• Informacje na temat:

  spotkanie wygrał

Artykuły na temat: spotkanie wygrał
 • Zbigniew Stonoga wygrał na licytacji WOŚP spotkanie z Jarosławem Kuźniarem!

  ...​Dwaj wrogowie – Zbigniew Stonoga (41 l.) i Jarosław Kuźniar (37 l.) – wkrótce spotkają się w studiu TVN? Biznesmen wygrał licytację, w której nagrodą był jeden dzień na planie „Dzień Dobry TVN”.

 • Wygraj wyjazd na spotkanie z One Direction w USA! (konkurs)

  Dobra wiadomość dla fanów One Direction - tylko w RMF FM możecie wygrać wyjątkowe zaproszenie na spotkanie z zespołem 17 i 18 listopada w Orlando w USA!

 • Emilian Kamiński: To jedno spotkanie całkowicie odmieniło jego życie!

  Ma waleczną naturę. W stanie wojennym nie poddał się naciskom ze strony SB, a niedawno znowu walczył, tym razem o utrzymanie własnego teatru. Kamienicy, której poświęcił się bez reszty kosztem własnej rodziny, groziła eksmisja. Na szczęście ostatecznie aktor wygrał batalię i uratował teatr.  W sporze o budynek teatru, sąd przyznał panu rację. Jaka będzie przyszłość placówki? Przejmą ją kiedyś...

 • Osuenhe "Osi" Ugonoh wygrała "Top Model"

  Gdańszczanka o nigeryjskich korzeniach, Osuenhe "Osi" Ugonoh, wygrała czwartą edycję programu "Top Model". W nagrodę otrzymała m.in. 100 tys. zł oraz kontrakt z jedną z najlepszych na świecie agencji modelek.

 • Spotkajmy się tu i teraz

  W Majakach trwają przygotowania do otwarcia Parku Dinozaurów. Sylwia jest przy Dawidzie, kiedy pod siedzibę Fundacji przyjeżdża fortepian, który razem...

 • Anna Wyszkoni wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Od pierwszego odcinka tej edycji "Tańca z gwiazdami" jest typowana na jego zwyciężczynię. Co ona sama myśli o swoich szansach i jak się zachowuje poza parkietem?

 • Spotkajmy się tu i teraz

  W Majakach trwają przygotowania do otwarcia Parku Dinozaurów. Sylwia jest przy Dawidzie, kiedy pod siedzibę Fundacji przyjeżdża fortepian, który razem...

 • 62-letni Mickey Rourke wygrał walkę bokserską

  Słynny aktor hollywoodzki, 62-letni Mickey Rourke pokonał na ringu w Moskwie amerykańskiego pięściarza zawodowego Elliota Seymoura. Walka, zakontraktowana na pięć rund, skończyła się już w drugiej.

 • Spotkajmy się tu i teraz

  W Majakach trwają przygotowania do otwarcia Parku Dinozaurów. Sylwia jest przy Dawidzie, kiedy pod siedzibę Fundacji przyjeżdża fortepian, który razem...

 • Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci.

Zdjęcia na temat: spotkanie wygrał
Wideo na temat: spotkanie wygrał
 • Bliskie spotkanie z gwiazdami "To nie koniec świata!"

  Karolina z Warszawy wygrała wizytę na planie popularnego serialu "To nie koniec świata!". Laureatka konkursu zorganizowanego przez Światseriali.pl przyjechała na plan razem ze swoją koleżanką, Endżi. Obie dziewczyny bardzo cieszyły się z możliwości zobaczenia serialowych kulis, ponieważ same także chcą zostać aktorkami!

 • Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka: Przez ten rok udowodnię, że wygrała słuszna osoba

  postępuje zgodnie ze swoim sumieniem. – Ile jest ludzi, tyle jest komentarzy. Mam nadzieję, że przez ten rok udowodnię, że wygrała słuszna osoba i że ważna jest nie tylko uroda, lecz przede wszystkim

 • Bliskie spotkanie ze "Szpilkami na Giewoncie"

  Pani Sylwia z Wieliczki wygrała wizytę na planie popularnego serialu "Szpilki na Giewoncie". Laureatka konkursu zorganizowanego przez Światseriali.pl przyjechała do Zakopanego razem ze swoim synem, Dorianem, który wystąpił przed kamerą z samą Dorotą Pomykałą!