czerwonych" zdobyli Arkadiusz Milik i Sebastian Mila. Piłkarz Śląska Wrocław przyznał po meczu, że w nocy na pewno będzie miał problemy z zaśnięciem. - Czeka mnie odpisywanie na 150 SMS-ów - powiedział Mila. (źródło: x-news)