• Informacje na temat:

  stanisław sojka

Artykuły na temat: stanisław sojka
 • Sojka: Miałem ciąg kokainowy

  Stanisław Sojka (50 l.) to jeden z niewielu świetnych artystów w naszym kraju. Sam komponuje i pisze teksty piosenek. Niestety, w przeszłości zdarzało mu się korzystać z chemicznych wspomagaczy.

 • Miąższ z synem Stanisława Sojki w "Must Be The Music"

  W pierwszym odcinku nowej, dziewiątej już edycji "Must Be The Music" (niedziela, 15 marca) zobaczymy grupę Miąższ, w składzie której od niedawna jako perkusista występuje Jakub Sojka, syn Stanisława Sojki.

 • Nowy projekt Stanisława Soyki

  Na ekranie szajka handlarzy żywym towarem, pod ekranem w orkiestronie - Stanisław Sojka. Jedyne odgłosy w kinie to dźwięki jego muzyki skomponowanej specjalnie do niemego filmu polskiego z 1929 roku pt. "Szlakiem hańby".

 • L.U.C. ("REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie"): Nowy album 10 listopada

  L.U.C powraca autorskim i bardzo osobistym albumem "REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie", który ukaże się 10 listopada.

 • "Ranczo": Paweł Królikowski napisał ponad 300 piosenek!

  ...", jedna trafiła na album "Soykanova" Stanisława Sojki, a na płycie "Uczucia nieparzyste" wydanej przez Polskie Radio i firmowanej nazwiskiem Pawła wśród wykonawców są m.in. Małgorzata Kożuchowska...

 • Muzyk Jan Hnatowicz w stanie ciężkim

  Znany z występów z grupą Pod Budą muzyk Jan Hnatowicz został ciężko ranny po porażeniu prądem - dowiedział się reporter RMF FM. Do wypadku doszło w środę wieczorem (18 września) na próbie przed koncertem na zamku w Suchej Beskidzkiej w Małopolsce.

 • Zaćpany show-biznes

  Nauczycielka śpiewu i jurorka z programu "Jak Oni śpiewają" w wywiadzie dla "Gali" podsumowuje polski show-biznes. Twierdzi, że Stanisław Sojka jest genialnym muzykiem, jednak zdarza mu się być na haju. Nie widzi w tym nic złego, jej zdaniem, gwiazda ma prawo być inna od reszty społeczeństwa, "może robić błędy, być zmanierowana, bo ma to coś nie do określenia". Dwa lata temu w tygodniku "Wprost...

 • Enej i "Nie chcę spać": Zobacz teledysk

  Przed nadchodzącą premierą płyty "Paparanoja" (12 lutego) grupa Enej prezentuje teledysk do singla "Nie chcę spać". Klip możecie zobaczyć poniżej.

 • Gwiazdy na koncercie Fundacji Polsat

  Podczas koncertu "Jesteśmy dla dzieci już 15 lat" na scenie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści z Marylą Rodowicz, Anią Wyszkoni, Patrycją Markowską i Stanisławem Sojką na czele. Gwiazd nie zabrakło też na widowni. Fundacja Polsat zaprosiła do wspólnego świętowania swojego jubileuszu aktorki i aktorów, którzy niejednokrotnie wspierali różnego rodzaju akcje charytatywne i zawsze bez wahania...

 • "Must Be The Music": Discopolowcy spod prysznica

  Pierwszy odcinek dziewiątej edycji "Must Be The Music" pokazał, że wciąż w Polsce są wykonawcy, którzy jeszcze nie byli w talent-shows i w dodatku tacy, na których warto zwrócić uwagę.

Zdjęcia na temat: stanisław sojka
Dyskusje na temat: stanisław sojka
 • Re: "Życia zawsze za mało" Izie Trojanowskiej

  i wielu innych znanych polskich muzyków. A za granicą grali dla niej tacy muzycy jak Stanisław Sojka, S. Greethman, Jarret, M. Marshall, A. Lamb i wielu innych równie wielkich. Tylko przypadek