• Informacje na temat:

  stan panny

Artykuły na temat: stan panny
 • "Panny i wdowy": Gwiazda PRL-u zrezygnowała z kariery. Co się z nią stało?

  ...w produkcji "Panny i wdowy" w reżyserii Janusza Zaorskiego. Prywatnie Joanna Sobieska-Gessler była żoną Krzysztofa Chamca; później Adama Gesslera. Jest matką dwójki synów. Po zakończeniu zdjęć do serialu "Panny i wdowy" aktorka zniknęła z mediów i poświęciła się życiu rodzinnemu.

 • "Dziennik panny służącej": Zmysłowo i prowokująco

  Ekranizacja skandalizującej powieści Octave'a Mirbeau z Léa Seydoux ("Spectre", "Życie Adeli rozdział 1 i 2", "Piękna i bestia") w roli głównej wejdzie na ekrany polskich kin już 22 maja. Prezentujemy ekskluzywny fragment książki oraz fragment filmu "Dziennik panny służącej".

 • ​"Na sygnale": Monika Mazur zmieniła stan cywilny!

  ...27 lipca wreszcie wymienili się obrączkami i zostali małżeństwem. Ceremonia odbyła się we Wrocławiu, czyli rodzinnym mieście panny młodej. Kiedy wiosną tego roku Monika Mazur kręciła sceny ślubu ze swym serialowym partnerem Dariuszem Wieteską, czyli Piotrem Strzeleckim z "Na sygnale", wiedziała już, że lada moment naprawdę stanie na ślubnym kobiercu.  To jednak, kiedy i gdzie zamierza przysiąc...

 • Wkrótce w Częstochowie ławka Marka Perepeczki

  Mieszkańcy Częstochowy będą mogli pod koniec października przysiąść się na ławce z wizerunkiem Marka Perepeczki, która stanie przy III Alei Najświętszej Maryi Panny. To kolejna inicjatywa upamiętniająca popularnego aktora i dyrektora częstochowskiego teatru.

 • "Morowe panny": Z wizytą na planie serialu

  Kilka dni temu rozpoczęły się zdjęcia do nowego se-rialu TVP "Morowe Panny". Jego akcja rozgrywa się w Polsce w 1941 roku, a zdjęcia odbywają się m.in na terenie Politechniki Warszawskiej.

 • Zaręczyny podczas spektaklu "One Mąż Show"

  Podczas sylwestrowego spektaklu "One Mąż Show" Szymona Majewskiego dwoje widzów zaręczyło się. W przeciwieństwie do przyszłej panny młodej showman wiedział o planowanych oświadczynach i pomagał w ich organizacji. Przyznał, że kosztowało go to trochę nerwów, bał się bowiem, że dziewczyna może odmówić.

 • Wanda Rutkiewicz: Jej śmierć pozostaje tajemnicą. Co stało się podczas wyprawy na szczyt?

  Myśliwskim, w schronisku w Karkonoszach w 1970 r. Jak wspomina Zofia Gajek, koleżanka himalaistki, "punktem kulminacyjnym nocy poślubnej było wspięcie się panny młodej w długiej białej sukni na dach(...) kobiecą wyprawę na K2. W tym samym czasie zostaje żoną Helmuta Scharfettera, chirurga poznanego w czasach studenckich. Gdy w Polsce wybucha stan wojenny, prosi go o pomoc i zorganizowanie dla niej...

 • "Wesele" Smarzowskiego: Mija 10 lat od premiery

  - 'Wesele" to realistyczna komedia tragiczna. Opowieść o miłości i o pieniądzach. A właściwie o miłości do pieniędzy - mówił o swym debiutanckim obrazie Wojtek Smarzowski. Dziś mija 10 lat od premiery jednego z najważniejszych filmów ostatniej dekady.

 • ​Dzięki "Przyjaciołom" stali się sławni. Jak dostali swoje role?

  ...fani "Przyjaciół" wiedzą, że Phoebe Buffay miała siostrę bliźniaczkę, czy jednak ktokolwiek zastanawiał się kiedyś, skąd taki pomysł? Jak czytamy w książce Kelsey Miller, kariera Lisy Kudrow wiła się(...) pośredniczką organizacji podróży, natomiast ojciec lekarzem i naukowcem.  Dziecięce marzenia o zostaniu aktorką zostały wkrótce wyparte przez niezwykle dojrzałą naturę Kudrow, która już na progu liceum...

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

Zdjęcia na temat: stan panny
Wideo na temat: stan panny
 • Chciała pięknie wyglądać na ślubie! Zmarła po zabiegu odsysania tłuszczu!

  6 marca kobieta przeszła zabieg chirurgii plastycznej w jednej z prywatnych placówek medycznych w Częstochowie. Następnego dnia, po południu, kiedy kobieta nadal przebywała w tej prywatnej placówce, stan(...) operacji. Śledczy zabezpieczyli dokumentację medyczną. Teraz będą ją analizować biegli. W poniedziałek (13.03) odbył się pogrzeb niedoszłej panny młodej. (TVN24 x-news)