• Informacje na temat:

  stan julii

Artykuły na temat: stan julii
 • Julia Kijowska: Kto jej pomógł uporać się z traumą?

  Uchodzi za jedną z najbardziej tajemniczych aktorek polskiego show-biznesu. „Niesprzedawanie” prywatnego życia nie przeszkodziło jej jednak osięgnąć prawdziwy sukces.  Właściwie każda rola Julii(...)-letniego Janusza Korczaka. Warto przy okazji zaznaczyć, że jest to autorski projekt teatralny Julii Kijowskiej i reżysera Wojciecha Farugi. Wcielając się w 14-letniego Korczaka, który przeżywał śmierć swojej...

 • Julia Kijowska jako Walentyna Tiereszkowa

  Monodram Julii Kijowskiej "Walentyna" to kolejny spektakl, który zostanie pokazany w "Studiu Teatralnym Dwójki". Przedstawienie, którego premiera zaplanowana jest na niedzielę, 30 listopada, o godz. 22:45, oparte jest na wspomnieniach pierwszej kobiety w kosmosie - Walentyny Tiereszkowej.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Julia Pogrebińska szykuje się do ślubu!

  Julia Pogrebińska, którą wkrótce zobaczymy jako Dagmarę w "Pensjonacie nad rozlewiskiem", jeszcze tego lata zmieni stan cywilny! Aktorka pod koniec sierpnia złoży małżeńską przysięgę starszemu od niej o ponad 20 lat joginowi pochodzącemu z Nowej Zelandii.

 • Tradycja i zabawa, czyli, co obejrzeć w święta?

  Przed nami święta pod znakiem szalonych atrakcji. Charlize Theron zapragnie dopaść Śnieżkę, Julia Roberts będzie szukać miłości i smaków, a Jim Carrey spotka... Boga.

 • "Lekarze na start": Julia Wieniawa-Narkiewicz popełni samobójstwo z miłości?

  W jednym z gościnnych epizodów w "Lekarzach na start" pojawi się Julia Wieniawa-Narkiewicz, która zdobyła ogromną popularność dzięki roli Pauli w "rodzince.pl". Młodziutką aktorkę tym razem zobaczymy jako zbuntowaną nastolatkę do szaleństwa zakochaną w swoim chłopaku. Historia ich związku przypominać będzie szekspirowską opowieść o Romeo i Julii...

 • Nadciąga "Wataha": Western w Bieszczadach

  Bartłomiej Topa, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Julia Pogrebińska oraz Marian Dziędziel grają w nowym serialu HBO "Wataha". Akcja serialu toczy się w Bieszczadach. Reżyserię powierzono Kasi Adamik oraz Michałowi Gaździe.

 • "Blondynka": Julia Pietrucha oskarżona przez byłego ukochanego o... kradzież!

  Zawarte w obrządku buddyjskim małżeństwo Julii Pietruchy, czyli pierwszej odtwórczyni roli Sylwii Kubus w "Blondynce", i Iana Dowa zakończyło się bardzo niemiłym zgrzytem. Ian publicznie oskarżył aktorkę o... kradzież ich wspólnego projektu muzycznego i zastanawia się nad skierowaniem sprawy przeciwko niej do sądu!

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

 • "Riviera": Powrót Julii Stiles

  W latach 90. była królową kina młodzieżowego. Ale już dorosła. Dzisiaj Julia Stiles ma 36 lat i wkrótce zostanie mamą. Zmieniła też repertuar. W tym roku wystąpiła w mrocznym serialu „Riviera”.

 • Off Festival 2015: Run The Jewels, Sunn O))) i inni

  Run The Jewels, największa sensacja hiphopowej sceny ostatnich lat oraz Sunn O))), zespół który nadał nowe znaczenie sformułowaniu "ekstremalny metal", a do tego The Julie Ruin, Girl Band, Jacek Sienkiewicz i Kristen - to pierwsi oficjalnie ogłoszeni wykonawcy Off Festival 2015 (Katowice, 7-9 sierpnia).

Zdjęcia na temat: stan julii
Wideo na temat: stan julii
 • Julia Wróblewska o swoim pierwszym razie z chłopakiem. Zrobiła to w parku

  Julia Wróblewska twierdzi, że jej pierwszy pocałunek był spontaniczny i romantyczny. Ze względu na okoliczności przypominał jej nawet scenę z filmu. Całowała się po raz pierwszy w parku. – Wybraliśmy się na spacer do parku i po prostu zaczęliśmy się przekomarzać, gilgotać i nagle typowa scena filmu, lądujemy blisko siebie i poszło – mówi Julia Wróblewska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Aktorka twierdzi, że chłopak, który wówczas ją pocałował, całkowicie ją zaskoczył. Od pewnego...

 • „Widziałaś mnie”

  Julie Stiles pojawiła się na chwilę w ostatnim odcinku „Dextera”. Kto oglądał, ten wie w jakich dramatycznych okolicznościach to się stało. Zobaczcie sneak peek z nadchodzącego (emisja 18 października) odcinka „Beauty And The Beast”. Jak myślicie – co Dexter zrobi, aby uniknąć „wsypy”?