• Informacje na temat:

  stan borys

Artykuły na temat: stan borys
 • Stan Borys: Jak dziś czuje się wokalista?

  Stan Borys (78 l.) przeszło pół roku temu przeszedł udar. W jakiej jest obecnie formie?

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • Stan Borys znów trafi do szpitala!

  ..."Życie na Gorąco" ujawnia kolejne szczegóły związane ze stanem zdrowia Stana Borysa (77 l.). Co się dzieje?

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

 • Stan Borys w finansowych tarapatach...

  Kiedy niedawno na profilu internetowym Stana Borysa (77 l.) pojawiła się informacja, że Fundacja Lex Nostra zbiera dla niego środki finansowe, fani pochwalili akcję. Wielu jednak nie szczędziło słów krytyki.

 • "Ten film zrobię przede wszystkim z myślą o kobietach, bo głównym tematem jest macierzyństwo" - powiedział PAP Borys Lankosz o ekranizacji powieści Joanny Bator "Ciemno, prawie noc". Potwierdził, że jako następną chciałby przenieść na ekran książkę o gen. Jaruzelskim.

 • Stan Borys załamany! "Nowotwór nadnercza"

  Słynny gwiazdor Stan Borys (76 l.) opowiedział o domowym dramacie...

 • "Ziarno prawdy": Jest pierwszy zwiastun!

  Dystrybutor filmu "Ziarno prawdy" zaprezentował premierowy zwiastun ekranizacji kryminału Zygmunta Miłoszewskiego. Obraz w reżyserii Borysa Lankosza trafi do kin 23 stycznia 2015.

 • Stan Borys: Diagnoza się potwierdziła

  Stan Borys (77 l.) walczy o zdrowie ukochanego pupila. Niestety, jak sam przyznał, nie jest dobrze.

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

Zdjęcia na temat: stan borys
Wideo na temat: stan borys
 • Stan Borys przeżywa atak na niego w jednym z warszawskich klubów

  Stan Borys wciąż nie może się otrząsnąć po tym, jak został wyrzucony z jednego z warszawskich klubów biznesowych, ponieważ przyszedł na spotkanie z psem, 11-letnią suczką shih tzu Julką. Wokalista(...) – mówi Stan Borys.

 • Stan gry

  RUSSELL CROWE wciela się w rolę Cala McAffreya, doświadczonego reportera z Waszyngtonu, którego nieustępliwość prowadzi do rozwiązania tajemnicy morderstwa i spisku w sferach politycznych. Ambitny kongresmen Stephen Collins (BEN AFFLECK,) jest przyszłością swojej partii politycznej: przewodniczącym komitetu nadzorującego wydatki na obronę. W tej wschodzącej gwieździe pokładane są wielkie nadzieje - ma zostać czołową osobistością w kraju - do dnia, kiedy jego piękna asystentka ginie...

 • Koziejowska i Borkowski w "DDTVN"

  Jacka Borkowskiego z partnerką Pauliną Koziejowską dzieli wiele lat. Tak samo sytuacja wygląda w przypadku Stana Borysa i Anny Maleady. Czy zakochanym to nie przeszkadza? W jakich okolicznościach Jacek Borkowski poznał Paulinę? Pary opowiedziały o swoim spojrzeniu na znaczącą różnice wieku w związkach. Czy Anna Maleady od początku wiedziała kim jest Stan Borys? Jak para się poznała? (Dzień

 • Człowiek ze stali

  Clark Kent dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.

Dyskusje na temat: stan borys
 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  stan borys też wyżebrał na rehabilitację, po tylu latach przebywania w usa! wstyd

 • Re: Gwiazdy chwalą się ciałem. Pokazały za dużo?

  Albo "celebryci" bo jak powiadał Stan Borys ,wystarczy zdjąc majtki i gołą d..pe pokazać a już się jest "celebrytą " ,dlatego stara Lisica ,raz po raz majtki zdejmuje :-)

 • Re: "W rytmie serca": Małgorzata Foremniak nie ma problemów z... nagością

  Drogi młodyKsiąże ,młody jesteś więc nie wiesz, że dopiero po 40tce stare baby zaczynają pokazywać/ na siłe/ to na co już nikt dobrowolnie patrzeć już nie chce ,klasyk Stan Borys powiadał kiedyś "żeby zostać celebrytką ,wystarczy zdjąć majtki i gołą d..pe pokazać " :-) Dorośniesz młody ,to sam się przekonasz że to prawda ! Jest jeszcze jedna prosta liniowa zależność ,im mniej rozumu ,intelektu

 • Re: Hana zamieszka z Piotrem!

  . Przemek zgadza się go zastąpić, a Miri obiecuje odczytać adres profesora z notesu. Michał ma zdecydować, kto poleci do Stanów na prestiżowe szkolenie. Borys daje do zrozumienia Ninie, że wie co(...) chemioterapii w ciężkim stanie. Jest przy nim żona Anna w zaawansowanej ciąży. Mężczyzna chciałby zobaczyć syna przed śmiercią. Wójcik nie zgadza się na sztuczne przyspieszenie porodu. Hana zauważa