• Informacje na temat:

  stacja decyduje

Artykuły na temat: stacja decyduje
 • "Supergirl": Stacja CBS zamienia kolejność odcinków seriali "Supergirl" oraz "Agenci NCIS: Los Angel

  Ze względu na ataki terrorystyczne w Paryżu stacja CBS postanowiła zamienić kolejność odcinków dwóch swoich produkcji. Planowane na poniedziałek odcinki "Supergirl" i "Agentów NCIS: Los Angeles" miały poruszać temat terroryzmu.

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • "Na dobre i na złe": Strzelanina na stacji benzynowej! Co z Piotrem?

  Po rozstaniu relacje Oli i Przemka wcale się nie poprawiają. Byli kochankowie nadal nie potrafią ze sobą normalnie rozmawiać. Zapała nie jest więc najlepszym kandydatem na mediatora, jednak decyduje się namówić Piotra, by wybaczył żonie i do niej wrócił. Gawryło odmawia. Poza tym uważa, że nie powinien pracować z Haną w jednym szpitalu. Tego samego dnia wręcza Tretterowi swoje wypowiedzenie...

 • "Seks bez tajemnic": Nowy program TLC

  W ubiegłym roku Marty Szulawiak-Turska, była uczestniczka "Top Model", prowadziła na antenie TLC program "Seks - kup teraz". 22 kwietnia w ramówce stacji zadebiutuje kontynuacja show "Seks bez tajemnic". Wśród gości programu będzie m.in. Ewa Kasprzyk.

 • Konkurs "Geniusz"

  Razem ze stacją National Geographic mamy dla was nie lada gratkę - konkurs, w którym to wy decydujecie, kto zasługuję na miano prawdziwego geniusza!

 • Małgorzata Rozenek: Nago pod prysznicem?

  Czy w jej nowym programie będą momenty? Jaki ma sposób na idealną sylwetkę oraz co wydarzyło się pewnej feralnej nocy w londyńskim hotelu? - Małgorzata Rozenek opowiada o nowym show "Piekielny hotel".

 • "Snowpriecer. Arka przyszłości": TNT zrealizuje odcinek pilotażowy

  Stacja TNT zdecydowała się zrealizować odcinek pilotażowy serialu na podstawie filmu "Snowpriecer. Arka przyszłości" z 2013 roku.

 • Maciej Ślesicki: Gwiazda nie upada nigdy

  W marcu w TV Puls prawdziwy hit! Nowy sitcom Macieja Ślesickiego z Cezarym Pazurą w roli głównej. Czy pokochamy go jak "13 posterunek"?

 • Serialowe wieści zza oceanu: nowości i kasacje

  ...decyduje, że najlepszym rozwiązaniem konfliktu będzie ślub pomiędzy Benvoliem i Rosaliną. Bohaterowie, podobnie zresztą jak i reszta rodziny, są zaskoczeni tą decyzją. Mało tego, nie do końca pałają do(...): Lashana Lynch, Wade Briggs, Sterling Sulieman, Anthony Head. Oprócz tego stacja ABC zamówiła jeszcze cztery komedie: American Housewife", Downward Dog", "Imaginary Mary", "Speechless". Seriale...

 • Zbyt abstrakcyjny Szymon Majewski

  Jedną z gwiazd polskiego festiwalu YouTube'a, który 6 grudnia odbędzie się na warszawskim Torwarze, będzie Szymon Majewski. Popularny showman wyznaje, że raczej nie wiąże swojej przyszłości z internetem. "Jestem zbyt abstrakcyjny dla internautów" - stwierdza.

Zdjęcia na temat: stacja decyduje
Wideo na temat: stacja decyduje
 • Netflix: Zapowiedź serialu "Zagubieni w kosmosie"

  "Zagubieni w kosmosie", połączenie serialu fantastyczno-naukowego oraz komedii, był emitowany na antenie stacji CBS przez trzy sezony. Fabuła serii była osnuta wokół losów rodziny Robinsonów (naukowców Johna i Maureen oraz ich dzieci - Judy, Penny i Willa), która decyduje się na podróż na odległą planetę Alpha Centauri. W kwietniu bieżącego roku Netflix zaprezentuje nową wersję "Zagubionych

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

 • Reality

  Sympatyczny i naiwny Luciano (Aniello Arena) jest neapolitańskim sprzedawcą ryb, który swój skromny dochód powiększa przez dopuszczania się drobnych oszustw. Luciano nigdy nie odmawia pomocy swoim klientom lub krewnym. Pewnego dnia, namówiony przez najbliższych, decyduje się wziąć udział w telewizyjnym reality show.

Dyskusje na temat: stacja decyduje
 • Re: „Gdzie pachną stokrotki” – tytuł orygina...

  Przecież to nie tłumacz decyduje o tytule serialu! Tłumacz może tylko coś zaproponować, ale decyzję podejmuje stacja telewizyjna. Poza tym tłumaczenie nie polega na odwzorowaniu 1:1/ Ludzie, naprawdę chcielibyście, żeby "Świat według Bundych" nosił tytuł "Jesteśmy po ślubie... mamy dzieci"???? Pewnie, że niektóre tytuły świadczą o sporej fantazji, ale na pewno nie jest to fantazja tłumacza.