• Informacje na temat:

  stan techniczny

Artykuły na temat: stan techniczny
 • Adam Słodowy: Co się stało z legendą TVP?

  ...w telewizji etat konstruktora urządzeń sceno technicznych, według jego pomysłów wykonano ok. 60 maszyn usprawniających pracę w studiu telewizyjnym, m. in. o obrotową scenę poprosił go Gustaw Holoubek...

 • Wkrótce w Częstochowie ławka Marka Perepeczki

  Mieszkańcy Częstochowy będą mogli pod koniec października przysiąść się na ławce z wizerunkiem Marka Perepeczki, która stanie przy III Alei Najświętszej Maryi Panny. To kolejna inicjatywa upamiętniająca popularnego aktora i dyrektora częstochowskiego teatru.

 • Fani programu mogą poczuć się rozczarowani. Jak wynika z medialnych doniesień, "Rolnik szuka żony 4" chwilowo zniknie z anteny. 17 września podobno nie zostanie wyemitowany trzeci odcinek show. Dlaczego?

 • 45 lat z "Black Sabbath". Tak rodził się heavy metal

  W piątek, 13 lutego 1970 roku, dokładnie 45 lat temu, wyłaniające się z burzowych pomruków dźwięki katedralnego dzwonu oznajmiły nastanie ery heavy metalu. W rocznicę ukazania się debiutu Black Sabbath przypominamy, jak wszystko to stało się za sprawą jednego albumu.

 • Maraton z "MacGyverem"

  Nie ma chyba lepszego sposobu na spędzenie długiego, zimowego dnia niż spotkanie z MacGyverem. Postać agenta specjalnego, który nie nosi broni, ponieważ jest w stanie wyjść obronną ręką z każdej sytuacji korzystając ze swej wiedzy technicznej i pomysłowości, już dawno zyskała miano kultowej.

 • Remont domu, który zmienia życie

  Dziennikarka, spec od wystroju wnętrz i przebudowy domów, kobieta o wielkim sercu - Katarzyna Dowbor wszystkie pasje spełnia w programie "Nasz nowy dom". Nam opowiada o kulisach swojej pracy oraz zapowiada wielką niespodziankę!

 • Piotr Najsztub potrącił staruszkę na pasach? Szokujące doniesienia tabloidu!

  W czwartkowy wieczór pod warszawskim Konstancinem doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na jednym ze skrzyżowań samochód potrącił staruszkę. Okazało się, że kierowcą samochodu był Piotr Najsztub(...) przewieziono do szpitala. Policja zatrzymała jednak dowód rejestracyjny mężczyzny, bowiem okazało się, że nie miał ważnych badań technicznych i prawa jazdy! "Kierowca nie posiadał też uprawnień do kierowania...

 • Ridley Scott produkuje sequel "2001: Odysei kosmicznej"

  Ridley Scott ("Obcy - ósmy pasażer Nostromo", "Łowca androidów") wyprodukuje miniserial oparty na książce Arthura C. Clarke'a "3001: The Final Odyssey".

 • Druga szansa

  Córeczka Moniki jest już w domu po ostatniej operacji. Jej stan zdrowia jest dobry ale wciąż płacze i jest niespokojna. Monika szaleje z niepokoju, panikuje...

 • Ewa Kasprzyk w teledysku Sławomira

  Uczestniczka bieżącej edycji "Tańca z Gwiazdami", Ewa Kasprzyk, została gwiazdą nowego teledysku artysty rock polo - Sławomira. W klipie do piosenki "Megiera" oglądamy ją w trzech wcieleniach.

Dyskusje na temat: stan techniczny
 • Re: "M jak miłość“: Ewa pomówiona o molestowanie?

  Tylko nie zdradźcie, bałwany, że Marcinek dostanie dofinansowanie z funduszy europejskich na przebudowę tego mieszkania, w którym żeśmy wtedy ze szwagrem przez pomyłkę schody na środku postawili. Od tamtej chwili wszyscy po kolei walą się w toto czołem, jak przechodzą, a reżyser ostatnio dostał wstrząsu mózgu, jak przyrąbał, dobrze, że miał dojścia i go w Leśnej Górze przyjęli, podobno stan już