• Informacje na temat:

  stacja decyduje

Artykuły na temat: stacja decyduje
 • "Supergirl": Stacja CBS zamienia kolejność odcinków seriali "Supergirl" oraz "Agenci NCIS: Los Angel

  Ze względu na ataki terrorystyczne w Paryżu stacja CBS postanowiła zamienić kolejność odcinków dwóch swoich produkcji. Planowane na poniedziałek odcinki "Supergirl" i "Agentów NCIS: Los Angeles" miały poruszać temat terroryzmu.

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • "Na dobre i na złe": Strzelanina na stacji benzynowej! Co z Piotrem?

  Po rozstaniu relacje Oli i Przemka wcale się nie poprawiają. Byli kochankowie nadal nie potrafią ze sobą normalnie rozmawiać. Zapała nie jest więc najlepszym kandydatem na mediatora, jednak decyduje się namówić Piotra, by wybaczył żonie i do niej wrócił. Gawryło odmawia. Poza tym uważa, że nie powinien pracować z Haną w jednym szpitalu. Tego samego dnia wręcza Tretterowi swoje wypowiedzenie...

 • "Seks bez tajemnic": Nowy program TLC

  W ubiegłym roku Marty Szulawiak-Turska, była uczestniczka "Top Model", prowadziła na antenie TLC program "Seks - kup teraz". 22 kwietnia w ramówce stacji zadebiutuje kontynuacja show "Seks bez tajemnic". Wśród gości programu będzie m.in. Ewa Kasprzyk.

 • "Snowpriecer. Arka przyszłości": TNT zrealizuje odcinek pilotażowy

  Stacja TNT zdecydowała się zrealizować odcinek pilotażowy serialu na podstawie filmu "Snowpriecer. Arka przyszłości" z 2013 roku.

 • Małgorzata Rozenek: Nago pod prysznicem?

  Czy w jej nowym programie będą momenty? Jaki ma sposób na idealną sylwetkę oraz co wydarzyło się pewnej feralnej nocy w londyńskim hotelu? - Małgorzata Rozenek opowiada o nowym show "Piekielny hotel".

 • Serialowe wieści zza oceanu: nowości i kasacje

  Eskalus decyduje, że najlepszym rozwiązaniem konfliktu będzie ślub pomiędzy Benvoliem i Rosaliną. Bohaterowie, podobnie zresztą jak i reszta rodziny, są zaskoczeni tą decyzją. Mało tego, nie do końca pałają(...) wystąpią: Lashana Lynch, Wade Briggs, Sterling Sulieman, Anthony Head. Oprócz tego stacja ABC zamówiła jeszcze cztery komedie: American Housewife", Downward Dog", "Imaginary Mary", "Speechless...

 • Maciej Ślesicki: Gwiazda nie upada nigdy

  W marcu w TV Puls prawdziwy hit! Nowy sitcom Macieja Ślesickiego z Cezarym Pazurą w roli głównej. Czy pokochamy go jak "13 posterunek"?

 • Kożuchowska obwieszcza: Tym, co scala związek jest...

  Rodzina to dla aktorki źródło życiowej siły i motywacji do działania. Małgorzata Kożuchowska (46 l.), która właśnie obchodziła 9. rocznicę ślubu, uważa, że o udanym małżeństwie decyduje miłość, szacunek do partnera i zdolność do kompromisów. Dobrze także, gdy małżonkowie mają wspólne cele i marzenia.

 • Zbyt abstrakcyjny Szymon Majewski

  Jedną z gwiazd polskiego festiwalu YouTube'a, który 6 grudnia odbędzie się na warszawskim Torwarze, będzie Szymon Majewski. Popularny showman wyznaje, że raczej nie wiąże swojej przyszłości z internetem. "Jestem zbyt abstrakcyjny dla internautów" - stwierdza.

Zdjęcia na temat: stacja decyduje
Dyskusje na temat: stacja decyduje
 • Re: „Gdzie pachną stokrotki” – tytuł orygina...

  Przecież to nie tłumacz decyduje o tytule serialu! Tłumacz może tylko coś zaproponować, ale decyzję podejmuje stacja telewizyjna. Poza tym tłumaczenie nie polega na odwzorowaniu 1:1/ Ludzie, naprawdę chcielibyście, żeby "Świat według Bundych" nosił tytuł "Jesteśmy po ślubie... mamy dzieci"???? Pewnie, że niektóre tytuły świadczą o sporej fantazji, ale na pewno nie jest to fantazja tłumacza.