• Informacje na temat:

  stacja podpisała

Artykuły na temat: stacja podpisała
 • "Barwy szczęścia": Justin idzie na wojnę z Wangelem! Zniszczy stację, w której pracował?

  Justin (Jasper Sołtysiewicz) postanowi procesować się z Wangelem (Marek Kałużyński) i Mariolą (Agnieszka Mrozińska). - Zniszczyli nasz projekt i zapłacą nam za to – powie Patrykowi (Konrad Skolimowski) i poprosi go o kontakt z jakimś dobrym prawnikiem.

 • Czołgiem w obronie Jeremy'ego Clarksona

  Londyńczycy byli dziś świadkami niezwykłej akcji zwolenników Jeremy'ego Clarksona, prezentera programu "Top Gear" zawieszonego w wykonywaniu obowiązków za rzekome pobicie producenta programu. Jego sympatycy dostarczyli stacji BBC petycję podpisaną przez milion osób, które domagają się zmiany decyzji ws. Clarksona. Wykorzystali do tego... czołg!

 • "Diagnoza": Gdańsk "zagra" w 3. sezonie serialu

  Władze miasta podpisały ze stacją TVN kontrakt obejmujący lokowanie miasta w serialu.

 • Jeremy Clarkson do... pośredniaka?

  Już ponad pół miliona osób podpisało petycję, wzywającą BBC do cofnięcia decyzji o zawieszeniu Jeremy'ego Clarksona. Popularny prezenter miał uderzyć producenta programu "Top Gear". Jeśli Clarkson zostanie zmuszony do opuszczenia korporacji, może ona zostać obciążoną roszczeniami o odszkodowania przez stacje telewizyjne, które podpisały z BBC wieloletnie kontrakty na emisję legendarnego programu.

 • Nowe seriale od twórcy "Detektywa"?

  Nic Pizzolatto podpisał właśnie nową umowę ze stacją HBO. Czy powstanie 3. sezon "Detektywa"?

 • Sprawa Kamila Durczoka: Niech zajmie się tym sąd

  Kamil Durczok nie jest już pracownikiem TVN. Komisja stacji badająca oskarżenia tygodnika "Wprost" orzekła, że doszło do niestosownych zachowań wobec trzech pracowników i w trybie natychmiastowym rozwiązała z dziennikarzem umowę.

 • Iwona Pavlović została "twarzą tapczanów"

  Iwona Pavlović (55 l.) postanowiła wykorzystać przerwę w pracy i podpisała lukratywny kontrakt z producentem tapczanów.

 • Afera Jeremy 'ego Clarksona: Zamiast steku, talerz wędlin

  Już ponad 800 tys. osób podpisało petycję wzywającą BBC do cofnięcia decyzji o zawieszeniu Jeremy'ego Clarksona. Prezenter popularnego programu "Top Gear" miał uderzyć swojego producenta w hotelowej restauracji.

 • Gabriela Spanic wraca na szczyt

  Gabriela postanowiła poszerzyć swoje horyzonty i podpisała kontrakt z amerykańskim Telemundo, gdzie zagrała w "La venganza", "Prisionera" i w emitowanej na Zone Romantice "Krainie namiętności". Jej(...) wytwórni telenowelowej nie może już liczyć na główne role, a nie chce do końca życia grać czarnych charakterów. Dlatego, na swoje nieszczęście, przyjęła propozycję Azteki i podpisała kontrakt na 5 lat...

 • Jeremy Clarkson porównany do pedofila. Wynajął już prawników

  Jeremy Clarkson kontratakuje. Prezenter "Top Gear", zawieszony przez BBC za rzekome pobicie producenta programu, wynajął prawników - mają oni zmusić korporację do ujawnienia osoby, która porównała Clarksona z pedofilem Jimmym Savilem. Ten nieżyjący już prezenter popularnych programów przez lata molestował dzieci. Robił to zarówno w studiach telewizji BBC, jak i w szpitalach, gdzie charytatywnie "pracował".

Zdjęcia na temat: stacja podpisała
Wideo na temat: stacja podpisała
 • Katarzyna Bosacka unika tematu TVN-u jak ognia!?

  Katarzyna Bosacka (47 l.) została wyrzucona ze stacji TVN w trybie natychmiastowym w czerwcu tego roku. Powodem był kontrakt reklamowy, który podpisała bez wymaganej umową zgody. Podczas ostatniej rozmowy zapytaliśmy się jej czy w przyszłości chciałaby tam wrócić. Jej odpowiedzi były bardzo wymigujące!

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.