• Informacje na temat:

  stachursky nowy utwór

Artykuły na temat: stachursky nowy utwór
 • Jacek Stachursky potwornie schudł. Aż trudno go poznać!

  Jacek Stachursky (53 l.) pojawił się w "Dzień dobry TVN", by zaprezentować nowy utwór z okazji jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej - swoją interpretację utworu Dżemu "Kim Jestem - Jestem Sobie".

 • Vision: Nowy zespół Tomka Luberta

  Po rozstaniu Mariusza Totoszki z grupą Volver, kompozytor i gitarzysta Tomek Lubert założył nowy zespół.

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów w Polsacie

  W ostatnią noc 2014 roku telewizja Polsat zabierze swoich widzów w Sylwestrowy Rejs Przebojów. Na gdyńskiej scenie wystąpią m.in. Doda, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Paulla, Anna Wyszkoni, Ewa Farna oraz Stefano Terrazzino, tym razem w roli... wokalisty.

 • Stachursky: Jestem Panem Świata!

  27 kwietnia ukaże się nowy album Stachursky'ego, zatytułowany "2009". Wydawnictwo zapowiada utwór "I nie mów nic" , który w wersji RMX elektro podbija kluby i dyskoteki.

 • Wspaniały polski Stachursky?

  W drugiej połowie 2010 roku ukaże się nowy album Stachurskiego zatytułowany "Wspaniałe polskie przeboje 2". W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać pierwszego singla z tej płyty - piosenki "Nasz ostatni taniec".

 • Opole 2014: Jacek Stachursky i "Najwyższy czas"

  Po dwóch latach od ostatniego wydawnictwa Jacek Stachursky opublikował nową piosenkę. "Najwyższy czas" to propozycja do konkursu Super Premiery podczas 51. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki Opole 2014.

 • Stachursky powraca z "Boskim planem"

  Ukazał się nowy singel i teledysk Jacka Stachursky'ego.

 • Zakochany Stachursky. Zobacz!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Kocham Cię, kochanie moje" . Swoją interpretację klasyka Maanamu przedstawił Stachursky.

 • Stachursky zakończy karierę!

  - Przewiduję, że moja działalność artystyczna potrwa jeszcze cztery do pięciu lat. Nie należy na siłę trwać - powiedział w rozmowie z INTERIA.PL Jacek Stachursky.

 • Stachursky: Muzyka to całe moje życie

  - Wartościowy artysta się zmienia. Na moim nowym albumie nie ma lekkich "pioseneczek" - mówi INTERIA.PL Jacek Stachursky o swojej płycie "Boski plan".

Wideo na temat: stachursky nowy utwór
 • Stachursky w "DDTVN" zaprezentował nowy singiel

  W tym roku Stachursky obchodzi 25-lecie działalności muzycznej. Przy okazji tego jubileuszu wypuścił również swój cover piosenki zespołu Dżem "Kim Jestem – Jestem Sobie". O tym utworze i swojej(...). Na scenie Stachursky wykonał również właśnie piosenkę "Kim Jestem - Jestem Sobie". (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • Wszyscy mają się dobrze

  Frank Goode, po śmierci żony, próbuje odzyskać kontakt z dorosłymi już dziećmi. Postanawia wyruszyć w podróż i niespodziewanie odwiedzić całą czwórkę: Davida, który jest "uznanym artystą" w Nowym Jorku, starszą córkę Amy, która "wysoko zaszła w reklamie", Roberta, "dyrygenta w Chicago" i Rosie - "główną tancerkę w rewii w Las Vegas". Jak wiele wspólnego z rzeczywistością ma to, co Frank wiedział do tej pory o życiu swych dzieci...? Gorzka podróż Franka W 1990 roku Giuseppe Tornatore...