• Informacje na temat:

  spotkanie promocyjne

Artykuły na temat: spotkanie promocyjne
 • Beata Kozidrak jest chora?! Odwołano jej spotkania z fanami!

  ...aktywności promocyjne związane z dzisiejszą premierą solowej płyty 'B3'. Działania promocyjne zostaną przywrócone w innym terminie" - czytamy na Facebooku Sony Music Poland. Na razie nie wiadomo, co dolega...

 • "Ida": Nominacja do Złotych Globów to wielki sukces

  - Nominacja do Złotych Globów to dla twórców "Idy" wielki sukces - powiedziała producentka filmu Ewa Puszczyńska. Jak zaznaczyła, w USA trwają dwie kampanie promocyjne "Idy": przed galą Złotych Globów i przed ogłoszeniem nominacji do Oscarów.

 • "Klan": Daniel musi zmienić... image!

  ...interesująca kobieta... Musi pan uważać, żeby pana nie zauroczyła w trakcie wywiadu - zażartuje wydawca. Pierwszy wywiad z Danielem przeprowadzi... Marta Orłowska (Edyta Herbuś). Czy Ross przed spotkaniem...

 • Francuski pisarz znika bez śladu. Co się naprawdę wydarzyło?

  W 2011 roku, w środku trasy promocyjnej swojej nowej książki "Mapa i terytorium", jeden z najgłośniejszych współczesnych pisarzy - Michel Houellebecq - zaginął bez wieści. We wrześniu pisarz nie dotarł na serię zaplanowanych wcześniej spotkań z czytelnikami w Holandii i Belgii. Zarówno francuski wydawca Houellebecqa, jego agent oraz tłumacz, jak i współorganizatorzy trasy nie mieli pojęcia, co

 • Na Wspólnej

  Gosia mówi matce, że Piotr jest gejem. Prosi ją, by nie powtarzała tego ojcu. Kinga ma zaprezentować dyrektorowi projekt kampanii promocyjnej jej pisma....

 • Alicja Bachleda-Curuś jako Kopciuszek

  Pochodząca z Krakowa Alicja Bachleda-Curuś wcieliła się w rolę Kopciuszka w spocie, który promować będzie stolicę Małopolski w Polsce i za granicą. Jego premiera miała miejsce 22 grudnia. Błękitną suknię, w której gwiazda wystąpiła na planie tej produkcji, będzie można wylicytować podczas tegorocznego finału WOŚP.

 • "Dynastia": Jak wyglądają obecnie gwiazdy serialu?

  Na taki moment widzowie "Dynastii" czekali długo. 27 stycznia w Los Angeles miało miejsce spotkanie gwiazd z fanami w ramach cyklu imprez "Hollywood Show".

 • Orange Warsaw Festival zmienia lokalizację

  Ósma edycja Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 12-14 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Festiwal potrwa trzy dni, a na scenach zaprezentuje się ponad 30 wykonawców. Przedsprzedaż karnetów ruszy 8 października.

 • Californication

  Hank kończy pracę nad biografią Lwa Ashby'ego. Mia wyjeżdża z Los Angeles na cykl spotkań promocyjnych. Sonja rodzi dziecko, którego wygląd wyklucza ojcostwo...

 • "Fanka" : O obowiązkach wielbicielki

  Tytułowa bohaterka francuskiego filmu "Fanka" jest samotną matką, ma dwójkę dzieci, które od jakiegoś czasu mieszkają z ojcem. Na co dzień pracuje w salonie piękności. Zajmuje się przede wszystkim depilacją. Po pracy pielęgnuje swoją pasję - oddanie gwieździe muzyki pop.

Zdjęcia na temat: spotkanie promocyjne
Wideo na temat: spotkanie promocyjne
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1701.

  . Pyrka krytykuje działania promocyjne Uli i Ernesta. Karierę muzyczną swojej nowej podopiecznej, Kamili, zamierza rozwijać z dala od celebryckich imprez.

 • Moment prawdy

  W sieci pojawił się nowy zwiastun siódmego sezonu „Dextera”. Do premiery nowych odcinków w stacji Showtime pozostało jeszcze trzy miesiące, ale maszyna promocyjna już ruszyła. W nowym sezonie tytułowy bohater spotka na swojej drodze silną, niezależną bohaterkę, w którą wcieli się, znana z serialu „Chuck”, Yvonne Strahovski, a także rosyjskiego bossa mafii, w którego roli zobaczymy Raya Stevensona.

 • Brat Madonny pogrąży siostrę

  Christopher Ciccione na spotkaniu promocyjnym z okazji wydania książki, w której przedstawia m.in. nieznane fakty z życia sławnej siostry. Madonna i Christopher od kilku lat nie mają ze sobą kontaktu.