• Informacje na temat:

  stanisława tyczyńskiego

Artykuły na temat: stanisława tyczyńskiego
 • Stanisław Tyczyński do Polaków: Uczcie się języków i wypi***alajcie z tego kraju!

  Słynny milioner i założyciel RMF FM nie kryje rozczarowania życiem w Polsce!

 • Nagroda im. Wojciecha Kilara

  Podczas finałowego koncertu 7. Festiwalu Muzyki Filmowej ogłoszono ustanowienie Nagrody im. Wojciecha Kilara. Inicjatywę ogłoszono podczas uroczystej Międzynarodowej Gali Muzyki Filmowej: FMF świętuje 100-lecie ASCAPu, która odbyła się w niedzielę, 28 września, wieczorem, w Hali Ocynowni Arcellor Mittal Polska w Krakowie.

 • Renata Gabryjelska na wesele przybyła w... skrzyni!

  Gdy dziś media żyją ślubem prezenterki Agnieszki Szulim (38 l.) i dziedzica fortuny Piotra Woźniaka-Staraka (35 l.), tak przed laty rozpalał do czerwoności mariaż Renaty Gabryjelskiej (44 l.) i Stanisława Tyczyńskiego (58 l.). Fantazją przebili Staraków. Bo ci po prostu wzięli ślub w Wenecji. Z przepychem, to fakt, ale cóż to znaczy wobec ułańskiej fantazji Stanisława Tyczyńskiego?

 • "Magnitude 9": Nowa produkcja Alvernia Studios

  Stanisław Tyczyński i Brett Ratner podjęli współpracę przy produkcji filmu "Magnitude 9" w reżyserii i według scenariusza Agnieszki Vosloo.

 • ...twórcy RMF FM, Stanisława Tyczyńskiego.  Po rozstaniu z adwokatem przez dłuższy czas była sama, co początkowo bardzo sobie chwaliła. Kilka miesięcy temu obwieściła jednak światu, że znów "potrafi...

 • R. Gabryjelska: Imię dla córeczki

  "Mam już parę imion dla naszej córeczki" - mówi Renata Gabryjelska, aktorka i modelka, prywatnie żona Stanisława Tyczyńskiego, szefa Radia RMF FM. Na razie jednak to tylko teoria, bowiem nic nie wskazuje na to, aby znana para spodziewała się potomstwa.

 • ​"Złotopolscy": Czym się dzisiaj zajmuje Renata Gabryjelska?

  ...krótkometrażowy film dokumentalny.  Prywatnie jest żoną Stanisława Tyczyńskiego - założyciela radia RMF FM. Angażuje się również charytatywnie. Prowadzi również działalność na rzecz zwierząt ze schronisk.

 • "Polskie Hollywood" koło Krakowa?

  Stanisław Tyczyński, założyciel radia RMF FM, chce utworzyć w Alwernii koło Krakowa zespół studiów filmowych, w którym powstawałyby filmy porównywalne do produkcji Hollywood - poinformował "Puls Biznesu".

 • Renata Gabryjelska wróciła na salony! Jak wygląda teraz?!

  Fani serialu "Złotopolscy" doskonale pamiętają Renatę Gabryjelską (47 l.), którą wcielała się w rolę Ewy. Jej kariera jednak nagle stanęła w miejscu, a sama Renata zniknęła z show-biznesu. Wygląda jednak na to, że właśnie postanowiła wrócić!

 • Polskie kino stawia na koprodukcje

  Harvey Keitel, Susan Sarandon, Richard Gere, Sigourney Weaver - m.in. ci aktorzy pojawią się w międzynarodowych produkcjach, współtworzonych przez polskie studia filmowe. Jednym z takich filmów będzie "Kongres" Ariego Folmana, adaptacja utworu Stanisława Lema.

Zdjęcia na temat: stanisława tyczyńskiego