• Informacje na temat:

  sprawa szybko

Artykuły na temat: sprawa szybko
 • Adam Małysz szczerze o ślubie córki! "Mam nadzieję, że szybko nie zostanę dziadkiem"!

  ..., ale w rozmowie z Michałem Bugno w "Sektor Gości" powiedział, co myśli na ten temat.  "To jest jej prywatna rzecz, my sami z żoną byliśmy zaskoczeni tym, że aż tak sprawa ślubu wyszła na jaw" - powiedział zaskoczony.  Padło również pytanie o powiększenie rodziny.  "No to pewnie jest kolej rzeczy. Jednak mam nadzieję, że nie tak szybko zostanę dziadkiem" - wyjawił Małysz z uśmiechem.  Teraz...

 • Wu-Tang Clan a sprawa polska

  Przy okazji nowej płyty zespołu Wu-Tang Clan można dyskutować o tym czy legenda zespołu wciąż jest żywa, czy to już raczej odcinanie kuponów od dokonań, które w latach 90. zmieniły historię hip hopu. Ale nie w Polsce - tu dziewiątka ze Staten Island jak była tak jest nadal punktem odniesienia.

 • Dorota Wellman też była molestowana! Ten mężczyzna szybko tego pożałował!

  Głośna sprawa związana z poczynaniami Harveya Weinsteina w Hollywood otworzyła usta masie kobiet na całym świecie, które padły ofiarą molestowania. Wyrazem tego była głośna akcja internetowa #MeToo. Pokazało to bowiem skalę tego problemu. W Polsce również znane panie zaczęły opowiadać o nieprzyjemnościach, które je spotkały w ich zawodowej karierze.  Teraz do tego grona postanowiła dołączyć...

 • "Przyjaciółki": Nieszczęścia chodzą parami

  Czasami radość, która przychodzi szybko, zamienia się w łzy. Czy Patrycja wraz z Ingą dadzą się ponieść emocjom, czy postawią na zdrowy rozsądek?

 • Zapadł wyrok w sprawie księcia Filipa! Kto by się spodziewał!

  Wypadek, który spowodował Książę Filip (97 l.), nie pozostał bez konsekwencji. Okazuje się, że sprawa nie zakończyła się tak szybko!

 • Wydawca "Wprost": Decyzja o publikacji materiałów na temat Kamila Durczoka była słuszna

  Rozumiem decyzję redakcji "Wprost" o publikacji materiałów na temat Kamila Durczoka - mówi wydawca tygodnika Michał M. Lisiecki. Cieszy go szybka reakcja TVN i rozwiązanie trudnej sprawy z byłym już szefem "Faktów". Lisiecki podkreśla, że wolność prasy jest dla niego wartością nadrzędną, a "Wprost" to jedyna wśród polskich mediów redakcja, która ma odwagę podejmować trudne i kontrowersyjne tematy.

 • Marta Kaczyńska pragnie mieć rozwód już za sobą. Uda się to załatwić szybko?

  ...sprawa, wielokrotnie zawieszana na wniosek któregoś z małżonków, ostatecznie zakończyła się umorzeniem.  Jak dowiaduje się "Na Żywo", tym razem Marta nie zamierza jednak przeciągać jej w nieskończoność...

 • Manic Street Preachers: Gdzie jest Richey James Edwards?

  1 lutego 2015 roku minie 20 lat, odkąd gitarzysta i autor tekstów Manic Street Preachers, Richey James Edwards, zaginął bez śladu. Mimo iż oficjalnie został on uznany za zmarłego, cała sprawa w dalszym ciągu budzi mnóstwo kontrowersji.

 • Małgorzata Kożuchowska interweniowała w sprawie zwolnionej pracownicy!

  ...z koncernem w podobnych okolicznościach. Bardzo szybko również na Facebooku Małgorzaty Kożuchowskiej ruszyła lawina komentarzy, krytykujących hipokryzję i bezduszność firmy. Internauci, którzy nie zostawili(...) sprawa zakończyła się dobrze. Liczy też, że koncern zachowa się przyzwoicie wobec innych chorych pracowników. *** Zobacz więcej o gwiazdach:

 • Gerard Depardieu: Wszyscy jesteśmy potworami

  - Kino nie jest już dla mnie tak ważne, ale może Abel wiedział, że będzie mu się ze mną szybko pracowało? Nie zadaję zbędnych pytań. Wchodzę w projekt i tyle! Jestem prawie jak gwiazda porno - mówi Gerard Depardieu o pracy na planie filmu Abla Ferrary "Witamy w Nowym Jorku".

Zdjęcia na temat: sprawa szybko
 • Małyszowie z córką
Wideo na temat: sprawa szybko
 • Anna Popek jest za przyjęciem uchodźców! "Taka asymilacja byłaby dobra"

  Anna Popek nie miałaby nic przeciwko temu, aby rodzina uchodźców mieszkała w jej sąsiedztwie. Dziennikarka uważa, że w sprawie imigrantów należy działać szybko i przemyślanie, ale bez zbędnych emocji. (WideoPortal/x-news)

 • Sprawa dla dwojga

  Francois Damiens i Geraldine Nakache, gwiazdy filmów "Heartbreakers. Licencja na uwodzenie", "Niewierni" i "Nic do oclenia" w komedii o niespełnionym i wyjątkowo uciążliwym we współpracy aktorze, który na potrzeby rekonstrukcji sceny przestępstwa musi wcielić się w rolę nieboszczyka. Jean Renault (Francois Damiens), aktor o przebrzmiałej sławie, niefortunnym nazwisku, fatalnej reputacji koszmarnego szczególarza i z pustym kontem bankowym dostaje ostatnią szansę - angaż jako asystent w...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1852.

  się, że szybko roztrwonią oni swoje pieniądze. Radek włącza się w pomoc bezdomnym, organizując dla nich darmowe posiłki w Feel Good. Niestety, szybko przekonuje się, że nie wszyscy patrzą na to

 • Szybki cash

  Johan JW Westlund wiedzie podwójne życie: raz jest zwykłym studentem, raz podejmującym najważniejsze decyzje przestępcą. Jorge czuje na plecach oddech zarówno policji, jak i mafii. Układa plan, jak wydobyć się z tarapatów: wykradnie duży ładunek narkotyków i dzięki temu będzie mógł zniknąć. Mardo jest o krok od wykonania wyroku na Jorge ale los krzyżuje jego plany. W ostatecznym rozrachunku okazuje się, że to niedoświadczony i młody student będzie trzymał w garści ich życie.

Dyskusje na temat: sprawa szybko
 • Re: "Barwy szczęścia": Podstawiony kochanek

  Szkoda że rozbijają związek Bożeny i Bruna. Mam nadzieję że szybko się wyjaśni ta sprawa.

 • Re: "M jak miłość": Iza wybierze... Jakuba?!

  jak ta mała wciąż będzie beczeć,szybko znajdą taka która będzie cicho.Mała reaguje płaczem,ale nikt jej nie robi krzywdy,troskliwie ją przekazują z rąk do rąk,aby uspokoić,marudzenie,normalna sprawa dziecka.

 • Re: "Na Wspólnej": Tomek osacza Łucję

  Panie Romanie i Honorato wystarczy zadzwonić do Tatusia dziewczyny i sprawa się szybko zakończy. Po co te wybiegi i ogłupianie innych dziewczyn.

 • Re: "Klan": Jasiek zostanie... ojcem?

  Jak życie szybko umyka to tym bardziej trzeba z niego korzystać. Zakaz seksu przed ślubem to tylko wymysł kościoła. Seks to zwykła czynność ludzka taka jak jedzenie czy wydalanie moczu. Nie widzę sensu czekać z seksem aż do ślubu. Jak mężczyzna lubi mężczyzn to niech sobie lubi, jego sprawa.

 • Re: "Druga szansa": A jednak znów razem!

  Zastanawiam się dlaczego w filmowych scenariuszach dla kobiet sprawa pójścia do łóżka jest taką prostą sprawą, tak łatwą sprawą. Kochała jednego - spała z nim, pokłócili się - rozstali. Poznała innego - szybko poszła z nim do łóżka - pokłócili się itd. Czy tak jest również w życiu ? Mam już "trochę" lat i inaczej traktuję sprawy miłości. Kocham i dostaję miłość od tego jedynego już wiele lat.

 • Re: "M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz rozstała się z ukochanym

  Bieze stowke pocichu i szybko ,nawet jak jest w goscinie zarabia niby na papieroska a stowka jest. Puszczalska zreszto jej sprawa .

 • Re: “Na dobre i na złe": Sylwia rzuci Radwana! Dla jego dobra!

  Wiedziałam, że scenarzyści rozwalą ten związek ale nie sadziłam, że tak szybko... Ledwo co są razem i już się rozstają. Mam jednak nadzieję, że sprawa się jakoś wyjaśni i Sylwia będzie mogła wrócić do Krzysztofa ;)

 • Re: Anna Dymna: Piękna nie tylko na zewnątrz

  tarczycy można szybko przytyć i nie da się tego zgubić? Może ma problemy co ? Poza tym czego Ty dokonałeś, ilu ludziom pomogłeś "za darmo", jak pani Anna?? Polacy, co by się nie działo i co by ktoś nie robił, to zawsze znajdą łatkę. Nawet będąc w niebie pewnie będą mieli wieczne żale. To jej sprawa jak wygląda i nic tobie "adonisie" do tego, pilnuj własnego nosa, żeby ktoś tobie żonki nie ustrzelił

 • Re: "Złotopolscy": Jerzy Turek zostanie pośmiertnie uhonorowany w Międzyzdrojach

  wiem, że białaczki są różne, ale gdy się ma pecha, to szybko się sprawa kończy tak jak z moja koleżankąa, która widziałem ok. 10 grudniu kilka lat temu, a już w Sylwestra nie żyła, a do ok. 15 grudnia nic nie wskazywało, że to ostanie dni, była świeżo po urlopie macierzyński z drugim dzieckiem

 • Re: "Pierwsza miłość": Związek Artura i Kingi zostanie wystawiony na kolejną próbę

  .). Naprawdę,zwróćcie uwagę.I zawsze tak grają,że nigdzie indziej tego nie zauważysz,a oni jakoś tak potrafią nadać cechy osobowościowe granej postaci,że aż ciary przechodzą. Jedna sprawa: nie róbcie na(...) się szybko zadomowiali jak np.A.Guzik,co to rodzina?A gdzie ten polski dystans,nie ufność i niezbyt wylewna gościnność jak w życiu?To obcy wynajmują pokoje w końcu.A tu rach,ciach i są w takiej