• Informacje na temat:

  stachursky mieszka

Artykuły na temat: stachursky mieszka
 • Stachursky oszukał dzieci z fundacji?

  ...43-letni Jacek Stachursky miał być gwiazdą festiwalu zorganizowanego przez Fundację Pomocy Dzieciom Ulicy w podwarszawskim Otwocku. Jak się jednak okazało, nie przyjechał, gdyż miał w tym czasie biletowany koncert w Warszawie.

 • Kto zostanie królem densfloru?

  W najbliższą niedzielę, 24 października, Edyta Herbuś, Rafał "Roofi" Kamiński i Rafał Maserak wystąpią w roli jurorów, a Sasha Strunin, Aleksandra Szwed, Jacek Stachursky, Mieszko Sibilski, Candy Girl oraz Natalia Jakuła zatańczą w nowym programie tanecznym "Viva Królowie Densfloru".

 • Sylwester 2013: Telewizyjne starcie

  Kryzys już całkiem za nami? Ostatni dzień roku 2013 świętować będziemy "na bogato", bo plenerowe koncerty pokażą aż trzy ogólnopolskie telewizje.

 • "Miód z benzyną"

  Zespół PtakY założył gitarzysta Piotr Łukaszewski, znany ze Skywalkera, IRA, TSA Evolution czy Karmacomy. W tym ostatnim zespole grał muzykę triphopową i zaczął tęsknić za bardziej gitarowym brzmieniem. Dlatego razem z Wernerem, ówczesnym perkusistą Karmacomy, znalazł wokalistę Sebastiana Makowskiego i w ten sposób w grudniu 2002 roku powstała grupa PtakY. Jej debiutancka płyta ukazała się we wrześniu 2004 roku. Z tej okazji Michał Boroń rozmawiał z wokalistą i autorem tekstów Sebastianem...