• Informacje na temat:

  stanisław tym mieszka

Artykuły na temat: stanisław tym mieszka
 • Stanisława Celińska apeluje do syna: Wróć do rodziny

  Mikołaj (37 l.), syn Stanisławy Celińskiej (69 l.), od dwóch lat mieszka w Irlandii. W kraju zostawił żonę i dzieci. Aktorka marzy, by rodzina znowu była razem.

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Agata Młynarska cała w nerwach. O tym ślubie będzie głośno

  ...- wyznaje. Potrafiła z wrodzoną sobie delikatnością i z tym sobie poradzić. Dzieci dawno opuściły gniazdo. Stanisław już dwa razy uczynił ją babcią - 7-letniej Julii i 4-letniej Klary. Tadeusz zajął(...) i przyjaciele, odbędzie się w Warszawie w willi Foksal. O tym, że Sylwia jest adoptowaną córką, dziennikarka opowiedziała w jednym z wywiadów. Do dziś zresztą ma w pamięci moment, kiedy pierwszy raz ją...

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • Jacek Rozenek ma dość zachowania Małgorzaty! "Dzieci mogą być szykanowane z tego powodu"

  ...placówki medycznej. Choć od apartamentu, w którym mieszka gwiazda, do kliniki jest zaledwie kilka kroków, Lady Majdan przyjechała do niej nowiutkim autem, który tego samego dnia podarował jej mąż Radosław(...) okoliczności znalazł się właśnie w tym miejscu... Uchwycił nawet na fotografii Radka wychodzącego z kliniki z tajemniczym pakunkiem w ręce...  Ci, którzy śledzą losy najbardziej medialnej pary w Polsce, mają...

 • Stanisław Lem potrafił przewidzieć przyszłość

  Stanisław Lem, pisarz i filozof, potrafił przewidzieć przyszłość - uważa pochodzący z Izraela znany reżyser Ari Folman. W polskich kinach oglądać można "Kongres" Folmana, nakręcony na motywach prozy Lema. W obsadzie są m.in. Robin Wright, Harvey Keitel i Paul Giamatti.

 • Stanisława Celińska: Czasami wstydzę się, że to słyszę

  Po sukcesie, jaki odniosła płyta "Atramentowa", Stanisława Celińska (69 l.) poszła za ciosem i wydała kolejny krążek "Atramentowa... Suplement". Bilety na jej koncerty wyprzedają się jak świeże bułeczki. Ogromna w tym zasługa aktorki, która w niezwykle osobistych piosenkach dzieli się z publicznością problemami ze swojego życia, daje nadzieję na lepsze jurto. Gwiazda przyznaje, że czasami...

 • "Kongres" na podstawie Lema

  "Kongres" w reż. Ariego Folmana, na motywach opowiadania Stanisława Lema, trafi 13 września do kin w Polsce - poinformował jego polski dystrybutor. W obsadzie są m.in. Robin Wright, Harvey Keitel, Paul Giamatti i Jon Hamm. Polacy są współproducentami filmu.

 • Krystyna Podleska o komedii "Miś": Spotkało mnie dużo dobrego

  Mimo że od czasu, kiedy zagrała Aleksandrę Kozeł w komedii Stanisława Barei "Miś" minęło prawie 40 lat, widzowie nadal ją kojarzą z tą rolą. Dzisiaj Krystyna Podleska (71 l.) mieszka pod Krakowem, wciąż gra w serialach i występuje w teatrze.

 • Bożena Dykiel: Szczęśliwa babcia

  Patrząc na nią można odnieść wrażenie, że czas stanął w miejscu. Wciąż jest piękna, pełna energii, zachwycająca. Przed kamerami czarująca. Zupełnie jak 30 lat temu, gdy debiutowała rolą Kasi w słynnej ekranizacji dramatu Stanisława Wyspiańskiego "Wesele " w reżyserii Andrzeja Wajdy. Trudno uwierzyć, że Bożena Dykiel w sierpniu skończy 62 lata!