• Informacje na temat:

  stan borys anna

Artykuły na temat: stan borys anna
 • Stan Borys w finansowych tarapatach...

  Kiedy niedawno na profilu internetowym Stana Borysa (77 l.) pojawiła się informacja, że Fundacja Lex Nostra zbiera dla niego środki finansowe, fani pochwalili akcję. Wielu jednak nie szczędziło słów krytyki.

 • Anna Wendzikowska zawstydzona przez Sigourney Weaver

  Anna Wendzikowska, aktorka i dziennikarka "Dzień Dobry TVN", która przeprowadza od dawna wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami, przeżyła chwilę wstydu podczas rozmowy z Sigourney Weaver. Oto, co się stało i dlaczego po emisji tego materiału rozgorzała burzliwa dyskusja na Facebooku.

 • Stan Borys załamany! "Nowotwór nadnercza"

  Słynny gwiazdor Stan Borys (76 l.) opowiedział o domowym dramacie...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Stan Borys przez chorobę rozważa sprzedaż mieszkania

  Stan Borys (77 l.) wciąż przebywa w szpitalu, gdzie jest leczony i rehabilitowany po udarze, który miał przeszło miesiąc temu.

 • Robert Więckiewicz: Wystarczy myśleć, to metoda na życie

  "Dużo myślałem o Teodorze Szackim i w ten sposób przygotowywałem się do roli. W ogóle dobrze jest myśleć. Myślenie to jedna z moich metod na życie" - mówi Robert Więckiewicz, który w filmowej adaptacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy" wcielił się w kultowego polskiego prokuratora.

 • Stan Borys w ciężkim stanie! "Walczyliśmy o jego życie"

  Stan Borys (77 l.) ma poważne problemy zdrowotne. Przed weekendem zasłabł i został przewieziony do szpitala. Do tej pory lekarze nie ustalili, co dokładnie mu dolega. "Walczyliśmy o jego życie, a teraz walczymy o zdrowie" - powiedziała ukochana gwiazdora.

 • Najgorsze filmy 2014 roku!

  Znów chodzimy do kina na polskie filmy, kolejne rodzime produkcje plasują się w czołówce zestawień box office, jednak krytycy pozostają niewzruszeni. Na liście najgorszych filmów 2014 roku - według recenzentów INTERIA.PL - znalazło się aż... sześć polskich tytułów!

 • Stan Borys (74 l.) nadal w świetnej formie!

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

Wideo na temat: stan borys anna
 • Koziejowska i Borkowski w "DDTVN"

  Jacka Borkowskiego z partnerką Pauliną Koziejowską dzieli wiele lat. Tak samo sytuacja wygląda w przypadku Stana Borysa i Anny Maleady. Czy zakochanym to nie przeszkadza? W jakich okolicznościach Jacek Borkowski poznał Paulinę? Pary opowiedziały o swoim spojrzeniu na znaczącą różnice wieku w związkach. Czy Anna Maleady od początku wiedziała kim jest Stan Borys? Jak para się poznała? (Dzień

Dyskusje na temat: stan borys anna
 • Re: Hana zamieszka z Piotrem!

  . Przemek zgadza się go zastąpić, a Miri obiecuje odczytać adres profesora z notesu. Michał ma zdecydować, kto poleci do Stanów na prestiżowe szkolenie. Borys daje do zrozumienia Ninie, że wie co(...) chemioterapii w ciężkim stanie. Jest przy nim żona Anna w zaawansowanej ciąży. Mężczyzna chciałby zobaczyć syna przed śmiercią. Wójcik nie zgadza się na sztuczne przyspieszenie porodu. Hana zauważa