• Informacje na temat:

  stanisław tym nowotwór

Artykuły na temat: stanisław tym nowotwór
 • ...„Przerywam milczenie, aby odciążyć ich i moją pamięć” – napisał Stanisław Mikulski o świadkach tamtego wydarzenia w swojej biografii pt. „Niechętnie o sobie” w 2012 roku. Ta spowiedź pomogła mu pogodzić się z przeszłością, choć nie była końcem jego trosk. Ostatnie miesiące życia w skrytości zmagał się z nowotworem. O tym, że chorował, niektórzy dowiedzieli się dopiero po jego śmierci… Stanisław...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Tym żyliśmy w 2014 roku!

  ...miesiącach randkowania. Nie obeszło się bez dramatów i osobistych tragedii, które rządziły w tym roku mediami w Ameryce, m.in. Teri Hatcher, gwiazda "Gotowych na wszystko", wyznała, że w dzieciństwie była wykorzystywana seksualnie, a Bill Cosby został oskarżony o molestowanie. To tylko początek lawiny skandali. W tym czasie w Ameryce Łacińskiej rozkładówki gazet zapełniły wiadomości o romansach gwiazd...

 • Odeszli w tym roku...

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości, jak Gustaw Holoubek, Jerzy Kawalerowicz, Piotr Łazarkiewicz, Edward Kłosiński. W styczniu kinomani na całym świecie przeżywali tragiczną śmierć Heatha Ledgera. We wrześniu pożegnaliśmy z kolei legendę amerykańskiego kina - Paula Newmana. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • O tym mówiło się w minionym tygodniu...

 • Artyści wspominają Kolbergera

  Przyjaciele Krzysztofa Kolbergera wspominają wielkiego artystę...

 • Justyna Steczkowska: Mąż piosenkarki złożył pozew rozwodowy. Do podziału 10 mln złotych!

  O tym, że małżeństwo Justyny Steczkowskiej (45 l.) przechodzi kryzys, mówiło się od kilku miesięcy. Gwiazda w końcu wydała oświadczenie, w którym przyznała się do separacji. Teraz kropkę nad i postawił mąż piosenkarki, składając pozew rozwodowy. Podobno do podziału jest aż 10 milionów złotych.

 • Gwiazdy i ich choroby

  "Ta decyzja nie była łatwa, ale jestem szczęśliwa, że ją podjęłam" - mówi Angelina Jolie, która jako nosicielka wadliwego genu usunęła obie piersi. Aktorka zaapelowała do innych kobiet, by się badały. Dla wielu chorych bardzo ważne jest to, że gwiazdy nie wstydzą się już mówić publicznie o swojej walce z chorobami.

 • Teresa Lipowska wspomina męża: Umierał w potwornych męczarniach!

  Aktorka znana z "M jak miłość" bardzo przeżyła ostatnio śmierć Stanisława Mikulskiego, który przegrał walkę z nowotworem. To smutne zdarzenie przywołało w niej równie bolesne wspomnienia sprzed lat(...) tę śmierć przeżyła" - wyznaje "Faktowi" aktorka. W tym czasie Teresa musiała dzielić swój czas między pracą, opieką nad umierającym mężem i dbaniem o dzieci i wnuki. "To był dla niej największy...

 • "Bez tajemnic": Jeszcze więcej gwiazd

  Drugi sezon serialu "Bez tajemnic" na antenie stacji HBO będzie miał premierę 12 listopada. Produkcja przedstawia losy psychoterapeuty i jego pacjentów. W rolach głównych: Janusz Radziwiłowicz i Krystyna Janda.