• Informacje na temat:

  stan pojazdu

Artykuły na temat: stan pojazdu
 • W sieci pojawiło się nowe zdjęcie prawej ręki Roberta Kubicy. Widać, w jakim jest stanie

  ...barierkę, a ta przebiła karoserię i wbiła się w jego prawą rękę. Sportowiec w ciężkim stanie trafił do szpitala. Rokowania nie były dobre. Groziła mu nawet amputacja! Przeprowadzono skomplikowane(...) ma" - opowiadał Kubica w wywiadzie dla "Corriere della Sera". Niewiele za to mówił o stanie swojej prawej ręki i najczęściej pokazywał się w koszulkach z dłuższym rękawem. Wiadomo tylko tyle, że...

 • Joanna L. usłyszała wyrok za jazdę po pijanemu

  Pięć miesięcy prac społecznych, dwuletni zakaz prowadzenia pojazdów i 7 tysięcy złotych grzywny - taki wyrok usłyszała aktorka Joanna L., która na początku września spowodowała pod wpływem alkoholu kolizję. Miała 1,2 promila w wydychanym powietrzu. Zaproponowała później dobrowolne poddanie się karze, a sąd przychylił się do tego wniosku. Dzisiaj aktorka nie pojawiła się w sądzie.

 • Wiemy, co stoi w jego... garażu!

  Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa", jest wielkim fanem... motoryzacji. Ma aż trzy samochody, a w planach - zakup kolejnego!

 • Stłuczka Jennifer Lopez: "Głupi pijak"

  Nowy samochód gwiazdy pop Jennifer Lopez został uszkodzony przez nietrzeźwego kierowcę.

 • ​"Ojciec Mateusz": Kosmici w Sandomierzu!

  Do Sandomierza zawitają złodzieje z... kosmosu! Kilku mieszkańców miasta stanie oko w oko z potworami nie z tego świata, a nad okolicznymi wioskami pojawi się niezidentyfikowany pojazd przypominający spodek.

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Karetka wiezie do szpitala 7-letnią dziewczynkę, uczestniczkę wypadku drogowego. Spowodował go mężczyzna, który zajechał drogę uprzywilejowanemu pojazdowi. Pracownicy pogotowia są w ciężkim stanie, zaś lekarze walczą o życie dziecka. Zrozpaczeni rodzice czekają na zakończenie operacji.

 • "Spectre": Zdjęcia opóźnione przez... złodziei

  Zdjęcia do najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda zatytułowanego "Spectre", nie rozpoczną się zgodnie z planem. Powód? Ze strzeżonego parkingu w Niemczech skradziono pięć samochodów przygotowanych specjalnie na potrzeby produkcji...

 • Szpital

  Karetka wioząca do szpitala siedmioletnią dziewczynkę uczestniczy w wypadku drogowym. Spowodował go mężczyzna, który zajechał uprzywilejowanemu pojazdowi drogę. Pracownicy pogotowia są w ciężkim stanie, a lekarze walczą o życie dziecka. Zrozpaczeni rodzice czekają na zakończenie operacji.

 • "Polacy w oczach świata": Steven Spielberg o Polsce

  Naród polski ukazany poprzez sukcesy jego przedstawicieli - tak dokument "Polacy w oczach świata" określa autorka Hanna Luiza Ceglińska-Leśnodorska. W filmie, który jesienią trafi do kin, o wybitnych Polakach mówią m.in. Barack Obama, Dalajlama XIV i Steven Spielberg.

Wideo na temat: stan pojazdu
 • Stan gry

  RUSSELL CROWE wciela się w rolę Cala McAffreya, doświadczonego reportera z Waszyngtonu, którego nieustępliwość prowadzi do rozwiązania tajemnicy morderstwa i spisku w sferach politycznych. Ambitny kongresmen Stephen Collins (BEN AFFLECK,) jest przyszłością swojej partii politycznej: przewodniczącym komitetu nadzorującego wydatki na obronę. W tej wschodzącej gwieździe pokładane są wielkie nadzieje - ma zostać czołową osobistością w kraju - do dnia, kiedy jego piękna asystentka ginie...

 • Człowiek ze stali

  Clark Kent dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.

 • Człowiek ze stali

  Clark Kent dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.