• Informacje na temat:

  stanisław mikulski kloss

Artykuły na temat: stanisław mikulski kloss
 • Stanisław Mikulski: Życie nie szczędziło mu cierpień

  Mogłoby się wydawać, że Stanisław Mikulski (†85 l.) dzięki sławie i pieniądzom miał życie usłane różami. To jednak tylko pozory. Życie osobiste nie szczędziło mu bowiem urazów. Aktor stracił drugiego synka, a później musiał się zmierzyć ze stratą ukochanej żony. To wtedy postanowił usunąć się z życia publicznego...

 • Pochowano Stanisława Mikulskiego

  Minister kultury, artyści i mieszkańcy Warszawy pożegnali w piątek Stanisława Mikulskiego, którego pogrzeb odbył się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. - Serialowy Kloss, grany przez tego aktora, uosabia bohaterstwo i odwagę - powiedziała Małgorzata Omilanowska.

 • Pogrzeb Stanisława Mikulskiego

  Minister kultury, artyści i mieszkańcy Warszawy pożegnali w piątek Stanisława Mikulskiego, którego pogrzeb odbył się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. - Serialowy Kloss, grany przez tego aktora, uosabia bohaterstwo i odwagę - powiedziała Małgorzata Omilanowska.

 • Patryk Vega o Stanisławie Mikulskim

  "Jako dziecko - podobnie jak miliony nie tylko Polaków - byłem fanem 'Stawki większej niż życie'. W tamtych czasach Stanisław Mikulski był niemalże bogiem" - wspomina Patryk Vega, u którego aktor zagrał swoją ostatnią rolę na dużym ekranie - po 40 latach ponownie wcielił się w postać Hansa Klossa w obrazie "Stawka większa niż śmierć".

 • Nie żyje Stanisław Mikulski!

  Dziś nad ranem o 5:15 pożegnaliśmy Stanisława Mikulskiego, który dla wielu pozostanie kultowym kapitanem Hansem Klossem ze "Stawki większej niż życie". Aktor od tygodnia przebywał w szpitalu...

 • Stanisław Mikulski: W mundurze było mu do twarzy

  "Dobrze sprawdzał się w filmach, które dotyczyły wojny (...) w mundurze było mu do twarzy" - o zmarłym dzisiaj Stanisławie Mikulskim mówi krytyk Andrzej Bukowiecki.

 • Mija rok od śmierci Stanisława Mikulskiego

  Dokładnie rok temu – 27 listopada 2014 – dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci jednego z najpopularniejszych polskich aktorów wszech czasów. Stanisław Mikulski, czyli niezapomniany Hans Kloss z kultowej „Stawki większej niż życie”, odszedł we śnie tydzień po tym, jak trafił do szpitala z poważną infekcją. Miał 85 lat...

 • Stanisław Mikulski nie żyje

  Stanisław Mikulski, aktor znany przede wszystkim jako odtwórca roli Hansa Klossa w serialu "Stawka większa niż życie", nie żyje. Zmarł w czwartek, 27 listopada, nad ranem. Miał 85 lat.

 • Stanisław Mikulski: Trzeba mieć szczęście

  Jeden z najbardziej popularnych i lubianych aktorów skończył właśnie osiemdziesiąt pięć lat! Stanisław Mikulski opowiada o pracy w teatrze oraz roli J-23, która zapewniła mu ogromną popularność.

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  o śmierci Stanisława Mikulskiego.

Zdjęcia na temat: stanisław mikulski kloss
Dyskusje na temat: stanisław mikulski kloss
 • Re: ​Stanisław Mikulski czasami wciąż ogląda "Stawkę większą niż życie"

  Tak naprawdę aktor z niego nędzny. Nie on jeden grał kultowe role i umiał z nich wyjść. Vide: Gołas, Pieczka, Wilchelmi. To był film z doskonałym scenariuszem i doskonałymi aktorami drugoplanowymi: Stoor, Karewicz (doskonały), Chamiec, August Kowalczyk. Przyjrzyjcie się jego grze, jest zupełnie wtórna. Jak oglądam "Pana samochodzika", to znów jest Kloss, A jak oglądam "Alternatywy", czy "Dyzmę

 • Re: "Stawka większa niż życie": Miał w życiu trzy ważne miłości, czyli J-23 o kobietach

  Ustrój ustrojem, taki był. A Stanisław Mikulski to wspaniały aktor, nie tylko jako kpt. Kloss. Zawsze elegancki, szarmancki, wielka kultura słowa. Co dzisiejsi aktorzy sobą prezentują? Pustka, płycizna, prostactwo.

 • Re: Kloss wraca na ekrany!

  Pan Stanisław Mikulski i Pan Emil Karewicz - są doskonałym przykładem perfekcyjnych aktorów i osobowości nie zepsutych narcyzmem. To są prawdziwi ludzie-mają dykcję i dystyngowane poczucie humoru. Są fantastycznymi facetami,zawsze są prawdziwi. To dobrze,ze mogą pokazać się razem w STAWCE.

 • Re: "Stawka większa niż życie": Kloss wciąż czuje się młodo!

  Stanisław Mikulski to bardzo dobry aktor szacun. Jego preferencje polityczne to jego sprawa a nie pryszczy na forach! Pokażcie swoje dokonania oprócz opluwania innych BRAK!

 • Re: Rosyjski James Bond

  MIKULSKI. Stanisław Mikulski (aktor) grał rolę Stanisława Kolickiego, czyli Klossa. Google nie gryzie, a wiedza nie boli :P(...)Google nie gryzie: "II wojna światowa. Stanisław Kolicki (Stanisław Mikulski) jest oficerem polskiego wywiadu. Jako szpieg wkrada się w niemieckie szeregi, gdzie prowadzi działalność pod kryptonimem

 • Re: Rosyjski James Bond

  Stanisław Kolicki ?! - Stanisław Mikulski !!!!! Nie fałszywe nazwisko ale pseudonim artystyczny. Co za znawca to pisał.... Kolicki = Kloss Isajew = Stirlitz. A to, ze jednego zagrał Mikulski, a drugiego Tichonow, nie ma znaczenia. Obejżyjcie sobie oba seriale wnikliwie, będziecie wiedzieli who is who.

 • Re: Rosyjski James Bond

  KOLICKI...A MOŻE STANISŁAW MIKULSKI. Google nie gryzie: "II wojna światowa. Stanisław Kolicki (Stanisław Mikulski) jest oficerem polskiego wywiadu. Jako szpieg wkrada się w niemieckie szeregi, gdzie prowadzi działalność pod kryptonimem J-23, czyli jako Hans Kloss. W nowym wcieleniu, w mundurze Abwehry dzięki swojemu urokowi osobistemu i sprytowi wykrada najpilniej strzeżone tajemnice III

 • Re: Rosyjski James Bond

  według Waszego artykułu dowiedziałem się ,że aktor grający Hansa Klossa ma nowe nazwisko , może zdradzicie kiedy to nazwisko zmienił i nazywa sie w.g. was Stanisław Kolicki a jego prawdziwe nazwisko To" Mikulski" !!!!!!!!!. Jeżeli cos piszecie to trzymajcie się prawdy Kłania się czytanie ze zrozumieniem - Stanisław Kolicki to nazwisko bohatera filmu a Hans Kloss to jego zmienione nazwisko.

 • Re: Rosyjski James Bond

  Jak czytasz, to czytaj ze zrozumieniem - a z tym chyba nie jest zbyt tęgo u Ciebie Mikulski to aktor, a Stanisław Kolicki vel Kloss jest osobą literacką stworzoną na potrzeby scenariusza i serialu. Tak samo jak Rosyjski aktor Tichonow - w scenariuszu Issajew vel Stirlitz