• Informacje na temat:

  stachurski zdjęcia

Artykuły na temat: stachurski zdjęcia
 • Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej, chce opowiedzieć niezwykłą rodzinną historię

  ...od jej nieżyjących już synów dostałam wiele unikatowych pamiątek i bezcennych rękopisów. Kiedy przystąpiłam do realizacji filmu, ciągle brakowało mi funduszy, zdjęcia kręcone były nieregularnie...

 • Amatorka zagrała dublerkę Walach

  Mieszkańcy podkarpackiej gminy Gorzyce zagrali w najnowszym filmie Borysa Lankosza "Ziarno prawdy". I choć większość z nich wciela się w postaci z tłumu, to jedna z młodych gorzyczanek, Renata Trybuła, wystąpiła, jako dublerka samej Magdaleny Walach!

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Byliśmy na planie 6. serii mazurskiej sagi. Mamy zdjęcia!

  W siedlisku "Stary Młyn" w Nastajkach położonych kilkanaście kilometrów od Ostródy trwają zdjęcia do 6. serii opowieści o losach trzech pokoleń kobiet mieszkających nad rozlewiskiem. Mamy zdjęcia z planu!

 • Wiedźmin Sapkowskiego w kinie

  Trwają przygotowania do sfilmowania kultowej, 5-tomowej powieści fantasy Andrzeja Sapkowskiego o przygodach wiedźmina Geralta z Rivii. Film zapowiada się na superprodukcję z widowiskowymi efektami specjalnymi. Tytułowego wojownika, pogromcę potworów, zagra Michał Żebrowski.

 • Ktoś podszywa się pod mamę Anny Lewandowskiej! Publikuje prywatne zdjęcia

  Anna Lewandowska (28 l.) najwyraźniej ma tego dość! Ktoś podszył się pod jej mamę, Marię Stachurską, i publikuje w sieci prywatne zdjęcia. Trenerka ostrzega i poleca usunąć konto.

 • To stare zdjęcie robi furorę w sieci! Tak wtedy wyglądała Anna Lewandowska!

  Anna Lewandowska (29 l.) nie zawsze wyglądała tak perfekcyjnie jak dzisiaj. W internecie sensację robi archiwalne zdjęcie z jednego z meczów, na którym przypadkowo fotoreporterzy uchwycili dziewczynę Roberta.

 • Anna Lewandowska na starym zdjęciu. Aż trudno ją poznać!

  Anna Lewandowska (29 l.) nie zawsze wyglądała tak, jak teraz. Na starych zdjęciach niektórzy by jej zapewne nie rozpoznali! Żona piłkarza była niegdyś blondynką. Zobaczcie, jak prezentowała się w takiej wersji.

 • Brat Anny Lewandowskiej przerwał milczenie! Coś niebywałego!

  Piotr Stachurski (29 l.) zabrał głos w sprawie ciąży swojej siostry. Tego chyba nikt się nie spodziewał...

 • Stachurskiego czeka operacja

  Pojawiły się głosy, że wszystko było zaaranżowane i skrzętnie zaplanowane. Prawda leży gdzieś po środku, natomiast Jacka Stachurskiego nie ominie na pewno operacja stóp. Jak donosi "Fakt" bóle zaczęły pojawiać się już na pierwszych treningach. Jacek jednak bagatelizował sprawę, myślał, że to nic poważnego, a ból jest czymś normalnym, kiedy się tak dużo ćwiczy: "Każdego z tańczących coś bolało...

 • Anna Lewandowska pochwaliła się bratem! Ciacho?

  Anna Lewandowska (27 l.) jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie zamieszcza tam zdjęcia ze swojego życia prywatnego. Ostatnio opublikowała fotkę… brata! Rodzeństwo ma ze sobą wiele wspólnego, łączy ich m.in. zamiłowanie do sportu. Żona polskiego napastnika przy okazji zdradziła, że Piotrek Stachurski jest artystą! 25-latek uwielbia chwalić się fotografiami z popularną siostrą...

Wideo na temat: stachurski zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...