• Informacje na temat:

  sprawdzić wyniki

Artykuły na temat: sprawdzić wyniki
 • Szok! Kuba Wojewódzki sprawdził uczciwość polskich celebrytek! Jedna oblała!

  Kuba Wojewódzki (50 l.) postanowił sprawdzić, czy któraś z gwiazdek połasi się na cudze pieniądze! Wyniki testu są zaskakujące!

 • Erykah Badu śpiewa na ulicy. Nikt jej nie rozpoznał!

  Erykah Badu postanowiła sprawdzić, czy ludzie na ulicach Nowego Jorku ją rozpoznają. Na potrzeby eksperymentu wystąpiła incognito.

 • "O mnie się nie martw": Marcin świetnie się sprawdzi w roli... taty!

  ..., że nie miałby nic przeciwko, żeby wyniki testu DNA potwierdziły, iż jest ojcem! Marcin i Mateusz spędzą razem - świetnie się bawiąc - cały dzień. Gdy jednak mecenas odprowadzi swego domniemanego...

 • Podryw "metodą na Lucka" hitem wśród Polaków

  Rolą sepleniącego hip-hopowca Lucka w "Dzień dobry, kocham cię" Paweł Domagała rzucił na kolana widzów i upowszechnił nowe techniki podrywu pięknych kobiet. Skuteczność zdumiewających metod na "pszczółkę" i na "Lewandowskiego" sprawdziło w polskich kinach już blisko 400 tys. widzów!

 • Halina Mlynkova pochwaliła się wynikiem testu na inteligencję!

  Kilka dobrych lat temu Doda pochwaliła się, że jej wynik testu IQ był wysoko ponad przeciętną. Teraz inna polska gwiazda postanowiła sprawdzić, jaki ma poziom inteligencji. W tym celu wykonała test, którego wynikami pochwaliła się niedawno na swoim Facebooku. Jak wynika z certyfikatu, który zamieściła, jej iloraz inteligencji wyniósł 142. Z lekkim przymrużeniem oka skomentowała to słowami "No...

 • Grabaż o "Superstarciu": Jak nisko można upaść?

  Krzysztof "Grabaż" Grabowski, lider Pidżamy Porno i zespołu Strachy na Lachy, ostro recenzuje program "Superstarcie" i artystów w nim występujących.

 • "Klan": Dominika sfałszowała wyniki badań genetycznych? Nie jest córką Jerzego?

  Michał (Daniel Zawadzki) pożali się Oskarowi (Piotr Seweryński), że Dominika (Anna Janik) owinęła sobie ich ojca wokół małego palca. - Ciągnie z niego kasę... na potęgę - powie. - A ona na pewno jest jego córką? - zapyta go wuj.

 • Wardęga przestraszył Chrisa Pratta

  Czołowy polski youtuber - Sylwester Wardęga - w najnowszym filmiku postanowił wkręcić gwiazdę filmu "Jurassic World", Chrisa Pratta.

 • Loteria

  Lucjan (Arkadiusz Janiczek) z Gienkiem (Sebastian Stankiewicz) zjawiają się w kolekturze. Chcą sprawdzić wyniki zanim pójdą do roboty. Gienek rezygnuje...

 • Spełnione marzenia Keiry Knightley

  Keira Knightley, córka aktorskiej pary, nigdy nie była nakłaniana przez swoich rodziców do pójścia w ich ślady. Było raczej odwrotnie. - Doprowadzałam ich do szaleństwa - wspomina 29-latka. - Za każdym razem, kiedy dostałam dobrą ocenę w szkole, pytałam: "Czy teraz mogę już mieć własnego agenta?".

Zdjęcia na temat: sprawdzić wyniki
Dyskusje na temat: sprawdzić wyniki
 • Re: "Singielka": Dominika Gwit jest już gotowa, by sprawdzić się w roli mamy!

  pisza jak działa naprawdę nasz organizm obalaja mity na których żerują inni. W ciągu 7 miesięcy zrzuciłam 15 kg i stabilną wagę trzymam od ponad roku bez jojo i czuję sie świetnie. Wyniki wróciły do

 • Re: "M jak miłość": Dramatyczny list Ewy

  ateistek pałających niewłaściwym płciowym popędem odbyły się dokładane badania dzięki którym przedstawiono wyniki uwidaczniają że lesbijki to przeważnie przestępczynie! Ponad 50% lesbijek doświadcza(...) również dzieci ateistki chcącej się sprawdzić w lesbijstwie jakimi z poprzednich kontaktów z mężczyznami się prawnie opiekuje są okropnie traktowane przez dominującą lesbijkę! W RPA 4 letnie malec

 • Re: "Gra o tron" traci widzów

  to, że traci widzów w Polsce oznacza wyłącznie to, że ludzie nie są w stanie wytrzymać jeden dzień dłużej i chcą obejrzeć, kiedy tylko jest dostępny. gdyby sprawdzić wyniki obejrzeń online i pobrań, liczba ta skoczyłaby drastycznie ;)