• Informacje na temat:

  srebrne jabłka miesięcznika pani

Artykuły na temat: srebrne jabłka miesięcznika pani
 • Parada aktorskich par na gali Srebrnych Jabłek 2012

  Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka z "Klanu", z mężem, Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", z narzeczonym, Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", z ukochanym - to zaledwie kilka z tłumu zakochanych par, jakie świętowały rozstrzygnięcie plebiscytu Srebrne Jabłka 2012 magazynu "Pani".

 • Kto został Parą Roku?

  W przeddzień walentynek odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono Srebrne Jabłka miesięcznika "PANI". Tradycyjnie, przez cały rok 2011 na łamach tego magazynu prezentowane były wyjątkowe historie miłosne znanych par, a czytelniczki miesięcznika już po raz 20 głosowały na trzy z dwunastu par, które zasługują na największy podziw.

 • "Bodo": Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski dostali nagrodę za... miłość!

  Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski, czyli Zula Pogorzelska i Kawetzky z „Bodo”, to jedyna aktorska para, która stanęła na podium tegorocznej edycji plebiscytu Srebrne Jabłka „Pani”.

 • Oto para roku 2013

  Hanna i Wojciech Pokorowie głosami czytelników miesięcznika "Pani" zostali wybrali Parą Roku 2013 w plebiscycie "Srebrne Jabłka". Uroczysta gala odbyła się w środowy wieczór w hotelu InterContinental w Warszawie.

 • Kamil Sipowicz chciał zostawić Korę!

  Kamil Sipowicz (61 l.), odbierając nagrodę honorową miesięcznika "Pani" - złote obrączki - wyznał, że jego małżeństwo każdego dnia poddawane jest ciężkiej próbie.

 • Baar i Błach: Przeciwieństwa się przyciągają

  Duet Kamilla Baar i Wojciech Błach nominowany jest w plebiscycie "Srebrne Jabłka 2013" miesięcznika "Pani", w którym biorą udział znane pary sportretowane w magazynie. Opisując swój związek z Wojciechem, Kamilla przyznaje, że przeciwieństwa się przyciągają.

 • Walentynkowe nagrody dla zakochanych

  Jak zwykle tuż przed Walentynkami miesięcznik "Pani" przyznał swoje prestiżowe nagrody parom, które w ciągu minionego roku opowiedziały na łamach pisma o swojej miłości. W tym roku Srebrne Jabłka dostali: Dorota Landowska i Mariusz Bonaszewski, Jadwiga Jankowska-Cieślak i Piotr Cieślak oraz Agnieszka i Maciej Miecznikowscy.

 • Kamila o życiu z Łapickim

  Rok po ślubie ucichły komentarze na temat związku Andrzeja i Kamili Łapickich . Dzięki głosom czytelników miesięcznika "Pani" para zajęła trzecie miejsce w plebiscycie "Srebrne Jabłka". O zwykłej codzienności niezwykłej pary PAP Life rozmawiał z Kamilą Łapicką .

 • Nagrody za... miłość!

  Już po raz 21. rozdane zostały prestiżowe wyróżnienia miesięcznika "Pani" - Srebrne Jabłka. Wśród nominowanych do nagród w tegorocznej edycji plebiscytu znaleźli się m.in. Piotr Cyrwus (Ryszard Lubicz z "Klanu") z żoną Mają, Andrzej Grabowski (Ferdynand Kiepski ze "Świata według Kiepskich") z żoną Anitą oraz Andrzej Łapicki (Andrzej Budzyński z "M jak miłość") z żoną Kamilą.

 • Beata Tadla zazdrosna o nową współpracownicę Kreta! "Nie spuszcza go z oka"

  Nierozłączni – takie określenie wspaniale pasuje do Beaty Tadli (42) i Jarosława Kreta (53), których ostatnio można było spotkać  na gali Srebrne Jabłka miesięcznika "Pani". Przez cały czas trzymali(...) jest siła uczuć tych dwojga! Ale, jak się okazuje, czas prawdziwej próby być może dopiero nadchodzi… Od kilku dni Jarosław Kret ma bowiem u boku dziewczynę bardzo podobną do pani Beaty. Razem...

Wideo na temat: srebrne jabłka miesięcznika pani
 • Srebrne Jabłka 2010 - gwiazdy i vipy

  Po raz 21. przyznano Srebrne Jabłka miesięcznika "Pani". Laureatami są znane pary, których historie miłosne, zdaniem czytelniczek pisma, zasługują na szczególny podziw i uznanie.

 • Pan i Pani Kiler

  Wysokobudżetowa komedia sensacyjna autora kasowych hitów "Legalna blondynka" i "Brzydka prawda", z najgorętszą parą tego lata - Ashtonem Kutcherem ("Amerykańskie ciacho", "Co się zdarzyło w Las Vegas") i Katherine Heigl ("Chirurdzy", "27 sukienek"). Jen (Katherine Heigl), seksowna specjalistka z branży komputerowej, poznaje na urlopie wymarzonego faceta - Spencera (Ashton Kutcher). Ich wakacyjny romans szybko kończy się na ślubnym kobiercu. Pewnego dnia przerażona Jen odkrywa, że jej ukochany...

 • Celebryci na rozdaniu Srebrnych Jabłek

  13 lutego odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono Srebrne Jabłka miesięcznika "PANI". Parą Roku 2011 zostało małżeństwo Jadwigi Jankowskiej-Cieślak i Piotra Cieślaka. Celebryci zjawili się w komplecie...

 • Pani z przedszkola

  "Pani z przedszkola" to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca - zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o...