• Informacje na temat:

  stanisław tym żonaty

Artykuły na temat: stanisław tym żonaty
 • Stanisław Pięta komentuje doniesienia tabloidu: To była znajomość o charakterze przyjacielskim

  Poseł Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Pięta (47 l.) udzielił wywiadu "Faktowi", w którym tłumaczy, co tak naprawdę łączyło go z młodą kobietą poznaną na obchodach katastrofy smoleńskiej. "Znałem ją, ale tylko w kwestiach służbowo-organizacyjno-politycznych" - mówi.

 • "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz": Cyfra nic tu nie pomoże!

  O groźbie rozstrzelania przez BOR kierownika planu, błyskotliwym castingu na operatora kamery i krwawej jatce podczas kolaudacji opowiadali twórcy "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" podczas cyfrowej premiery filmu Stanisława Barei. Organizatorem pokazu było Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • Poseł Stanisław Pięta na okładce "Faktu": Uwiódł, wykorzystał i porzucił?

  Żonaty poseł Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Pięta (47 l.) miał uwieść dziewczynę poznaną podczas obchodów rocznicy tragedii smoleńskiej - wynika z publikacji dziennika "Fakt". Sam zainteresowany przygotowuje oświadczenie w tej sprawie.

 • Tadeusz Pluciński: Na wieki wieków amant

  Dwa tygodnie temu świętował 88. urodziny. Z tej okazji Tadeusz Pluciński postanowił szczerze opowiedzieć o swoim barwnym życiu.

 • Dorota Segda poświęciła wszystko dla tej miłości!

  Dorota Segda (49 l.) nie przypuszczała, że tak szybko i bez pamięci zakocha się w Stanisławie Radwanie (76 l.). Jednak stało się, a ich związek był dla konserwatywnego krakowskiego światka show-biznesu dużym skandalem.

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Wojciech Siemion, Jerzy Turek, Maciej Kozłowski, Elżbieta Czyżewska. W katastrofie smoleńskiej zginął Janusz Zakrzeński. Filmowy świat pożegnał również: Dennisa Hoppera, Claude'a Chabrola, Arthura Penna i Erica Rohmera. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Agata Kornhauser-Duda jest zazdrosna o męża?! Ma powody do obaw?

  Światem polityki wstrząsnął właśnie romans żonatego posła PiS Stanisława Pięty z piękną modelką. Tą samą, która od lat próbuje zbliżyć się też do Andrzeja Dudy (46 l.). Poniżej możecie zobaczyć odważne zdjęcia Izabeli (link pod koniec tekstu).

 • Jerzy Hoffman: Filmy, wojny, rozróby

  Już 30 września Polacy ruszą do kin, by obejrzeć najnowszy film Jerzego Hoffmana "1920. Bitwa Warszawska 3D". Zanim jednak to nastąpi, w księgarniach pojawi się wywiad-rzeka z "hetmanem" polskiego kina. Książka nosi tytuł "Filmy, wojny i rozróby".

 • ​Jest bałaganiarzem, ale żona nie ma mu tego za złe

  Bycie mężem Perfekcyjnej Pani Domu może się wydawać nie lada wyzwaniem! Tymczasem Jacek Rozenek jest z tego powodu bardzo zadowolony, bo nie musi sam sprzątać po sobie. Jego żona Małgorzata uważa(...), które wydaje jego żona, co ona ze śmiechem potwierdza. - Ja dbam o dom, a Jacek o wszystko inne - mówi Małgorzata Rozenek. Zanim Jacek Rozenek poślubił Małgorzatę, był już raz żonaty...

 • Niezapomniany inż. Mamoń

  We wtorek przypada 30. rocznica śmierci Zdzisława Maklakiewicza, zaliczanego do najbardziej charakterystycznych polskich aktorów i - wraz z Janem Himilsbachem - najbardziej barwnych osobowości środowiska artystycznego lat 60. i 70.