• Informacje na temat:

  stachurski prawo

Artykuły na temat: stachurski prawo
 • Jacek Stachurski złożył mandat radnego. Teraz chce być wykładowcą akademickim!

  ...? Prawo autorskie chętnie był wyłożył młodym adeptom" - żartował. Dzień Dobry TVN/x-news...

 • Stachursky został radnym

  Popularny piosenkarz Stachursky, czyli Jacek Łaszczok, został... radnym w swoim rodzinnym mieście Czechowicach-Dziedzicach (Śląskie).

 • Stachurskiego czeka operacja

  Pojawiły się głosy, że wszystko było zaaranżowane i skrzętnie zaplanowane. Prawda leży gdzieś po środku, natomiast Jacka Stachurskiego nie ominie na pewno operacja stóp. Jak donosi "Fakt" bóle(...), więc myślałem, że to normalne i stwierdziłem, że nie będę się wygłupiał, opowiadając o tym na prawo i lewo" - mówi gazecie "Fakt". Intensywne treningi wyciągnęły na powierzchnię schorzenie o którego...

 • Magiczny koncert? A bzdura!

  Lepszy gawędziarz Bono czy zamknięty w sobie Eric Clapton? Zabawy z publicznością czy zabawy z instrumentami? Po czym poznać wspaniały koncert? Odpowiedź na te pytania jest nie lada wyzwaniem.

 • Gwiazdy po latach: "Niania"

  Agnieszka Dygant, czyli Frania Maj Obecnie znana widzom jako mec. Agata Przybysz. Co wydarzyło się u niej po udziale w serialu? Pomimo, że skradła serca widzów, Agnieszka Dygant nie cieszyła się wieloma propozycjami. Od ostatniego klapsa na planie "Niani" zagrała tylko w jednym filmie ("Listy do M.") i jednym serialu (wspomniane wcześniej "Prawo Agaty"). Dubbingowała także kilka kreskówek (m.in...

 • Ich Troje oburzeni

  W sobotę, 25 stycznia, zespół Ich Troje wygrał krajowe eliminacje konkursu Eurowizji. Fakt ten napawa grupę optymizmem, jednocześnie jednak muzycy są oburzeni nagonką, jaka w związku z ich sukcesem rozpętała się w mediach. Najbardziej oberwało się jednemu z jurorów "Idola".

 • ​Julia i Janek połączą się w finale!

  Kliniki Piękna przyjmie do wiadomości i zrozumie motywy postępowania swojego syna z nieprawego łoża. Do Tadeusza dotrze, że Sławek miał prawo czuć do niego żal, a nawet dążyć do zemsty. - Wybaczam Ci...

 • Plejada gwiazd w "Niani"

  Cel Skalskich osiągnięty - Frania i Maks spodziewają się dziecka! Już niebawem mamę Franię czeka nie lada rodzicielskie wyzwanie.

 • Eurowizja: żenujący spektakl

  Ledwie co siedemdziesiąty widz wysłał sms-a na swojego faworyta w konkursie "Piosenka dla Europy 2009". Trudno się jednak dziwić - nie było w czym wybierać.

 • Polskich artystów estradowych się nie szanuje - przeczytałam dzisiaj w prasie. Mało tego, gdy zdarzy się raz na jakiś czas niepolski komplement w stronę nadwiślańskiego wykonawcy, dopiero wówczas otrząsa się z letargu skorupa środowiska i przyznaje ospałym basem, że przecież to oczywiste, że pan X albo Y jest genialny. Gorzej, gdy trzeba to stwierdzić, skomentować, ocenić pierwszemu tutaj - pisze Agnieszka Chylińska w "Machinie".