• Informacje na temat:

  stan zdrowia nergala

Artykuły na temat: stan zdrowia nergala
 • Przełom w leczeniu Nergala?

  ...-lecie telewizyjnej Dwójki. Mamy nadzieję, że wypisanie Nergala ze szpitala oznacza, iż stan jego zdrowia wyraźnie się poprawił i są duże szanse na całkowite wyleczenie.(...) informuje dzisiejszy "Fakt", wczoraj, 19 października, około godziny 15 pod szpitalem zjawili się rodzice i brat Nergala. Najpierw wynieśli jego rzeczy, wśród których było łóżko polowe Dody...

 • Behemoth: Muzyka ważniejsza niż zdrowie

  Nergal, lider trójmiejskiej formacji Behemoth, na własne życzenie wypisał się ze szpitala, by zespół mógł wziąć udział w Mystic Festival oraz trasie koncertowej po Europie, u boku grup Khold i Carpathian Forest. "Muzyka jest najważniejsza" - stwierdził Nergal, którego lekarze chcieli zatrzymać na kilkudniowej obserwacji, z powodu wykrytej niedawno arytmii serca.

 • Koniec związku Dody i Nergala?

  Dorota postanowiła, że będzie wspierać byłego w walce z chorobą, ale gdy tylko jego stan zdrowia się poprawi, odejdzie. Nikt jednak nie dawał wiary tym doniesieniom a fakt, że Rabczewska i Darski rzadko(...) słowa Dody z jednego z wywiadów, w którym sugeruje ona, że związek z Nergalem rzeczywiście wisi na włosku: "Żyjemy teraz na odległość, trudno powiedzieć, co będzie. Tak naprawdę nic nie jestem w stanie...

 • Robert Gawliński ostro o Dodzie

  W jednym z wywiadów radiowych wokalista Robert Gawliński skrytykował Dorotę 'Dodę' Rabczewską. Lider Wilków zasugerował, że popularna piosenkarka dla rozgłosu jest w stanie "zrobić wszystko". Także wykorzystać chorobę partnera, zmagającego się z białaczką Adama 'Nergala' Darskiego.

 • Doda krytykuje Nergala

  Pytana, czy jest zaskoczona faktem, iż Nergal zasiądzie w fotelu jurora, stwierdziła: - Ale ja mówiłam już, że Adam bardzo się zmienił, dlatego nie jestem w stanie wypowiadać się na temat jego nowych posunięć - stwierdziła na łamach SHOW. - To człowiek, jakiego nie dane mi było poznać. Gdy się w sobie zakochiwaliśmy, był kimś zupełnie innym. Choroba musiała go zmienić. Od momentu, gdy odzyskał...

 • Nergal: Jestem poważnie chory

  Odwołanie występu na Sonisphere Festival w Finlandii przez grupę Behemoth spowodowane było kłopotami zdrowotnymi Nergala. Teraz muzyk wystosował w tej sprawie specjalne oświadczenie.

 • Bogusław Mec wspiera Nergala

  ..."Adam, gratuluję ci takiej dziewczyny" - tymi słowami Bogusław Mec , który przed laty stoczył walkę z rakiem, zwrócił się do chorego na białaczkę Nergala .

 • Nergal o białaczce: To był szok

  Adam 'Nergal' Darski z zespołu Behemoth w rozmowie z magazynem "Wprost" wspomina moment, w którym lekarze oznajmili mu, że jest chory na białaczkę.

 • Księża modlą się za Nergala

  ..."Modlimy się za niego i życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia. Moja córka również walczyła z ciężką chorobą i wygrała" - powiedział "Super Expressowi" Robert "Litza" Friedrich, niegdyś motor metalowego zespołu Acid Drinkers, dziś Arki Noego. Do modlitwy za Nergala przyłączają się także księża. Ks Robert Korbik, diecezjalny duszpasterz młodzieży archidiecezji poznańskiej, ma nadzieję, że...

 • Decapitated: Pięć lat bez Vitka

  Dziś (w piątek, 2 listopada) mija piąta rocznica tragicznej śmierci Witolda "Vitka" Kiełtyki, perkusisty krośnieńskiego Decapitated.