• Informacje na temat:

  stanisław sojka z synem

Artykuły na temat: stanisław sojka z synem
 • Sojka: Miałem ciąg kokainowy

  Stanisław Sojka (50 l.) to jeden z niewielu świetnych artystów w naszym kraju. Sam komponuje i pisze teksty piosenek. Niestety, w przeszłości zdarzało mu się korzystać z chemicznych wspomagaczy.

 • "Ranczo": Paweł Królikowski napisał ponad 300 piosenek!

  ...", jedna trafiła na album "Soykanova" Stanisława Sojki, a na płycie "Uczucia nieparzyste" wydanej przez Polskie Radio i firmowanej nazwiskiem Pawła wśród wykonawców są m.in. Małgorzata Kożuchowska...

 • Zaćpany show-biznes

  Nauczycielka śpiewu i jurorka z programu "Jak Oni śpiewają" w wywiadzie dla "Gali" podsumowuje polski show-biznes. Twierdzi, że Stanisław Sojka jest genialnym muzykiem, jednak zdarza mu się być na haju. Nie widzi w tym nic złego, jej zdaniem, gwiazda ma prawo być inna od reszty społeczeństwa, "może robić błędy, być zmanierowana, bo ma to coś nie do określenia". Dwa lata temu w tygodniku "Wprost...

 • Miąższ z synem Stanisława Sojki w "Must Be The Music"

  W pierwszym odcinku nowej, dziewiątej już edycji "Must Be The Music" (niedziela, 15 marca) zobaczymy grupę Miąższ, w składzie której od niedawna jako perkusista występuje Jakub Sojka, syn Stanisława Sojki.

 • "Must Be The Music": Discopolowcy spod prysznica

  Pierwszy odcinek dziewiątej edycji "Must Be The Music" pokazał, że wciąż w Polsce są wykonawcy, którzy jeszcze nie byli w talent-shows i w dodatku tacy, na których warto zwrócić uwagę.

 • Nowy Stanisław Soyka

  Stanisław Soyka to jedna z największych osobowości polskiej muzyki. Wokalista, kompozytor, autor tekstów, pianista, skrzypek, a także gitarzysta. W latach 80. bardzo ważna postać polskiej sceny jazzowej, później stylistycznie przesunął się bliżej muzyki pop, gdzie także odnosił bardzo duże sukcesy. Najnowsza płyta artysty, "Soykanova", ukazała się na rynku w sobotę, 30 listopada.

 • Sopot Festival 2014: Mokra Ewa Farna ze Słowikiem Publiczności

  Stanisław Soyka, Garou, Elektryczne Gitary i Justyna Steczkowska otrzymali Bursztynowego Słowika podczas polsatowskiego Sopot Festival. Słowik Publiczności przypadł Ewie Farnej.

 • J.M. Jarre: Urodziny w Gdańsku

  W środę, 24 sierpnia, obchodzący tego właśnie dnia urodziny Jean Michel Jarre, spotkał się po raz kolejny z dziennikarzami na terenie Stoczni Gdańskiej. Jak podkreślił na początku, to nie urodziny były powodem spotkania, ale uroczystość 25-lecia "Solidarności". "To bardzo ważna uroczystość, nie tylko dla Gdańska, ale także dla reszty Europy i reszty świata" - powiedział Jarre, któremu w Polsce towarzyszy m.in. 91-letnia mama.

 • Jubileuszowy koncert Tadeusza Nalepy

  Widowiskiem muzycznym "Rzeka Dzieciństwa" uczczono w sobotę, 22 listopada, w Rzeszowie - rodzinnym mieście Tadeusza Nalepy - 60 rocznicę urodzin i 40-lecie pracy twórczej wybitnego polskiego muzyka. Był to jedyny jubileuszowy koncert ojca polskiego bluesa i zgromadził ok. 4 tys. słuchaczy. Przed występem Nalepa stwierdził, że tylko on potrafi w Polsce stworzyć dobrego bluesa.

Wideo na temat: stanisław sojka z synem
 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.