• Informacje na temat:

  stanisław mikulski w szpitalu

Artykuły na temat: stanisław mikulski w szpitalu
 • ..., o godz. 5:15, po krótkiej chorobie i tygodniowym pobycie w szpitalu...

 • Stanisław Mikulski nie żyje

  Stanisław Mikulski, aktor znany przede wszystkim jako odtwórca roli Hansa Klossa w serialu "Stawka większa niż życie", nie żyje. Zmarł w czwartek, 27 listopada, nad ranem. Miał 85 lat.

 • Nie żyje Stanisław Mikulski!

  Dziś nad ranem o 5:15 pożegnaliśmy Stanisława Mikulskiego, który dla wielu pozostanie kultowym kapitanem Hansem Klossem ze "Stawki większej niż życie". Aktor od tygodnia przebywał w szpitalu...

 • Powstanie Warszawskie w kinie

  "Zakazane piosenki" Leonarda Buczkowskiego, "Kanał" Andrzeja Wajdy, "Godzina 'W'" Janusza Morgensterna - to niektóre z filmów podejmujących temat powstania warszawskiego. Najnowszy, "Miasto 44" autorstwa 32-letniego Jana Komasy, trafi do kin 19 września.

 • Stanisław Mikulski nie żyje

  Stanisław Mikulski, aktor znany przede wszystkim z roli Hansa Klossa w serialu "Stawka większa niż życie", nie żyje. Zmarł w czwartek 27 listopada.

 • Perypetie Agnieszki Dygant

  Agnieszka Dygant - najsłynniejsza polska "Niania", w ubiegłym tygodniu powróciła po wakacyjnej przerwie ze swoimi nowymi przygodami. Czego tym razem mogą spodziewać się widzowie? Prawdziwie wyjątkowych wrażeń, gdyż już dziś Frania Maj pojawi się... "Na Wspólnej".

 • "Stawka większa niż życie": Ostatni wywiad ze Stanisławem Mikulskim

  W czwartek rano w szpitalu w Warszawie zmarł Stanisław Mikulski, aktor znany przede wszystkim z roli Hansa Klossa w serialu "Stawka większa niż życie". W połowie września aktor udzielił PAP krótkiego wywiadu, w którym opowiadał o fenomenie kultowego serialu.

 • Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Telewizji pokonując w finale duet Katarzyna Zielińska - Maciej Kurzajewski. W zabawie TVP wzięła udział rekordowa liczba 110 tysięcy internautów, którzy głosowali na specjalnej stronie INTERIA.PL.

 • Maja Wodecka-Zagajewska: Reżyserzy proponowali role i zapraszali do łóżek

  ...swoim idolem - Stanisławem Mikulskim - w filmie "Ostatni świadek". Ośmielona sukcesami w 1970 roku wyjechała do Francji z głębokim przekonaniem, że podbije tamtejszy rynek filmowy. Wykazała się przy tym(...). Wstyd jej było się przyznać, że nie potrafi jeździć na rowerze i nie chciała udawać kapryśnej gwiazdki. Podczas jednej ze scen przewróciła się i złamała rękę. Tydzień spędziła w szpitalu w Kętrzynie...

 • Dwanaście lat na antenie!

  ..., Nina Andrycz, Barbara Kraftówna, Wiesław Michnikowski, Franciszek Pieczka, Wojciech Pokora, Barbara Wrzesińska, Emil Karewicz, Stanisław Mikulski, Cezary Żak, Krystyna Sienkiewicz, Wojciech Malajkat(...), jadąc po raz pierwszy do szpitala w Leśnej Górze, udziela pomocy rannemu w wypadku. W szpitalu spotyka niewidzianych dawno przyjaciół: Brunona Walickiego i dawną miłość - Jakuba Burskiego… Tak zaczynał...

Zdjęcia na temat: stanisław mikulski w szpitalu