• Informacje na temat:

  sprawdzone informacje

Artykuły na temat: sprawdzone informacje
 • To już kolejny raz, gdy w sieci pojawiają się wstrząsające informacje o śmierci jakiejś uwielbianej gwiazdy. Czy nie ma sposobu, by ukrócić ten proceder?

 • Organizm Bobbi Kristiny przestaje działać

  Nie sprawdziły się rewelacje ciotki 21-latki, Leolah Brown, o poprawie stanu zdrowia Bobbi Kristiny. Według najnowszych informacji organy córki Whitney Houston są w coraz gorszym stanie.

 • Informacja portalu, że Maciej Musiał nie żyje, zmroziła jego fanów!

  W ostatnim czasie na Facebooku pojawiają się coraz częściej szokujące informacje o śmierci kogoś znanego i lubianego. Tego typu newsy lotem błyskawicy rozchodzą się po sieci, bo klikający w nie(...) sprawdzonego źródła. Tak było w przypadku informacji o "tragicznej śmierci Maćka Musiała", która ostatnio rozeszła się po Facebooku. News wyglądał wiarygodnie, dlatego wielu skusiło się i w niego...

 • Najpopularniejszy festiwal w mediach? Przystanek Woodstock!

  Rok 2014 należał do Przystanku Woodstock, przynajmniej w mediach. Tak wynika z raportu agencji Press Service Monitoring Mediów, która sprawdziła o którym festiwalu najczęściej mówiło się w komunikatach medialnych.

 • Policjantki i policjanci

  Zuza i Wojtek dostają pozornie błahą informację _ policyjny dziwak sugeruje, żeby sprawdzić transport we wrocławskim porcie rzecznym. Starszy policjant jest znany ze swojej obsesji na temat przemytu dzieł sztuki. Tym razem jednak jego informacje okażą się przełomowe... Zuza w końcu uwalnia się od podejrzeń o udział w morderstwie, a prawdziwego winowajcę udaje się zatrzymać. Radek przeżywa...

 • Chada: Kolejne informacje o poszukiwanym raperze

  Sprawa Tomasza Chady nabiera rozpędu. Z kolejnych wiadomości wynika, iż raper do Zakładu Karnego w Brzegu (woj. opolskie) nie wrócił od... grudnia 2013 roku! Od tej pory policja stara się dotrzeć do poszukiwanego. Pojawiły się także pierwsze informacje na temat obecnego miejsca pobytu muzyka.

 • Policjantki i policjanci

  Na komendę dzwoni anonimowy informator z zawiadomieniem o narkotykach ukrytych w osobowym samochodzie. Patrol 07 ma sprawdzić tę informację. W zatrzymanym...

 • "The Voice of Poland": Kogo zastąpi Marta Manowska z "Rolnik szuka żony"?

  Po informacjach o odejściu z jury "The Voice of Poland" jurorów Justyny Steczkowskiej i Marka Piekarczyka pojawiają się kolejne "rewolucyjne" doniesienia.

 • Szkoła

  Leon Grosicki z 2b gimnazjum czuje się ignorowany przez swoją dziewczynę i kolegów. By sprawdzić co tak naprawdę o nim myślą, rozpowszechnia informację...

 • Anna Kendrick ("Tajemnice lasu", "Pitch Perfect", "Saga Zmierzch") została zatrzymana na lotnisku po tym, jak pies policyjny wyczuł przy niej narkotyki. Media szybko obiegła informacja, że aktorka miała w torebce kokainę.

Zdjęcia na temat: sprawdzone informacje
Wideo na temat: sprawdzone informacje
 • Filip Chajzer w poszukiwaniu mięsa z psa!

  Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że w Warszawie ma powstać pierwsza restauracja serwująca psie mięso. Filip Chajzer postanowił dowiedzieć się, czy to prawda. Reporter sprawdził, czy w okolicach Warszawy można kupić psie mięso. Jak zakończyły się jego poszukiwania? Zjedlibyście w ogóle takie mięso?

 • Anna Korcz dementuje: Moja córka jeszcze nie jest w ciąży!

  Anna Korcz od jakiegoś czasu zbiera gratulacje. Wszystko z powodu medialnych doniesień, że jej córka spodziewa się dziecka. Przypomnijmy, że niedawno Ania Korcz wzięła ślub z ukochanym, a o imprezie było głośno, gdyż pojawili się na niej m.in. Anna i Robert Lewandowscy, którzy przyjaźnią się z córką aktorki. Sama Anna Korcz nie ma jednak dobrych wieści dla prasy brukowej. Gwiazda "Na Wspólnej" zdementowała plotki. "To jest magia mediów, żeby kreować coś, czego jeszcze nie ma. Poczekajmy na...

Dyskusje na temat: sprawdzone informacje
 • Re: Gwiazda "Mody..." oszpeca się?

  racja, ale obydwie za sprawa skalpela staly sie do siebie tak podobne , ze kazdy moze sie pomylic:) jak chcecie wswiac zdiecia to chociaz je dobrze podpiszcie.bo na zdieciu z ketherine nie jest hunter tylko lesley-anne down.portal coraz wiecej ma pomylek co dla mnie jest niewybaczalne. oni sa od tego aby podawac sprawdzone informacje a nie pisac cos od czapy tak to kazdy by mogl.