• Informacje na temat:

  stacja zaprosiła

Artykuły na temat: stacja zaprosiła
 • Przed nami specjalny odcinek "Rolnik szuka żony"! Adam Kraśko nie został zaproszony!

  .... Dlatego stacja TVP postanowiła umilić fanom programu nadchodzące święta. Z tej okazji wyemituje ona specjalny odcinek "Rolnika...", w którym wystąpią zarówno gwiazdy pierwszej jak i drugiej edycji(...) największą gwiazdą tego show. Sam rolnik również nie kryje rozczarowania. Na swoim Facebooku przyznał, że nie dostał zaproszenia do świątecznego programu! Czy stacja już o nim zapomniała? A może czymś...

 • 1000 zaproszeń na Festiwal Muzyki Filmowej do wygrania w RMF Classic!

  Do końca maja w radiu RMF Classic trwa konkurs dla słuchaczy "Na fali seriali", w którym można zdobyć zaproszenia na Międzynarodową Galę Seriali. Koncert odbędzie się 30 maja w ramach 8. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Kuba Wojewódzki zaprosił prezydenta! Andrzej Duda wystąpi w jego show?!

  ...wskazuje na to, że do takiego spotkania nie dojdzie! Portal "Wirtualne Media" podaje, że prezydent Andrzej Duda nie jest zainteresowany udziałem w show dziennikarza. Co więcej, podobno stacja TVN w ogóle...

 • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.

 • Beyonce zaprosiła Radzimira na prywatne spotkanie!

  Słynna piosenkarka zadbała o to, aby podczas jej koncertu w Polsce zobaczyć się z przystojnym Polakiem osobiście...

 • Paulina Chylewska: Odmówiłam pracy w komercyjnej stacji

  Paulina Chylewska, która w TVP pracuje już od 18 lat, opowiada o kulisach swojego zawodu, pasjach i marzeniach, zdradza także, co jej dzieci sądzą o popularności mamy.

 • Żona zastępcza

  "Jędruli udaje się zaprosić na prywatną kolację do domu ważnego decydenta pewnej stacji telewizyjnej _ jednak pech chce, że tego dnia Alutka umówiona jest...

 • Korekta ramówki TVN: Seriale zamieniają się miejscami

  Od najbliższej niedzieli dwie serialowe nowości TVN-u zamienią się miejscami w ramówce. Najpierw widzowie zobaczą "Nie rób scen" z Joanną Brodzik, potem stacja zaprosi na "Mąż czy nie mąż" z Magdalena Schejbal.

 • Widawska: Nowa rola, nowa stacja

  Daria Widawska najprawdopodobniej zakończyła swoją wieloletnią współpracę z TVN.

 • "Taniec z gwiazdami": Marcin Miller jest szalony?

  Marcin Miller, lider discopolowego zespołu Boys, nie kryje, że był zdziwiony, kiedy zaproszono go do programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jak czuje się na parkiecie? "Myślę sobie, co ja robię tu?!" - wyznaje z rozbrajającą szczerością.

Wideo na temat: stacja zaprosiła
 • Zespół Akcent w programie "Sprawa dla reportera"! Żenada?

  Ostatnie sondaże nie są zbyt łaskawe dla TVP. Okazuje się bowiem, że pod rządami Kurskiego stacja zanotowała najniższe wyniki oglądalności w historii telewizji. Być może dlatego do popularnego show Elżbiety Jaworowicz zaproszono jedną z największych gwiazd disco polo, Zenona Martyniuka z zespołu Akcent... (YouTube)

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

 • Fox na nowy rok

  Wszyscy bohaterowie seriali i programów stacji FOX zebrali się, by zaprosić widzów do oglądania tego kanału w 2011 roku. Zobaczcie wideo.

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.