• Informacje na temat:

  stan depresyjny

Artykuły na temat: stan depresyjny
 • Agnieszka Rylik: Ja też miałam stan depresyjny

  ..."Ja też miałam stan depresyjny" - opowiada "Show" była gwiazda boksu. "W trudnych chwilach rodzina była dla mnie dużym wsparciem. Dzięki niej dałam radę. Najgorsze, gdy nie ma się bliskich, którym(...). Współpraca z nim to norma. Zadziwiające, że nikt nie zauważył, w jakim ona jest stanie" - dziwi się Jagna Marczułajtis-Walczak w rozmowie z "Show". Snowboardzistka uważa, że kontynuowanie kariery...

 • New Order "Blue Monday": Dyskotekowy przebój, który nie jest o depresji

  Blue Monday to potocznie nazwa najbardziej depresyjnego dnia, który przypada zawsze na ostatni poniedziałek w pełnym tygodniu stycznia. W 2015 roku wyliczono, że jest to 19 stycznia. Z "Niebieskim Poniedziałkiem" wielu ludziom luźno kojarzy się utwór "Blue Monday" New Order, jednak te powiązania są mocno nietrafione.

 • Robert Janson: Gdy dotarło do niego, co się stało, jego życie stało się ruiną

  ...życie stało się ruiną. Wciąż mam stan depresyjny. Jako kierowca będę przeżywał to do końca życia - mówił po wypadku. Na nogi stanął cztery lata po nim. Wrócił do pracy i spełnił swoje wielkie marzenie(...) wszystkim. Współpracownicy narzekali na jego trudny charakter i wysokie wymagania. To z tego powodu miały odchodzić piosenkarki: Anita Lipnicka, Kasia Stankiewicz. - Miałem jasno postawiony cel, do...

 • Recenzja Dr Misio "Pogo": Hej dziewczyno, spójrz na misia

  Faceci po przejściach śpiewają smutne piosenki o miłości i śmierci. A trzeba im przyznać, że robią to całkiem przystępnie.

 • Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się?! Co się stało?!

  Od ponad roku stanowili jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska (33 l.) jeszcze do niedawna chętnie pojawiali się razem na imprezach i zamieszczali wspólne zdjęcia na swoich profilach społecznościowych. Jednak znajomi pary twierdzą, że już od jakiegoś czasu ich związek przechodził kryzys, aż w końcu postanowili się rozstać.  "Mikołaj zalogował się...

 • Kinga Rusin o "You Can Dance": Lobbowałam za zmianą dnia

  Kinga Rusin ponownie zasiadła w jury i ocenia tancerzy, którzy przyszli do "You Can Dance", by walczyć o swoje marzenia. Opowiedziała nam, o co prosili ją młodzi tancerze oraz dlaczego jej zawdzięczamy... emisję w poniedziałki.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Trudne chwile w jej małżeństwie!

  Barbara Kurdej-Szatan (31 l.) ma wiele powodów do szczęścia, ale trapią ją stany depresyjne. To przez boreliozę. Na razie aktorka musi też zrezygnować z powiększenia rodziny.

 • Cierpienia Robina Williamsa

  Kilka miesięcy po śmierci Robina Williamsa mamy okazję przekonać się, jak trudne i niezwykle bolesne były jego ostatnie lata życia. Jak sugeruje brytyjski kanał Channel 5, który dotarł do nowych faktów na temat śmierci aktora, jego ostatnie dni to był jeden wielki ciąg cierpienia!

 • Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński: W ich domu bywa nerwowo

  Stany depresyjne Patrycji i zmęczenie odbiły się negatywnie na ich związku. Walczyli o siebie i o szczęśliwą rodzinę dla swojego syna.

 • Recenzja At The Gates "At War With Reality": Entuzjazm neofity

  Ewenement. Rzadko zdarza się, by powrotne albumy wypadały równie świeżo i wiarygodnie co "At War With Reality", nie będąc przy tym ani fasadową woltą, zgrywaniem małolatów, ani ordynarną jazdą na sentymentach.

Wideo na temat: stan depresyjny
 • Stan gry

  RUSSELL CROWE wciela się w rolę Cala McAffreya, doświadczonego reportera z Waszyngtonu, którego nieustępliwość prowadzi do rozwiązania tajemnicy morderstwa i spisku w sferach politycznych. Ambitny kongresmen Stephen Collins (BEN AFFLECK,) jest przyszłością swojej partii politycznej: przewodniczącym komitetu nadzorującego wydatki na obronę. W tej wschodzącej gwieździe pokładane są wielkie nadzieje - ma zostać czołową osobistością w kraju - do dnia, kiedy jego piękna asystentka ginie...

 • Człowiek ze stali

  Clark Kent dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.

 • Człowiek ze stali

  Clark Kent dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.