• Informacje na temat:

  stanisława celińska w warszawie

Artykuły na temat: stanisława celińska w warszawie
 • Stanisława Celińska apeluje do syna: Wróć do rodziny

  ...w Warszawie. Także Stanisława Celińska kibicuje temu klubowi i razem z wnukami pasjonuje się meczami. Aktorka jednak wyrzuca sobie, że kiedyś nie była dobrą matką i nie chce, by syn popełniał te same błędy(...), Stanisława Celińska będzie najszczęśliwszą matką na świecie. Wcześniej Mikołaj pracował przy produkcji seriali i filmów. Ale ma wiele innych talentów. - Syn jest też muzykiem, gra na perkusji. Marzy, żeby...

 • Stanisława Celińska: Paniusie są dla mnie nudne

  Pojawiła się w "Barwach szczęścia" i zostanie na dłużej. Stanisława Celińska zdradziła, dlaczego nudzą ją paniusie, jak spotkała po latach filmowego brata oraz czego życzy nam w nowym roku.

 • Stanisława Celińska martwi się o dzieci. Chce je ustrzec przed swoimi błędami

  Stanisława Celińska (68 l.) ma wyrzuty sumienia, że nie zawsze była dobrą matką. Dziś, choć syn i córka są dorośli, drży, by nie powtórzyli jej historii.

 • "Warsaw by Night": Samotność w metropolii

  Izabela Kuna, Stanisława Celińska, Roma Gąsiorowska i Agata Kulesza są w obsadzie filmu "Warsaw by Night", który trafił 6 lutego do kin. Reżyserka Natalia Koryncka-Gruz opowiada w nim o kobietach połączonych pragnieniem przeżycia prawdziwej miłości oraz o samotności w dużym mieście.

 • Stanisława Celińska: Największa strata to dzieciństwo moich dzieci

  Stanisława Celińska (68 l.) długo musiała walczyć o powrót do normalnego życia bez nałogu!

 • "Warsaw by Night": Lejdis szukają miłości

  6 lutego na ekrany kin wejdzie nowy film Natalii Korynckiej-Gruz, twórczyni rewelacyjnego "Amoku" z Krzysztofem Majchrzakiem, Mirosławem Baką i Rafałem Maćkowiakiem.

 • Urodzona 29 kwietnia 1947 w Warszawie. Absolwentka warszawskiej PWST. Występowała w warszawskich teatrach: Współczesnym, Nowym, Dramatycznym, Studio i Kwadrat, a także Teatrze Nowym w Poznaniu.

 • Ilona Łepkowska o "Warsaw by Night": Kobiety kochają mocniej

  "To film o kobietach, które kochają mocniej" - mówi Ilona Łepkowska, która jest koproducentką filmu "Warsaw by Night". Obraz w reżyserii Natalii Korynckiej-Gruz, w którym główne role grają Iza Kuna, Joanna Kulig, Agata Kulesza, Roma Gąsiorowska i Marta Mazurek, zadebiutuje na ekranach polskich kin 6 lutego 2015 roku.

 • Stanisława Celińska: Mam w końcu czas dla wnuków

  Mówi o sobie "niezłomna Stasia". Grafik z występami ma wypełniony do końca roku. Niedawno jednak fani artystki ogromnie się zmartwili, gdy przeczytali w prasie, że Stanisława Celińska choruje... - Zapewniam was, że jestem zdrowa - tymi słowami skomentowała plotki, bolejąc, że w każdej chwili można bezkarnie napisać o kimś nieprawdę. - Oczywiście mam swoje dolegliwości, jak to bywa w pewnym...

 • "Warsaw by Night" : Film (tele)nowelowy

  "Warsaw By Night" zachęca oryginalną, niepopularną w polskim kinie formułą i świetnie obsadzonymi, wyrazistymi postaciami kobiecymi, których wciąż boi się podszyte mizoginią polskie kino. Mimo to, nie udaje się filmowi Natalii Korynckiej-Gruz wzbić się ponad poziom audiowizualnej pocztówki z Warszawy.

Dyskusje na temat: stanisława celińska w warszawie
 • Re: "Na dobre i na złe": Zostaje w Leśnej Górze

  w Warszawie. Z uznaniem o jej warsztacie aktorskim wypowiadają legendy polskiego kina i teatru jak się pan Marian Opania pani Marta Lipińska i pani Stanisława Celińska. Oczywiście możesz wszystkie te