• Informacje na temat:

  spotkanie zawodowe

Artykuły na temat: spotkanie zawodowe
 • Tomasz Stockinger uważa "Klan" za największe dzieło swego zawodowego życia...

  W czwartek 20 października o godzinie 18.00 Jedynka wyemituje 3000. odcinek "Klanu". Grający w sadze rodu Lubiczów od samego początku Tomasz Stockinger, czyli serialowy Paweł, wierzy, że jeszcze długo żaden z włodarzy TVP nie odważy się powiedzieć fanom serialu, że... to już koniec.

 • Piotr Duda, szef "Solidarności" pozywa Czesława Mozila

  Prezes NSZZ "Solidarność", Piotr Duda, oznajmił na Twitterze, że spotka się z Czesławem Mozilem w sądzie za wykorzystanie symbolu "Solidarności" bez zgody związku zawodowego.

 • "Przyjaciółki": Spotkanie z gwiazdami 4. serii "Przyjaciółek"

  ...nie zostaną ranne... - Zuza nie straci dziecka, ale na pewien czas będzie musiała odstawić na bok swoje zawodowe ambicje... Zostanie mamą! Czeka ją jednak poważny konflikt z osobą, która zajmie jej(...)... Spotkanie przedstawicieli mediów z gwiazdami "Przyjaciółek" odbyło się w poniedziałek w mieszczącej się w warszawskich Łazienkach Królewskich restauracji Belvedere.   

 • Olga Bołądź: Co w życiu jest ważne?

  To był dla niej niezwykle ciekawy zawodowo rok. Zagrała dwie ważne role: zagubionej agentki i delikatnej lekarki.

 • "Przyjaciele": Spotkanie po latach

  Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc wystąpili razem w specjalnym programie telewizji NBC. Jak wspominają prace na planie "Przyjaciół"?

 • Mickey Rourke na ringu w Moskwie

  Słynny aktor hollywoodzki, 62-letni Mickey Rourke stoczy w sobotę w Moskwie pierwszą po długiej przerwie walkę bokserską. Jego przeciwnikiem będzie młodszy o ... 41 lat amerykański pięściarz zawodowy Elliot Seymour.

 • Małgorzata Foremniak jest gotowa na spotkanie z byłym?! Uczucia nadal są żywe!

  ...podjęła jeszcze decyzji. Takie spotkanie byłoby dla niej trudne. Przed laty wiele ich łączyło..." - zdradza jej przyjaciółka. Tańczyli jak natchnieni. Nie kryli, że ten ogień ogarnął ich również...

 • 62-letni Mickey Rourke wygrał walkę bokserską

  Słynny aktor hollywoodzki, 62-letni Mickey Rourke pokonał na ringu w Moskwie amerykańskiego pięściarza zawodowego Elliota Seymoura. Walka, zakontraktowana na pięć rund, skończyła się już w drugiej.

 • Anita Sokołowska: Mam bardzo intensywny czas zawodowy. Ale mój synek jest wyrozumiały

  Mam w domu wspaniałego kumpla – mówi Anita Sokołowska o swoim dwuletnim synku. Chłopiec nigdy nie marudzi, gdy mama wychodzi do pracy, mimo że jej życie zawodowe jest bardzo intensywne. Aktorka pracuje obecnie na planie serialu „Przyjaciółki” i gra też w teatrze, m.in. w spektaklu „Lalka” w Teatrze Powszechnym.

 • Anna Dereszowska w "Barwach szczęścia"

  Anna Dereszowska nie ukrywa, że żyje z kalendarzem w ręku. Sporządzając listę zawodowych zobowiązań aktorki, można dostać zadyszki. Właśnie dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia".

Zdjęcia na temat: spotkanie zawodowe
Wideo na temat: spotkanie zawodowe
 • Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – razem w życiu i na planie

  Kinga Burzyńska spotkała się z Adrianą Kalską i Mikołajem Roznerskim, którzy oprócz tego, że grają razem w spektaklu, również prywatnie są parą. Jak im się pracuje? Aktorzy opowiedzieli jak się poznali. Czy starają się zostawiać życie zawodowe przed drzwiami do domu? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "Druga szansa": #metoo w serialu!

  Małgorzata Kożuchowska zdradziła, co wydarzy się w życiu jej bohaterki w "Drugiej szansie". Tragiczne wydarzenia będą początkiem dyskusji o molestowaniu kobiet w show-biznesie. Aktorka odpowiedziała też na pytanie, czy spotkała się w swoim zawodowym życiu z problemem #metoo.

 • "Na dobre i na złe": Sikorka namiesza w Leśnej Górze

  się, że Michał gra kultową postać; widzowie przepadają za osobowością Falkowicza i jego żartami. To nasze pierwsze zawodowe spotkanie; cieszę się, że razem pracujemy. Czy spotkałaś już na planie