• Informacje na temat:

  stacja zaproponowała

Artykuły na temat: stacja zaproponowała
 • Grażyna Torbicka: O dziennikarkę walczą dyrektorzy największych stacji!

  Grażyna Torbicka (57 l.) w tak dobrej sytuacji dawno nie była. O dziennikarkę biją się bowiem dyrektorzy dwóch największych stacji telewizyjnych w Polsce. Ale nie tylko...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • Beata Tadla po zwolnieniu z TVP podejmie pracę dla innej stacji?

  Beata Tadla (40 l.) straciła pracę w TVP i zapewne już teraz tęskni za dziennikarstwem. Czy wkrótce zobaczymy ją w którejś ze stacji telewizyjnych?

 • Patricia Kazadi pisze nowy rozdział

  Prowadząca "You Can Dance" od lat ciężko pracowała na swoją pozycję w show-biznesie. Młoda gwiazda stacji TVN szykuje się właśnie do wydania drugiej płyty i spotkania z miłośnikami tańca.

 • "BarON24": Tylko u nas! Viola Kołakowska na stacji benzynowej!

  Violetta Kołakowska, życiowa partnerka Tomasza Karolaka, wystąpi gościnnie w jednym z odcinków serialu TVP2 pt. "BarON24". Sprawdź, w jakiej roli!

 • Kuba Wojewódzki traci widownię. Będą zmiany

  Zakończoną we wtorek 17. edycję talk-show "Kuba Wojewódzki" śledziło średnio 110 tys. widzów mniej niż ubiegłoroczną serię. Stacja szykuje zmiany w formacie.

 • Kozyra narzeka na zarobki w show-biznesie

  Powodem odejścia Roberta Kozyry (44 l.) z "Mam talent" było zbyt niskie honorarium, jakie zaproponowała mu stacja TVN. Juror twierdzi, że w polskim show-biznesie ogólnie zarabia się "kiepsko".

 • Afera Jeremy'ego Clarksona: BBC straciła 4 miliony widzów!

  4 miliony widzów straciła BBC2 na decyzji o anulowaniu niedzielnej emisji motoryzacyjnego programu "Top Gear" - poinformował "Guardian". Powtórka dokumentu o RAF "Red Arrows: Inside the Bubble", którą stacja pokazała zamiast show Jeremy'ego Clarksona, przyciągnęła przed telewizory marne 1,3 miliona widzów.

 • Margaret odrzuciła propozycję TVP! "Honorarium było naprawdę wysokie"

  Margaret (28 l.) kilka dni temu musiała podjąć bardzo trudną decyzję. Telewizja Polska zaproponowała jej fotel jurora w popularnym show, jednak artystka odmówiła. Znamy kulisy...

 • Jeremy Clarkson do... pośredniaka?

  Już ponad pół miliona osób podpisało petycję, wzywającą BBC do cofnięcia decyzji o zawieszeniu Jeremy'ego Clarksona. Popularny prezenter miał uderzyć producenta programu "Top Gear". Jeśli Clarkson zostanie zmuszony do opuszczenia korporacji, może ona zostać obciążoną roszczeniami o odszkodowania przez stacje telewizyjne, które podpisały z BBC wieloletnie kontrakty na emisję legendarnego programu.

Zdjęcia na temat: stacja zaproponowała
Wideo na temat: stacja zaproponowała
 • "Moonwalk"

  lutego w Stanach jest prawdziwie święto: Super Bowl, czyli footballowe rozgrywki. Zawody transmituje stacja Fox właśnie, która ma wówczas milionową publiczność - wszystko zatem musi być powalające