• Informacje na temat:

  stacy keibler plotki

Artykuły na temat: stacy keibler plotki
 • Clooney dostał kosza od Longorii!

  Clooney, dwukrotny laureat Oscara, jeszcze niedawno był związany ze Stacy Keibler. "George poczuł coś do Evy. Wiele lat się przyjaźnią i chciał spróbować się do niej zbliżyć, nie jak do(...)" - powiedział znajomy Clooneya. Longoria, znana z serialu "Gotowe na wszystko", wszelkie plotki szybko dementuje. Nawet na swoim profilu na Twitterze: "Nie interesuje mnie żaden romans...

 • Siostra Clooneya nie ma nawet jego numeru telefonu

  ...szybko się kończyła" - wspomina. Wie także, że George nigdy się nie ożeni. Twierdzi, że jego obecny związek ze Stacy Keibler (33 l.) nie skończy się przed ołtarzem. "George uważa, że w życiu można(...) o jego życie prywatne. "Nie chcę wiedzieć, aby potem przez pomyłkę czegoś komuś nie wygadać" - stwierdza. Ale to ona zna go najlepiej. Gdy słyszy plotki o jego homoseksualizmie, wybucha śmiechem...

 • George Clooney ma nową dziewczynę

  Według włoskich mediów nową wybranką George'a Clooneya jest amerykańska modelka i była gwiazda... wrestlingu, 31-letnia Stacy Keibler.

 • Burzliwe rozstanie Clooneya

  George Clooney zaledwie po tygodniu rozstał się ze swoją nową dziewczyną, aktorką, modelką i byłą mistrzynią wrestlingu Stacy Keibler - podała wtorkowa włoska prasa. Rozstanie było burzliwe: aktor wyrzucił ją ze swego domu nad jeziorem Como.

 • George Clooney znowu do wzięcia

  Jeden z najbardziej znanych i przystojnych amerykańskich aktorów George Clooney znowu jest wolny. Jak donoszą media rozstał się on ze swoją partnerką, byłą zapaśniczką Stacy Keibler.

 • Clooney sprzedaje willę?

  Gwiazdor Hollywood George Clooney ma dosyć natarczywych i wścibskich paparazzich i dlatego postanowił sprzedać swą willę nad jeziorem Como na północy Włoch. Podobno sprzedaży willi zażądała też narzeczona aktora, Stacy Keibler.

 • Clooney zatruł się jedzeniem

  Pechowo zakończyła się wizyta George'a Clooneya i jego dziewczyny, byłej amerykańskiej wrestlerki, Stacy Keibler, w restauracji w Cernobbio nad jeziorem Como na północy Włoch. Oboje zatruli się, choć restaurator nie daje temu wiary.

 • Ma receptę na udany związek

  Po wielu próbach George Clooney znalazł w końcu odpowiednią receptę na udany i trwały związek. Jest nią... oddzielny dom. Ze Stacy Keibler są już dwa lata razem, ale nadal nie mają zamiaru szukać wspólnego mieszkania.

 • Clooney dostał kosza od...

  Nieczęsto się zdarza, by George Clooney dostał kosza. Jeden z największych amantów Hollywood musiał się jednak pogodzić z tym, że Eva Longoria odrzuciła jego zaloty. Znają się od lat, a w ostatnim czasie znany aktor postanowił sprawdzić, czy ma u niej szanse.

 • George Clooney się żeni

  George Clooney jeszcze niedawno zarzekał się, że nie pozwoli usidlić się żadnej kobiecie. Jak się okazuje miłość do brytyjskiej prawniczki Amal Alamuddin okazała się silniejsza od wszelkich postanowień - gwiazdor poprosił swą wybrankę o rękę.

Wideo na temat: stacy keibler plotki
 • Nimfomanka - Część I

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

 • Niesamowity Spider-Man 2

  Zbliża się zakończenie szkoły, ale pomimo tego Peter Parker (Andrew Garfield) ma ważniejsze sprawy na głowie. Jego życie utknęło pomiędzy ściganiem złych facetów jako Spider-Man, a spotkaniami z ukochaną Gwen Stacy (Emma Stone). Peter nie zapomniał o obietnicy złożonej ojcu dziewczyny, jednak nie potrafi jej dotrzymać. Wszystko zmienia się, gdy w mieście pojawia się nowy złoczyńca, Electro (Jamie Foxx).

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.