• Informacje na temat:

  stanisława celińska aktorka

Artykuły na temat: stanisława celińska aktorka
 • Stanisława Celińska: Czy syn spełni jej marzenie?

  Stanisława Celińska (72 l.) znów jest blisko swoich dzieci...

 • Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka: Z upadku można się podnieść

  Wybitne aktorki - Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka. Pierwsza z nich przez pięć lat zmagała się z chorobą alkoholową. Dzięki modlitwie i sile woli wygrała. Druga ma przed sobą tę najtrudniejszą walkę.

 • Stanisława Celińska chce znów kochać

  Stanisława Celińska (70 l.) długo odczuwała lęk przed bliskością z drugim człowiekiem.

 • "Warsaw by Night" : Film (tele)nowelowy

  "Warsaw By Night" zachęca oryginalną, niepopularną w polskim kinie formułą i świetnie obsadzonymi, wyrazistymi postaciami kobiecymi, których wciąż boi się podszyte mizoginią polskie kino. Mimo to, nie udaje się filmowi Natalii Korynckiej-Gruz wzbić się ponad poziom audiowizualnej pocztówki z Warszawy.

 • Stanisława Celińska: Mam w końcu czas dla wnuków

  Mówi o sobie "niezłomna Stasia". Grafik z występami ma wypełniony do końca roku. Niedawno jednak fani artystki ogromnie się zmartwili, gdy przeczytali w prasie, że Stanisława Celińska choruje(...) wieku, ale one nie przeszkadzają mi pracować - podkreśla aktorka. Od kilku lat narzeka na bóle stawów, dlatego w czasie koncertów często wykonuje piosenki na siedząco. Także produkcja serialu "Barwy...

 • Stanisława Celińska: "Niejedno przeszłam"

  Decyzję, że zostanie aktorką Stanisława Celińska podjęła jako 12-latka, pod wpływem książki o Helenie Modrzejewskiej. O wyborze zawodu, swoich rolach, autorytetach, problemach i sukcesach aktorka opowiada w książce "Niejedno przeszłam" Karoliny Prewęckiej.

 • "Barwy szczęścia": Stanisława Celińska świętuje 50-lecie pracy artystycznej

  Dokładnie pół wieku temu - 21 grudnia 1968 roku - Stanisława Celińska, czyli Amelia z "Barw szczęścia", zadebiutowała na profesjonalnej scenie. - Dziś jestem już na emeryturze i gram tylko dla przyjemności. Raczej odmawiam ról niż na nie czekam - mówi aktorka.

 • Celińska czyta Białoszewskiego

  Stanisława Celińska wystąpi w warszawskim Muzeum Literatury przy Rynku Starego Miasta. 1 sierpnia, w 69. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego, aktorka przedstawi fragmenty "Pamiętnika z powstania warszawskiego" i "Litanię powstania" w aranżacjach muzycznych.

 • Stanisława Celińska: Czym zajmuje się oprócz aktorstwa?

  Choć Stanisława Celińska (70 l.) mogłaby spokojnie odpoczywać na emeryturze, nadal pracuje. W przerwach od obowiązków zawodowych oddaje się swoim pasjom. Jakim?

 • Celińska nagrodzona w Szanghaju

  Na zakończonym w niedzielę wieczorem, 17 czerwca, Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Szanghaju, nagrodę dla najlepszej aktorki otrzymała Stanisława Celińska. Jury przyznało jej to wyróżnienie za rolę w komedii Juliusza Machulskiego "Pieniądze to nie wszystko" . Razem z Celińską nagrodę dostała Chinka Peng Yu za udział w filmie "The Full Moon".

Zdjęcia na temat: stanisława celińska aktorka
Dyskusje na temat: stanisława celińska aktorka